Jump to content
Dogomania

Wychowanie agresywnej suki


Monika1101

Recommended Posts

Hej 

Mam sukę dwuletnią Lusię .Nie lubi obcych psów ani ludzi .Na spacerze w stosunku do przechodniów jest agresywna , wyrywa się że smyczy ,warczy  to samo tyczy się psów lub dzieci.W domu pan jest najważniejszy dla niej , nie dopuszcza innych psów ,bo od razu warczy i gryzie.Gdy ktoś wchodzi na podwórko warczy i szczeka.Zdarzyło się jej raz ugryźć. Pod koniec roku musi zostać wysterylizowana .

Z jej pierwszego miotu mam 8 miesięczna Perła.Suczka spędza że mną każdą chwilę , śpi w moim łóżku ,chodzi że mną na zakupy. Nie lubi obcych ludzi i psów ,nie toleruje dzieci.Wyjątek koleżanka z synkiem ,ale musiała się przyzwyczaić. Na spacerach biega za osobą z którą jestem.Atakuje ludzi , psy i samochody.Jest uczona że nie ma prawa biegać za kimś i szczekać. Biega również za pociągiem. Nie mam problemu z wiernością , nie biega z moimi rodzicami.Gdy chodzę po domu mojej mamy pilnuje mnie ,bo gdy ją zostawiam na weekend piszczy i szczeka po 2h.Nie mogę również wyjśćz domu na godzinę , bo też piszczy. Atakuje psa którego trzymam na kolanach , gości i gryzie gdy ktoś ja dotyka.Na gości szczeka dopóki się nie zmęczy. Pomocy!!!

 

IMG_20170109_193515.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...