Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

Blekuś na olx:

- Warszawa - 15 wyświetleń, 1 obserwator

- Wrocław - 237 wyświetleń, 9 obserwatorów - ponownie wyróżnione

- Poznań: 37 wyświetleń

- Kraków: 34 wyświetlenia, 1 pobranie telefonu, 1 obserwator, 

- Katowice - 421 wyświetleń, 14 obserwatorów (!) - ponownie wyróżnione

 

gumtree: 678 wyświetleń

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Blekusia...
 

Mamy na kojcach miejskich przerażoną klonicę Blekusia... :( 
A ja jestem przerażona co z nią będzie... lękliwa, zagubiona... Skoro Blekuś tak długo czeka to gdzieś ona zostanie wypatrzona?
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=460143781179764&id=282194758974668&notif_id=1543507456289046&notif_t=page_post_reaction

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Blekusia...
 

Mamy na kojcach miejskich przerażoną klonicę Blekusia... :( 
A ja jestem przerażona co z nią będzie... lękliwa, zagubiona... Skoro Blekuś tak długo czeka to gdzieś ona zostanie wypatrzona?
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=460143781179764&id=282194758974668&notif_id=1543507456289046&notif_t=page_post_reaction

 

 

14 godzin temu, Radek napisał:

Straszna bidulka:( 

Czasem lepiej nigdzie nie wychodzić i nie włączać internetu :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie pani z olx, która już kiedyś interesowała się Blekusiem ale nie zgodziła się na wizytę przedadopcyjną, podałam pani wtedy numer do Anecik by się z nią porozmawiała,spotkała itd bo wizyta być musi, pani wczoraj napisała że jak nikt Blekusia nie wziął ona go weźmie, zaraz pani napiszę, że wizyta tak czy tak obowiązuje, bo nie wyobrażam sobie oddać psa gdzieś po drodze, poza tym nic o pani nie wiem, ani telefonu nie podała, a z wiadomości wychodzi że osoba chyba starsza, z już dwoma psami i kotem, nie wiadomo jak duże mieszkanie na tyle zwierąt, czy ktoś jej pomaga ze zwierzętami, co jak Blekuś się z psiakami nie polubi, nic w sumie nie wiadomo, bo pani tajemnicza:(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Blekusia. Jego klonica znalazła dom, ale jest ryzyko, że wróci... bo państwo naskarżyli, że...ona nie szczeka! 

 No to jest powód! Mają niemego psa!

Tak bardzo im tego brakuje - mogę polecić moją Neskę, z pewnością nadrobi za co najmniej dwa psy. I nie wiem czy to byłby powód do zadowolenia. Mnie co prawda nie przeszkadza, ale akurat teraz (przy malowaniu) jest trochę uciążliwe. Siedzę z nią więc i jest spokój. Jak fachowcy wyjdą - jest cisza, pies szczęśliwy. Nie lubi  żadnych zmian a tym bardziej ludzi, którzy przecinają jej ścieżki  i jeszcze do tego stawiają nieznane jej przedmioty. Wszystko to trzeba omijać, a ona tego nie lubi i sobie szczeka. Na szczęście malarze nie zwracają na nią uwagi, przekonali się, że żaden z psów nie gryzie tylko hałasuje.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

 No to jest powód! Mają niemego psa!

Tak bardzo im tego brakuje - mogę polecić moją Neskę, z pewnością nadrobi za co najmniej dwa psy. I nie wiem czy to byłby powód do zadowolenia. Mnie co prawda nie przeszkadza, ale akurat teraz (przy malowaniu) jest trochę uciążliwe. Siedzę z nią więc i jest spokój. Jak fachowcy wyjdą - jest cisza, pies szczęśliwy. Nie lubi  żadnych zmian a tym bardziej ludzi, którzy przecinają jej ścieżki  i jeszcze do tego stawiają nieznane jej przedmioty. Wszystko to trzeba omijać, a ona tego nie lubi i sobie szczeka. Na szczęście malarze nie zwracają na nią uwagi, przekonali się, że żaden z psów nie gryzie tylko hałasuje.

 

Nie wiedziałam, że z Nesią tak wygląda życie, że tak bardzo boi się zmian.
Życzę Ci, aby jak najszybciej skończyło Ci się malowanie.

29 minut temu, Olena84 napisał:

O rany:( nigdy bym nie oddała psa z takiego powodu, z żadnego zresztą...

Wykrakałam. Właśnie teraz Sonia zamledowała się pod blokiem koleżanki, której córka uratowała sunię i była u nich na chwilę na DT. 

Ludzie są naprawdę dziwni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...