Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

1 godzinę temu, malgosia_1 napisał:

Nie znam się specjalnie na rasie seter/gordon, ale o ile wiem to psy myśliwskie nie tylko na ptactwo (na które w większości okres ochronny przypada pod koniec lata - chociażby gęsi czy kaczki) a ponieważ podobno psy tej rasy dobrze pracują zarówno górnym wiatrem jak i dolnym są skuteczne w poszukiwaniu postrzałków, tropieniu zwierzyny grubej a nawet aportowaniu zajęcy. Więc zawsze jest możliwość polowania na coś :)  aby  zapewnić  psu to, do czego jest stworzyła go natura. Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś wymówka,  tyle tylko, ze trzeba przedtem upewnić się komu chcemy ją wcisnąć:)

 

natura to akurat zadnej rasy nie stworzyla:))) rozumiem - "nie znam sie, a sie wypowiem:))

 

szczerze mowiac nie wydaje mi sie, zeby mysliwy, hodowcy itd. szukali szczeniaka na dogomanii. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, a_niusia napisał:

 

szczerze mowiac nie wydaje mi sie, zeby mysliwy, hodowcy itd. szukali szczeniaka na dogomanii. 

No właśnie-"nie wiem ale się wypowiem,ewentualnie udzielę cennej,nikomu niepotrzebnej rady" :)

Aniusia-nuda masz jakiegoś czy co? Weź sobie odpuść.Co Cię obchodzi gdzie to kto szuka chętnych na szczeniaki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Dnia 10.06.2017 o 17:19, a_niusia napisał:

 

Dnia 10.06.2017 o 15:41, malgosia_1 napisał:

Nie znam się specjalnie na rasie seter/gordon, ale o ile wiem to psy myśliwskie nie tylko na ptactwo (na które w większości okres ochronny przypada pod koniec lata - chociażby gęsi czy kaczki) a ponieważ podobno psy tej rasy dobrze pracują zarówno górnym wiatrem jak i dolnym są skuteczne w poszukiwaniu postrzałków, tropieniu zwierzyny grubej a nawet aportowaniu zajęcy. Więc zawsze jest możliwość polowania na coś :)  aby  zapewnić  psu to, do czego jest stworzyła go natura. Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś wymówka,  tyle tylko, ze trzeba przedtem upewnić się komu chcemy ją wcisnąć:)

 

natura to akurat zadnej rasy nie stworzyla:))) rozumiem - "nie znam sie, a sie wypowiem:))

 

szczerze mowiac nie wydaje mi sie, zeby mysliwy, hodowcy itd. szukali szczeniaka na dogomanii. 

 

Czytamy ze zrozumieniem... pies, pies i raz jeszcze pies.

A tak maluchy wyglądają jako trzytogodniowe szczeniaki"

szcz26.JPG

DSC_2130-.JPG

szcz24.JPG

szcz25.JPG

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, a_niusia napisał:

zezrozumieniem to warto przeczytać kalendarz pzl i dopiero się mądrzyc na temat polowania na coś ;-) 

Aniusia,

weź się ogarnij.Każdy pojął,że Małgosia w ten sposób chciała Ci dać znać byś się po prostu odwaliła,zajęła swoimi sprawami czy właśnie-co zarzucasz założycielce-PRZESTAŁA SIĘ MĄDRZYĆ

gdzie i  jak NALEŻY sprzedawać psy BO TY TAK ROBISZ :) :) :)

Masz  nieokiełznaną przyjemność dosrywać komuś kto ma śliczne szczeniaki czy po prostu destruktywnie zżera Cię zazdrość?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, a_niusia napisał:

nie no to raczej pudło:)))

dopiero co umiescilam 13 w super chatach:))

Jesteś przewidywalna jak nominał na rewersie.

Już poszły zakłady,że w tym poście będzie o 13 Twoich szczeniakach umieszczonych w super domach na całym świecie:)

Napisałaś to już pierdylion razy,serio KAŻDY na dogo to już wie :) :)

No więc umieściłaś i szkoda Ci,że ktoś ma wciąż swoje śliczne psiaki i je ogłasza ? Czy nudzisz się w chacie ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

no, troche mi szkoda jak ktos szczenieta takiej rasy sprzedaje na dogomanii - zawsze bedzie mi szkoda, bo jesli hodowca musi tak robic, tzn ze wszystkego dobrze nie przemyslal. na forach internetowych niestety milosnika rasy sie nie znajdzie. tacy ludzie nie szukaja szczeniat na forach internetowych.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, a_niusia napisał:

no, troche mi szkoda jak ktos szczenieta takiej rasy sprzedaje na dogomanii - zawsze bedzie mi szkoda, bo jesli hodowca musi tak robic, tzn ze wszystkego dobrze nie przemyslal. na forach internetowych niestety milosnika rasy sie nie znajdzie. tacy ludzie nie szukaja szczeniat na forach internetowych.

Ok,nie wiedziałam,że nikt z nas nie jest miłośnikiem rasy.Dobrze,że mnie rozszyfrowałaś :) :) :)

Co parę dni ktoś zakłada temat,że szuka dobrych hodowli danej rasy,i że prosi o pomoc. Więc nie wiem co Ty wypisujesz.

Tu też są ogłoszenia ale w dziale : rasy jest ich naprawdę sporo.

A,i znalazłam jeszcze:

Cytat

My już się doczekaliśmy :) 


Turkus pozdrawia z nowej rodzinki <3 

Sprzedałaś psa komuś (konkretnie-Talii) z dogomanii??? Wiedząc,że nie jest miłośnikiem rasy?? I Ty-hodowca to zrobiłaś? Czy może coś źle zrozumiałam ?

Link to comment
Share on other sites

nasze chłopaki są fantastyczne:)) szukam kilku naprawdę wystawowych domków, bo jesteśmy z właścicielką i hodowczynia naszego taty zachwycone tym, co nam wyszło z tej wariackiej podróży. wszyscy są piękni, równi i fantastyczni. są też super socjalni, kontaktowi, otwarci i wiem, że nowe domy nie mogą już się na nich doczekać.

teraz wygladamy tak: http://revolution-breeze.com/galeria/21/

a bawimy się tak: http://revolution-breeze.com/galeria/20/

Przecież taki post nie jest A B S O L U T N I E żadnym ogłaszaniem szczeniaków na forum gdzie nie ma miłośników rasy :)

To tylko informacja :)

Link to comment
Share on other sites

gojka...z mojej 13szczeniąt tylko jeden chłopak znalazl dom u "przypadkowych" ludzi tzn. "z ogloszenia". 10 szczeniąt jest w domach wystawowych i to bynajmniej ne tylko w PL.

na wiekszosc naszych szczeniat ludzie czekali ponad rok i to nie tylko w polsce.  nie sadzisz chyba, ze szukalam wystawowych domow na dogomanii. takie domy znajduje sie jednak gdzies indziej:))

to byly fantastyczne dzieciaki - mialam ochote chwalicsie nimi po prostu wszedzie:) zreszta...nadal przynosza nam dume i mnostwo radosci.

 

jezeli ktos wrzuca na dogo ogloszenie o slepych jeszcze szczeniakach, to kazdy wie dlaczego:)

tyle w temacie. nie ma o czym gadac - to prawda, kazdy sprzedaje szczeniaki, gdzie chce i jak moze. 

 

Link to comment
Share on other sites

z Natalią znamy się od kilku lat. 

Pies mieszka u niej na zasadac współwłasności. bardzo długo na tego psa czekała i jestem dumna, że mogłam spełnić jej marzenie.

Co wiecej - ma już dorosłą suczkę tej rasy, którą do tego wystawiała. Zatem chyba tak, coś źle zrozumiałś:))) Szukaj dalej:))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, a_niusia napisał:

gojka...z mojej 13szczeniąt tylko jeden chłopak znalazl dom u "przypadkowych" ludzi tzn. "z ogloszenia". 10 szczeniąt jest w domach wystawowych i to bynajmniej ne tylko w PL.

na wiekszosc naszych szczeniat ludzie czekali ponad rok i to nie tylko w polsce.  nie sadzisz chyba, ze szukalam wystawowych domow na dogomanii. takie domy znajduje sie jednak gdzies indziej:))

to byly fantastyczne dzieciaki - mialam ochote chwalicsie nimi po prostu wszedzie:) zreszta...nadal przynosza nam dume i mnostwo radosci.

 

jezeli ktos wrzuca na dogo ogloszenie o slepych jeszcze szczeniakach, to kazdy wie dlaczego:)

tyle w temacie. nie ma o czym gadac - to prawda, kazdy sprzedaje szczeniaki, gdzie chce i jak moze. 

 

 

1 godzinę temu, a_niusia napisał:

z Natalią znamy się od kilku lat. 

Pies mieszka u niej na zasadac współwłasności. bardzo długo na tego psa czekała i jestem dumna, że mogłam spełnić jej marzenie.

Co wiecej - ma już dorosłą suczkę tej rasy, którą do tego wystawiała. Zatem chyba tak, coś źle zrozumiałś:))) Szukaj dalej:))

Wiesz,Aniusiu,

myślę,że czytający Twe pełne niekłamanego samouwielbienia,przeczące sobie bzdetne posty są zapewne nieco osłupiali i szczerze skonsternowani.

A z pewnością Natalia...

Spuśćmy więc na to litościwą zasłonę milczenia....

Link to comment
Share on other sites

jak napisalam powyzej - dla mnie EOT

mozesz sie silic na nieudolna zlosliwosc. twoja sprawa. nie mniej jednak ciesze sie, ze nie musze opycac szczenat z dowozem do domu na forac internetowych. obym nigdy nie musiala. kazdy ocenia swiat swoja miara, wiec to pewnie dlatego troche za bardzo mnie to zaszokowalo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...