Jump to content
Dogomania

>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<


Recommended Posts

Kodi jest wyróżniony na olx:

- Warszawa - wyświetleń: 144, pobrań telefonów: 1, obserwatorów: 7

- Kraków - wyświetleń: 1011, pobrań telefonów: 8, obserwatorów: 12

Nowe:

- Lublin - wyświetleń: 12, pobrań telefonów: 0, obserwatorów: 0

- Wrocław - wyświetleń: 9, pobrań telefonów: 0, obserwatorów: 1

 

Szok, że w Krakowie ma tyle wyświetleń, bo on już miał ok 400 po 1 dniu i doszło do ponad 1000, tylko na razie cisza, teraz zrobiłam nowe i od razu ktoś obserwuje we Wrocławiu. 

 

A u Kodiego dobrze, jak go jakiś psiak zdenerwuje to wyżywa się na kocu albo dywanie;), noi jest taki idealny, ani dominujący ani uległy, psy go lubią, nie zaczepiają.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zapraszam do zagladania dziewczynki

 bedzie za kilka dni

 na biedunki

 Kodunio tez bedzie na kramiczku

 naszym wspolnym z Magdarynka ktora cudne bizutki podarowalal

 i dowolnosci mi dala

 na ktore biedunie czarujemy bazareczek

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

zapraszam do zagladania dziewczynki

 bedzie za kilka dni

 na biedunki

 Kodunio tez bedzie na kramiczku

 naszym wspolnym z Magdarynka ktora cudne bizutki podarowalal

 i dowolnosci mi dala

 na ktore biedunie czarujemy bazareczek

Dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
 
                                         Ktory Tatuncio
                   Ktora Mamunia
 pokochaa na zawsze cudnego Kodunia                                                        
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz
 
                                         Ktory Tatuncio
                   Ktora Mamunia
 pokochaa na zawsze cudnego Kodunia                                                        

No własnie:(

Link to comment
Share on other sites

Kochani niedawno wróciłam i jak wracałyśmy z wyjazdu z moją mamą zadzwonił pan chętny na Kodiego i jeszcze z Dorcią2 zrobiłyśmy wizytę i jutro zawozimy Kodisia do pana. Młody chłopak, jest dom z ogrodem na Warszawskim Ursynowie, ja jak zwykle panikuje ale powinno być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam... pan zachwycony, Kodi chodzi po domu swobodnie, je z ręki, na spacerze bez problemu.

Teraz napiszę, jak to było - pan zadzwonił wczoraj w ciągu dnia jak już z mamą wracałyśmy z Suwałk (zimno!) i umówiłam się na czwartek wieczorem ale potem pomyślałam, że jak panu pasuje środa wieczór to może zmienimy, i panu odpowiadało. Ja zadzwoniłam do Dorci2 i zgodziła się pójść ze mną na wizytę, bo po tej ostatniej to bałam się sama:(. Pan mieszka na Warszawskim Ursynowie, w domu, jest to dom rodziców, pan jest młody, pracuje w domu. Dom super jak dla psiaka, bo jest piękny zadbany ogród. Wszystko zabezpieczone przed ewentualna ucieczką i oby Kodi nigdy nie uciekł, bo tego się bardzo boję... Pan miał psiaka, teraz zdecydował się na kolejnego i wybrał z olx Kodiego. Mimo że chłopak młody to widać że ogarnięty, i dokarmia bezdomnego psiaczka, który boi sie ludzi i nie podchodzi do nikogo, ale ma wystawioną karmę i wodę. Jak dziś rano przyjechaliśmy Kodis się bał, ale zrobił siusiu na ogrodzie (poprzednim razem trzymał dobę) i siusiu w kuchni, ale nie zrobiło to na panu wrażenia, ogonem chodził cały czas, uszki w górze, wyglądało, że Kodi inaczej czyli lepiej się czuje niż w poprzednim miejscu. Imię pan chyba zmieni jeszcze nie wiem na jakie. Ale proszę o kciuki, żeby to trwało jak najlepiej i pan się nie zniechęcił (choć nie ma chyba już czym, bo on chyba psu dał czas i podszedł do niego z sercem).

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Olenko, rozumiem Twój lęk po nieudanej adopcji, ale bardzo podoba mi się to, co napisałaś o Kodisiowym Domku. happy.gif Może czekali na siebie Pan i Kodi i w końcu się znaleźli.  Trochę szkoda imienia, bo piękne i oryginalne. Ale co tam... Byle Kodiś był szczęśliwy i kochany. wub.gif

Trzymam kciuki cały czas. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...