Jump to content
Dogomania

~ Leśna MA SWÓJ DOM:) - bo jak inaczej nazwać zabiedzoną starszą ONkę z lasu?...


malagos

Recommended Posts

No pewnie, ze chodzą, dom i ludzie sprawdzeni.

A teraz nowy kłopot - szczeniorka, ok. 3,5 mies. w kojcu gminnym. Taka w typie owczarkowym, czyli najpopularniejszy typ kundelka mazowieckiego. I oczywiscie suczka. Bardzo przyjemna panienka, pogodna, rozmachany ogonek, ale zaniedbana bardzo. Dziś odbędzie się odpchlenie i odrobaczenie, ugotowałam też garnek mięsa z makaronem, bo niunia ma w kojcu karmę z Lidla suchą i wczorajszą wodę...Moz e dam jej na imię Abi :)

Na domiar złego, sunia czarna, o której pisałam, co to na sterylkę tyle czekała, nadal tkwi w tym samym kojcu! Miała trafić do "jednej  pani", ona ją dokarmiała, jej się sunia nie bała.. Jest coraz bardziej wycofana, i gdyby się nie poruszyła na dnie dużej budy, to bym jej nie zauważyła. Tylko oczka błyszczały. Nie ma bata, ona do ludzi nie wyjdzie, tak się boi. Nie wiem, czy ona ma jakieś imię?...

Pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2017 o 13:19, konfirm31 napisał:

Szczeniorka śliczna :). Osoba trzymająca też :). 

A czy ta Pani, która miała wziąć sunię po sterylce, zrezygnowała z niej? 

He, he :)

Nie wiem nic o tej pani, ponoć wyjechała na wakacje, nie mam kogo zapytać :( Ta mała czarna dała mi się wczoraj obejrzeć, ale dotknąć już nie. Jest śliczna, czarna jak aksamitka i szczuplutka. To jeszcze dzieciak! Jedynym ratunkiem jest dom tymczasowy!.......

A mała gówniarka nie jest taka duza, jak na tych zdjęciach. Ona będzie pod kolano, i z ONkiem nie ma właściwie nic wspólnego, niestety.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2017 o 09:00, konfirm31 napisał:

Są szczęśliwe psy podwórkowe i zaniedbane psy na kanapach. Wszystko zależy od tego, jakim człowiekiem jest ich opiekun. Znając od lat malagos, nie mam wątpliwości, że oddając psa na pobliską wieś, wie komu go oddaje.

.. to oczywista, oczywistość!! /jedno, drugie i trzecie zdanie/spoko.gif

Dnia 9.08.2017 o 13:10, malagos napisał:

No pewnie, ze chodzą, dom i ludzie sprawdzeni.

A teraz nowy kłopot - szczeniorka, ok. 3,5 mies. w kojcu gminnym. Taka w typie owczarkowym, czyli najpopularniejszy typ kundelka mazowieckiego. I oczywiscie suczka. Bardzo przyjemna panienka, pogodna, rozmachany ogonek, ale zaniedbana bardzo. Dziś odbędzie się odpchlenie i odrobaczenie, ugotowałam też garnek mięsa z makaronem, bo niunia ma w kojcu karmę z Lidla suchą i wczorajszą wodę...Moz e dam jej na imię Abi :)

Na domiar złego, sunia czarna, o której pisałam, co to na sterylkę tyle czekała, nadal tkwi w tym samym kojcu! Miała trafić do "jednej  pani", ona ją dokarmiała, jej się sunia nie bała.. Jest coraz bardziej wycofana, i gdyby się nie poruszyła na dnie dużej budy, to bym jej nie zauważyła. Tylko oczka błyszczały. Nie ma bata, ona do ludzi nie wyjdzie, tak się boi. Nie wiem, czy ona ma jakieś imię?...

Pomysły?

.. chyba tylko ... sklonować Malagosprosze.gif

Link to comment
Share on other sites

Na razie zrobiłam mały plakat z suczynka szczeniorką i podałam swój i Tomka nr tel, panie z gminy wydrukowały go i porowieszały w sklepach i na gminnej tablicy ogłoszeń. Kupiłam wczoraj dla niej obróżkę, małą, ale i tak się okazała za duża. To dziś kupiłam (właściwie moja Ania sponsoruje...) mniejszą. Dziś przymierzymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...