Jump to content
Dogomania

Proszę pomóżcie,mały kapsel szuka domu


Recommended Posts

Znaleźliśmy kapsla jakiś czas temu,od tamtej pory szukamy mu domu.Piesek ma jakieś 8msc,lubi dzieci i inne zwierzęta. Trochę psoci jak to młodziak.U znajomych znalazłam tymczasowe schronienie,niestety dłużej nie może tam zostać.Proszę o pomoc w znalezieniu mu domu,już nie wiem gdzie szukać.Do schroniska nie chcę go oddać,pomożecie?

18767907_832590803584129_7922215653667846851_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Postaram się dzisiaj podjechać i zrobić małemu zdjęcia.Wczoraj pisałam do azylu,czekam na odpowiedź,szukam dt,i piszę po znajomych,może tymczasowo gdzieś go ulokuje. Znajomy dzwonił do miejscowych wolontariuszy,którzy powiedzieli,że pomogą szukać domu stałego.Dziękuję za odzew,pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Uf,jest Pani chętna na pieska ale teraz co z transportem? jaką firmę polecacie?Jak mieć pewność,że się nie rozmyśli kiedy pies już będzie na miejscu? Najpierw chcemy jechać sami zobaczyć i porozmawiać(300km),a poźniej zlecić firmie przewóz psa.Jaką umowe spisać?Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Napisz koniecznie,jak pisze Poker gdzie jest dom chętny na pieska.My dogamaniacy  w całym kraju przeprowadzamy profesjonalne wizyty przedadopcyjne.

Osoba mieszkająca w pobliżu potencjalnego domu dla malucha chętnie pomoże.

Nie warto jechać,bo być może dom będzie nieodpowiedni(obu tak nie było).

Jeśli nie wypali tutaj,to trzeba zrobić ogłoszenia na znanych portalach np.olx,gumtree i innych z ładnymi zdjęciami(to podstawa)i krótkim,ciekawym tekstem o piesku.

My w taki sposób szukamy domów dla psow,którym pomagamy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...