Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo dziękuję i potwierdzę.

2 godziny temu, Tola napisał:

I co - nikt nie pyta o ślicznego malucha?

Na razie totalna cisza.Muszę podmienić zdjęcia na OLX.Wrocław.Jeżeli nadal tak będzie trzeba będzie jeszcze kogoś poprosić o rozszerzenie ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam smsa od Hani,że Pan z okolic Monachium jest zainteresowany adopcją Matiego.Przed chwilą z nim rozmawiałam i ma się jeszcze na spokojnie zastanowić.Dzisiaj znalazł ogłoszenie i zadzwonił aby zasięgnąć informacji.Myślę,że będzie jeszcze szukał innego pieska dla siebie,może bliżej niego. Ma mój nr telefonu i gdyby jednak zdecydował się na Mati to ma zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Dostałam smsa od Hani,że Pan z okolic Monachium jest zainteresowany adopcją Matiego.Przed chwilą z nim rozmawiałam i ma się jeszcze na spokojnie zastanowić.Dzisiaj znalazł ogłoszenie i zadzwonił aby zasięgnąć informacji.Myślę,że będzie jeszcze szukał innego pieska dla siebie,może bliżej niego. Ma mój nr telefonu i gdyby jednak zdecydował się na Mati to ma zadzwonić.

Kawałek drogi ale jak zakochać się raz na zawsze to i droga nie przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Anula napisał:

Kawałek drogi ale jak zakochać się raz na zawsze to i droga nie przeszkadza.

Pewnie że tak:) Tylko rozmowa była dosyć "luźna" i Pan nie przekonany tak do końca co do tej adopcji.Standardowo powiedziałam o wizycie p/a i podpisaniu umowy adopcyjnej.Również zwróciłam uwagę na to,że jeżeli Pan by przyjechał po Mati do hoteliku to musi się liczyć z różnymi "niespodziankami" w drodze powrotnej bo to jest ok. 760km.Stres związany  z opuszczeniem Szafirków + Kilometry jazdy mogą,ale nie muszą wywołać niepożądane efekty w postaci wymiotów czy biegunki.Wolałam na wszystko co gorsze przygotować,aby mieć większe przekonanie,gdy jednak Pan się odezwie....

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

Mati szaleje :) uwielbia ganiać, ale zawsze pilnuje, żeby w zasięgu jego wzroku był człowiek. Uwielbia głaskanie, ale jak już się wybiega.

Na to wygląda,że potrzebny domek bardzo aktywny,może z inną sunią lub dziećmi w wieku szkolnym.W spokojnym domku chyba by się Mati zanudził...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

No i jest! domek dla Matisia koło Opola! Pan zgłosił się do mnie wczoraj o 7 rano, prosił bym najlepiej jeszcze tego samego dnia puściła Matiego kurierem, bo przecież "powinien wytrzymać". Już pędzę nadać Matisiowi nr paczki. Wrrr!

To jakaś masakra!:(

Link to comment
Share on other sites

Odezwał się domek z Dąbrowy Górniczej zainteresowany adopcją Matiego.Pani mieszka w bloku w 3 pokojowym mieszkaniu z 24 letnią córką,obie pracują.W domu zawsze były psiaki.Ostatnia sunia jamniczka odeszła 2 lata temu w wieku 16 lat.Obecnie córka ma z Fundacji świnki morskie.Obie potrzebowały czasu aby oswoić się z utratą suni i teraz właśnie postanowiły zaadoptować pieska.Nie opodal mają działkę i Mati też miał by gdzie się wybiegać.Matiego trzeba by było dowieźć i Pani Beata może dołożyć 100zł do transportu Poprosiłam Gabrysię o pomoc w wizycie p/a i ma się skontaktować z Mysza2 i AgusiaP

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Odezwał się domek z Dąbrowy Górniczej zainteresowany adopcją Matiego.Pani mieszka w bloku w 3 pokojowym mieszkaniu z 24 letnią córką,obie pracują.W domu zawsze były psiaki.Ostatnia sunia jamniczka odeszła 2 lata temu w wieku 16 lat.Obecnie córka ma z Fundacji świnki morskie.Obie potrzebowały czasu aby oswoić się z utratą suni i teraz właśnie postanowiły zaadoptować pieska.Nie opodal mają działkę i Mati też miał by gdzie się wybiegać.Matiego trzeba by było dowieźć i Pani Beata może dołożyć 100zł do transportu Poprosiłam Gabrysię o pomoc w wizycie p/a i ma się skontaktować z Mysza2 i AgusiaP

Już po wizycie, myślę, że Mati może się pakować.

Pani Beata szukała pieska w typie sznaucerka i Mati ją zauroczył.

Gdy córka była mała Pani uratowała z budowy bezdomną sunię w typie ON, której robotnicy dokuczali, potem był psiak ze schroniska, a później jamniczka, o której Bogusik wspomniała.

Obie Panie bardzo przeżyły jej odejście, ale co to za dom bez psa?

Świnka morska ma dużą klatkę, Pani (córka) zamawia jej przez internet różne frykasy dla świnek, zioła itp. (widziałyśmy wielkie pudło z zamówionymi rzeczami).

Druga świnka niestety odeszła. Była leczona u wetów w Sosnowcu (specjalistów od świnek), ale okazało się, że ma guza i nic już nie dało się zrobić.

Ta, która została bardzo tęskni za towarzyszką i dlatego niebawem będzie adoptowana kolejna.

Wakacje - oczywiście z psem. Jamnisia jeździła nad morze.

Wet dobry - wiem, bo znam.

Ogólnie wszystko na plus.

Na wizycie byłam z AgusiąP, Aguś, z całego serca dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Już po wizycie, myślę, że Mati może się pakować.

Pani Beata szukała pieska w typie sznaucerka i Mati ją zauroczył.

Gdy córka była mała Pani uratowała z budowy bezdomną sunię w typie ON, której robotnicy dokuczali, potem był psiak ze schroniska, a później jamniczka, o której Bogusik wspomniała.

Obie Panie bardzo przeżyły jej odejście, ale co to za dom bez psa?

Świnka morska ma dużą klatkę, Pani (córka) zamawia jej przez internet różne frykasy dla świnek, zioła itp. (widziałyśmy wielkie pudło z zamówionymi rzeczami).

Druga świnka niestety odeszła. Była leczona u wetów w Sosnowcu (specjalistów od świnek), ale okazało się, że ma guza i nic już nie dało się zrobić.

Ta, która została bardzo tęskni za towarzyszką i dlatego niebawem będzie adoptowana kolejna.

Wakacje - oczywiście z psem. Jamnisia jeździła nad morze.

Wet dobry - wiem, bo znam.

Ogólnie wszystko na plus.

Na wizycie byłam z AgusiąP, Aguś, z całego serca dziękuję!!!

Gabrysiu i Agusiu jeszcze raz z całego serca dziękuję za przeprowadzenie wizyty p/a dla Matisia i to w tak błyskawicznym tempie! :) Jesteście kochane :)

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

wow:) ale suuuper:)

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę !!!

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Świetnie. Kiedy wyjazd?

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Fantastyczna wiadomość :)
Czuję, że Mati to szczęściarz.
 

Kochani,powiadomiłam o pozytywnej decyzji Hanię  i p.Beatę.Mati pojedzie w sobotę bo będzie wtedy możliwość spokojnego zapoznania z obu stron i poświęcenie sobie czasu.Będę dzwonić w sobotę wieczorem po pierwsze wiadomości.Znowu będzie ciężki dzień do przetrzymania....

Dziewczyny kochane,bardzo dziękuję za wsparcie i kciuki! :) Bardzo  proszę nie puszczajcie,bo będą bardzo potrzebne na sobotę i kolejne pierwsze dni pobytu Matiego w nowym domku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...