Jump to content
Dogomania

Szybki oddech u szczeniaka podczas snu.


Jenn23

Recommended Posts

Od czwartku mam 7 tygodniową suczkę mieszańca. Podczas snu ma szybki oddech i nie wiem czy to jest normalne u szczeniaków. Zauważyłam także, że prawie za każdym razem gdy zasypia coś jej się śni, bo aż zdarza się, że rusza buźką albo cała dygocze. Czy to wszystko jest normalne, bo nie wiem czy zacząć się martwić. Wgl to często śpi. Wstanie, załatwi się, pobawi, zje i po 1,5 godzinie od wstania znowu idzie spać.

Link to comment
Share on other sites

Przecież to psie dziecko i tak jak ludzkie dużo śpi, je i sika. To wszystko jest normalne. Szybszy oddech i sny też. Pozwalaj mu spać ile chce, tak jak dziecko potrzebuje dużo snu imiłości.

Link to comment
Share on other sites

Szybki oddech to jeszcze nic. Są znacznie ciekawsze i śmieszniejsze zachowania.: Niektóre moje psy podczas snu cicho podszczekiwały, mlaskały językiem, przebierały łapami i wiele innych. Nic złego się psom nie dzieje. Można jedynie nieźle się ubawić obserwując takie zachowania. Sam czasem je prowokowałem podstawiając w pobliże nosa śpiącego psa pachnący smakołyk. Pies mlaskał wtedy. Oczywiście czasem się budził i wtedy ów smakołyk dostawał do zjedzenia. Traktuj to jako ciekawostkę  i okazję by pośmiać się z  psa - nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...