Jump to content
Dogomania

Domek dla Lusi Pomocy


Recommended Posts

Witam poszukuje domku dla suczki Lusi rasy husky syberian , ma 10 latek lecz jak na swoj wiek lubi biegać i się bawić , w upały wyleguje sie na sloneczku , nigdy na nic nie chorowała i niema z nią żadnych problemów mieszkała z jednym pieskiem  który już odszedł . Pies należał do Mojego taty lecz wyjechał za granicę i mi go podrzucił a ja nie mam warunków mieszkalnych dla takiego pieska :(.

Nie chcę jej oddawać do schroniska. Oddam tylko do DOBREGO domku do ludzi z dobrym serduszkiem.!

tel : 733 622 241

 

 

18318716_770721993085411_1738061660_o.jpg

18424766_774502256040718_1737643697_n.jpg

18448018_774502279374049_844910747_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Emilko,sunia jest przepiękna i nie widać po niej wieku,ale tutaj na dogomanii raczej nie znajdziesz

dla niej domu,ponieważ wszyscy mamy przeważnie po kilka zwierząt.

Zrób suni najpiękniejsze zdjęcia(to połowa sukcesu,wiem z doświadczenia),napisz ładny tekst o suni

i ogłaszaj ją na portalach np.olx i innych.

Sróbuj też poszukać fundacji,które zajmują się "haszczakami" i poproś ich o pomoc,najlepiej telefonicznie.

Życzę suni powodzenia,napisz proszę za jakiś czas co u Was.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

taka ładna sunia...byle nie trafiła na jakiegoś pseudo właściciela....Lepiej żeby któraś z Fundacji pośredniczyła w adopcji....

Iza... też się tego obawiam :( Dlatego mam nadzieję, że jakaś organizacja pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...