Jump to content
Dogomania

Czika - juz w swoim domu,,


auraa

Recommended Posts

Dnia 17.06.2017 o 17:46, auraa napisał:

Dziś będę miała nowe zdjęcia. Hotel 14zł za dobę. Sunia jest super, bardzo delikatna, spokojna . Do domu z dziećmi i spokojnym drugim psem. . Większej ilości psów się boi a w ogóle to przeprasza że żyje . To bardzo delikatna panienka :)

A ten hotelik to z sieci Hiltona jest że za dziesięciokilogramową suczkę liczy 430 zł miesięcznie ? 

I nie piszcie mi tu że ten hotel robi łache ze w ogóle przyjął dogomaniackiego pieska bo wszyscy wiemy że gdyby nie dogomania to te hoteliki-biznesiki nie miałyby racji bytu i nie mnożyłyby się jak grzyby po deszczu.

Bezczelna cena.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mój pies napisał:

A ten hotelik to z sieci Hiltona jest że za dziesięciokilogramową suczkę liczy 430 zł miesięcznie ? 

I nie piszcie mi tu że ten hotel robi łache ze w ogóle przyjął dogomaniackiego pieska bo wszyscy wiemy że gdyby nie dogomania to te hoteliki-biznesiki nie miałyby racji bytu i nie mnożyłyby się jak grzyby po deszczu.

Bezczelna cena.

nie jest tanio ale znane mi hotele w Warszawie już nie działają. Tymczasu nikt nie zaoferował a czasu na znalezienie dobrego miejsca nie było. Sunia nie trafiła do kojca. Jest w domu, socjalizowana . Potrzebny jest dom stały. Skasowałam stare ogłoszenia i zrobiłam nowe. Sunia ma ogłoszenia na OLX, gumtree, alegratce, lento , morusku. Gdzie zrobić jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, auraa napisał:

nie jest tanio ale znane mi hotele w Warszawie już nie działają. Tymczasu nikt nie zaoferował a czasu na znalezienie dobrego miejsca nie było. Sunia nie trafiła do kojca. Jest w domu, socjalizowana . Potrzebny jest dom stały. Skasowałam stare ogłoszenia i zrobiłam nowe. Sunia ma ogłoszenia na OLX, gumtree, alegratce, lento , morusku. Gdzie zrobić jeszcze?

OK rozumiem, to nie były zarzuty pod Twoim adresem, widzę że robisz co możesz.

Link to comment
Share on other sites

Nie daję rady czasowo :( Dom, mama, praca , wizyty u weterynarza z moim Fredziem... Wczoraj obfotografowałam nowe książki na bazarek.

Wczoraj Czika została zaszczepiona. 40zł. Wcześniej była odrobaczona ale tego Monika nie liczy. Dostanie też w prezencie nową obróżkę i smycz, bo tą którą miała pogryzła.

Ona uwielbia dzieci , kiedy je widzi albo słyszy natychmiast jest gotowa do zabawy. Najlepiej czuje się w domu. Siku i do domu...

Może dziś uda mi się zrobić bazarek książkowo - filmowy.

Monika zrobi jej ogłoszenia na cafee animal i kolejne zdjęcia - kanapowe.

 

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do maleństwa, cudna jest jak taki lisek , trochę podobna do mojego ukochanego Lucusia . który prawie 18 lat żył 

mam nadzieję, że szybciutko do swojego domku trafi bo takie pieski nieduże, łagodne i młode w miarę szybciutko domki znajdują pies-ruchomy-obrazek-0214

moja stała na czerwiec mam nadzieję dotarła

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...