Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

Mati już u nas. Jest wielkości małego sznaucera, tylko rzeczywiście jest troszkę dłuższy. Może po fryzjerze odsłonią się jego proporcje :) Do poniedziałku trzeba będzie wytrzymać. Mati wygląda na niecierpliwego, pełnego energii dzieciaczka, zobaczymy jutro, jak odpocznie po podróży.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się,że Mati jest żywiołowym pieskiem,bardzo ruchliwym i wesołym.

Książeczka została w Lecznicy.Murka wyśle książeczkę do Ciebie.

Jak Mati ma być obcięty to konieczne są zdjęcia do ogłoszeń z długą sierścią.

Mati ma bardzo ładny kolor sierści taki przeplatany jasna z ciemną.Ogólnie jak dla mnie jest bardzo ładny.

Link to comment
Share on other sites

Witam na dogo kolejnego Matiego.Jeden już jest u mnie na BDT,przyjechał z Miedar ze Śląska,schorowany staruszek.

Matiś,który jest u mnie nie jest kudłaty,ale za to gubi sierści kilka razy więcej niż moje dwa kudłacze.ale to się mam nadzieję zmieni.

A maluch z tego wątku jest śliczny,kudłacze to moja ulubiona rasa.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, azalia napisał:

Witam na dogo kolejnego Matiego.Jeden już jest u mnie na BDT,przyjechał z Miedar ze Śląska,schorowany staruszek.

Matiś,który jest u mnie nie jest kudłaty,ale za to gubi sierści kilka razy więcej niż moje dwa kudłacze.ale to się mam nadzieję zmieni.

A maluch z tego wątku jest śliczny,kudłacze to moja ulubiona rasa.

 

Bardzo się cieszę azalio,że zawitałaś na wątek Matisia :) Kiedyś na dogo było tyle osób pomagających właśnie kudłaczom, a teraz została tylko garstka...Anula i ja trwamy nadal w tej nielicznej grupie i pomagamy na miarę naszych możliwości:)

Link to comment
Share on other sites

No raczej nie nacieszymy się długo, po fryzjerze będzie na kim oko zawiesić :) Mati jest bardzo ruchliwy, szczeka piskliwie jak nas wita i jak traci nas z oczu, ale po chwili się uspakaja. Na dworze kombinuje, gdzie by tu można wleźć, przeleźć itp.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2017 o 21:02, szafirka napisał:

No raczej nie nacieszymy się długo, po fryzjerze będzie na kim oko zawiesić :)

Haniu,chyba dzisiaj miała być wizyta w spa? Zaglądnęłam na wątek aby poczytać relację z przebiegu wizyty i oglądnąć Mati w nowej odsłonie,a tu nie ma nic....Czy coś się stało?

Link to comment
Share on other sites

Haniu,czy przyszła książeczka Mati od Murki? Czy Mati ma ogon bo widzę tylko ogon w kropki?

Fajnie wygląda mikrusek po SPa. Mati musi nauczyć się pewnych zasad i tego się trzymajmy.Tak sądziłam,że to jest żywiołowy piesek,wszędzie go pełno,potrzebuje dużo ruchu i zabawy,a także bycia z nim.A rozmowa przez szczekanie to będzie kontakt z człowiekiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Fajny maluszek i ślicznie wygląda po spa :) Szkoda,że zdjęcia nie były zrobione w zbliżeniu....Sprawa ogonka mnie też bardzo ciekawi bo chyba na żadnym z dotychczasowych zdjęć w ogóle go nie widać.Haniu,czy książeczka Matiego dotarła? Jestem ciekawa jaki ma wpisany wiek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...