Jump to content
Dogomania

problemy po wycięciu guza śledziony


KlaudiaWrocław

Recommended Posts

Witam serdecznie, 
moja 8 letnia cocker spanielka miała tydzień temu wyciętą śledzionę. Pies dochodzi do siebie bardzo szybko, wraca jej dawna waga ( przed operacją nie chciała jeść), przestała też być apatyczna. Jedynym z objawów jaki jej pozostał to nadmierne pragnienie ( podobno to przejdzie) i wielomocz  ( ale już mniejszy niż przy guzie).  
Zaniepokoił mnie bardzo dziwny dźwięk jaki pies wydaje wchodząc po schodach. Wczoraj usłyszałam to pierwszy raz, dziś się nasiliło. Brzmi to jak przelewająca się woda w butelce,która jest w połowie pełna. Spotkał się ktoś tutaj z czymś takim ? 
z góry dziękuje za odpowiedź 
 

Link to comment
Share on other sites

Obojętne skąd (płuca,jama brzuszna) - pochodzi ten odgłos - psa NATYCHMIAST POWINIEN OSŁUCHAĆ WETERYNARZ.Być może przelewa się jej w jelitach,jeśli dużo pije,ale jeśli to nie to,to może byc to symptomem czegoś groźniejszego.Przyjrzyj się,czy pies nie ma duszności I...do weta.

Link to comment
Share on other sites

My już po wizycie u Weterynarza.  Pani Doktor stwierdziła, że z pieskiem wszystko w porządku. Wygląda zdrowo, nie ma gorączki, dała sobie pomacać cały brzuch więc jej nie boli i do tego brzuszek jest miękki.  Kwestia bulgotania może być związana z tym, że przekarmiam psa ( w ciągu tygodnia przytyła 1,5 kg). Na moje usprawiedliwienie powiem, że przed operacją pies praktycznie nie jadł i schudł mi o 5kg więc powrót apetytu przyjęłam zbyt entuzjastycznie.
Na chwilę obecną mam obserwować psa i ograniczyć posiłki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...