Jump to content
Dogomania

Czika - juz w swoim domu,,


auraa

Recommended Posts

Dziś już jest znacznie lepiej. Czika pokonała strach. Cały czas przytula sie do Pani i prosi o głaskanie.  O trzeciej w nocy upominała sie o jedzenie :). Pani daje jej częściej bo nie może patrzeć na te sterczące zebra. Były na spacerku także są postępy. Kciuki w dalszym ciągu potrzebne. W Pani głosie słychać bardzo dużo czułości w stosunku do małej.:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Panią Czikuni. Jest coraz lepiej. Czika już czuje się swobodnie i cały czas zaczepia panią do zabawy i głaskania. Je trzy razy dziennie ale już nie budzi pani w nocy szukając czegoś w misce.. Mam nadzieje, że przytyje :)

W dalszym ciągu wychodzi na dwóch smyczach i niestety boi się ludzi. Dokładnie tak jak Milka Krysi. Sunia najlepiej czuje sie w domu. Dotychczas pani nikogo jeszcze nie zapraszała w odwiedziny, żeby Czikunia sie nie wystraszyła. Pani mówi o Czice z wielką czułością ale jeszcze wiele pracy przed nimi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otrzymałam rachunek za opiekę nad Cziką
Lp. J.m. Ilość Wartość
Nazwa towaru / usługi Cena BRUTTO
Brutto
1 Opieka nad psem (CZIKA) doba 38 x 14,00-  532,00 zł
2 ZAPŁATA ZA SZCZEPIENIE PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE (CZIKA) szt. 1 x30,00 -30,00zł
3 ZAPŁATA ZA SZCZEPIENIE PRZECIWKO CHOROBOM WIRUSOWYM (CZIKA) szt. 1x 50,00  - 50,00zł
4 DOJAZDY (CZIKA) szt. 1x50,00-- 50,00 zł
5 KARMA (CZIKA) szt. 38 x2,50 - 95,00zł
6 ODROBACZENIE, CHIP, UBRANKA POOPERACYJNE, OBROŻA (CZIKA) szt. 1x 0,01-  0,01zł
DO ZAPŁATY: 757,01 zł
Słownie: siedemset pięćdziesiąt siedem złotych jeden gr

 

Postaram sie dziś uzupełnić rozliczenia za Czikę

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MAZOWSZANKA PRZELAŁA DLA CZIKI 20ZŁ, DZIĘKUJĘ.

WCZORAJ ROZMAWIAŁAM Z PANIA CZIKI. wSZYSTKO W NAJLEPSZYM PORZĄDKU. CZIKA JEST GRZECZNA , POSŁUSZNA . uWIELBIA ZABAWY Z PSAMI ALE W DALSZYM CIĄGU NIE MA ZAUFANIA DO LUDZI. TO SUNIA JEDNEGO CZŁOWIEKA I SWOJĄ PANIĄ UWIELBIA. PANI JEST BARDZO ZADOWOLONA, ZE MA TAKĄ PRZYLEPKĘ.

CZEKAM JESZCZE NA JEDNĄ WPŁATĘ I ROZLICZĘ BAZARKI WTEDY BEDZIE WIADOMO ILE KASY JESZCZE BRAKUJE.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...