Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

Takie malizny, a potrafią człeka wykończyć!emotikony na gg zlość Byłyśmy już na 5 spacerkach, podoba się, a jakże, szaleją, skaczą, wąchają, biegają, ale sioo i koo grzecznie przynoszą do domu. Dobrze, że wszystko składają w jednym miejscu, na podkładzie; grzeczne dziewczynki. Nie wiem jak je przekonać, że trawka lepiej nadaje się do składania darów naturze. We środę idą do weta, przebadają się i zaszczepią. Już obydwie przeniosły się do pokoju i pilnują mnie. Nie ma obawy, żeby uciekły z mieszkania, bo za nic nie chcą wychodzić Muszę wynosić każdą pod pachą. Dla równowagi również wracając nie chcą przekroczyć progu drzwi wejściowych do budynku. Za to do mieszkania wpadają jak burza. Strasznie pyskują na każdego psa, ale jak przy bliższym poznaniu delikwent okazuje się być samcem, to już jest dobrze i ogonki w ruch. A oprócz tego to proza życiaemotikony na gg najlepsze

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, sybil napisał:

Takie malizny, a potrafią człeka wykończyć!emotikony na gg zlość Byłyśmy już na 5 spacerkach, podoba się, a jakże, szaleją, skaczą, wąchają, biegają, ale sioo i koo grzecznie przynoszą do domu. Dobrze, że wszystko składają w jednym miejscu, na podkładzie; grzeczne dziewczynki. Nie wiem jak je przekonać, że trawka lepiej nadaje się do składania darów naturze. We środę idą do weta, przebadają się i zaszczepią. Już obydwie przeniosły się do pokoju i pilnują mnie. Nie ma obawy, żeby uciekły z mieszkania, bo za nic nie chcą wychodzić Muszę wynosić każdą pod pachą. Dla równowagi również wracając nie chcą przekroczyć progu drzwi wejściowych do budynku. Za to do mieszkania wpadają jak burza. Strasznie pyskują na każdego psa, ale jak przy bliższym poznaniu delikwent okazuje się być samcem, to już jest dobrze i ogonki w ruch. A oprócz tego to proza życiaemotikony na gg najlepsze

no...sunie pierwsza klasa:) tylko czemu takie brudaski? ktoś poradzi jak nauczyć je czystości? nim nasza kobietka się wykończy od tych spacerów;)?

Małe szczęściary! Naprawde dziekuje Ci z całego serca za tak cudowną opiekę nam nimi:)

 

Dziś na konto suń wpłynęło 50 zł od Mela Jakimiuk:) DZIĘKUJE<3

Od razu rozliczam też transport: wyszło 150 zł:) bo była mała zniżka;) z której (przyznaje) bardzo sie ciesze! Muszę jeszcze rozliczyć z Ewunią rachunek za puszki, szeleczki i podkłady...Pisz Ewunia ile to będzie a jak Twoja koleżanka zrobi zdjęcia to wstawie tu na dowód. Sądze, że nikt nie będzie miał nic przeciwko.

Ciekawe co wet o nich powie? ile ważą, ile mają lat. Mam tez nadzieje, że uda sie zamówić fryzjera i zrobić je na prawdziwe Yorki: kremówke i czarnulke:)

Muszę poszukać czy miałabym jakieś nagrody na bazarek imienny i może rzeczywiście jeszcze na szybko sklece bazarek imienny, bo musimy je jakoś nazwać:)

 

Mam zdjęcia terenu i wszystkich piesków- wstawie w drugim poście gdyby ktoś chciał - to prosze doczytajcie. tutaj wrzucam zdjęcie terenu i przy okazji pierwszego wielkiego osiągnięcia dziewczyn czyli wybiegu!!!! Który powstał w ciągu ostatnich 2-3 dni<3 Jak widać jest 5 boksów i było w nich 16 psów plus ten jeden ONek od 7 lat na łańcuchu:(

teren.jpg.102d07ccf9c7b507ae432a613ee5cafb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że choć ciut poprawi się w tej przechowalni. Opowiedziałam mojej znajomej z osiedla o tym człowieku z ZK, który stara się psinom ulżyć (ten od koców i kiełbasy) i ona chciałaby czasem posłać mu dla psiaków jakąś karmę, ale absolutnie nie na adres gminy, bo im nie wierzy. Nie wiem jak to zrobić, czy posłałaby na adres kiyoshi, wolontariuszek czy jak? Bo adresu pana to chyba nikt nie ma.

Dziewczyny się rozkręcają, przyszła koleżanka z młodym sznupem miniaturą, a panny na dzień dobry zjechały go, obszczekały, pogoniły jednym słowem pokazały kto tu mieszka i pilnuje.

Czarnej spodobało się legowisko yorczki w pokoju, władowała się i teraz obydwie kotłują się w nim.

Jest ok, żeby tylko chciały wreszcie siknąć na trawkę...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, sybil napisał:

Dobrze, że choć ciut poprawi się w tej przechowalni. Opowiedziałam mojej znajomej z osiedla o tym człowieku z ZK, który stara się psinom ulżyć (ten od koców i kiełbasy) i ona chciałaby czasem posłać mu dla psiaków jakąś karmę, ale absolutnie nie na adres gminy, bo im nie wierzy. Nie wiem jak to zrobić, czy posłałaby na adres kiyoshi, wolontariuszek czy jak? Bo adresu pana to chyba nikt nie ma.

Dziewczyny się rozkręcają, przyszła koleżanka z młodym sznupem miniaturą, a panny na dzień dobry zjechały go, obszczekały, pogoniły jednym słowem pokazały kto tu mieszka i pilnuje.

Czarnej spodobało się legowisko yorczki w pokoju, władowała się i teraz obydwie kotłują się w nim.

Jest ok, żeby tylko chciały wreszcie siknąć na trawkę...

hihi...ale one są śmieszne:) cała dobę już są u Ciebie to nie dziwne, że czują się jak u SIEBIE:) :)

Zresztą- takiego dobrodziejstwa pewnie nigdy nie miały, to i jest o co walczyć;)

 

Może udałoby sie Wam nakręcić jakiś filmik? Możecie zdjęcia itd przesyłać mi na mail: [email protected]. FIlmik nie wiem jak:( może na fb znajoma wstawi a ja sobie od niej pobiore i tu wrzuce?? Ewuś- wygłaskaj te maleńkie ode mnie:)

 

Może Poker w wolnej chwili napisze nam jak te malizny do trawy przekonać? jjuż trochę tymczasów przeżyła...

 

A co do karmy...hmm...pogadam z dziewczynami jak to widzą. Można by do nas wysłać a my bysmy Panu zawiozły i on by ją sobie gdzieś tam schował (byle gmina nie widziała). Pogadam i dam znać! Podziekuj koleżance, to naprawde niesamowite, że w ciągu kilku dni zmieniło się życie piesków i wciąż się zmienia! coraz więcej osób o nich myśli!!

Ja marze o domkach dla kolejnych, przynajmniej tak, by zostało max 5, by każdy miał swój boks...no i owczarek...coś dla niego trzeba koniecznie wymyślić:(

Link to comment
Share on other sites

Ależ wąchają, wąchają, tylko na wąchaniu się kończy. Nawet miały lekcję pokazową w wykonaniu i suczki i pieska. Popatrzyły, powąchały i...na tym koniec. Może myślą, że pieski świńtuchy - zanieczyszczają przyrodę?

Życzymy dobrej nocy tzn. ja życzę, bo panienki już śpią.Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony dobranoc

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale jeśli te suczki potrafią załatwiać się na podkłady, to znaczy, że ktoś je tego nauczył, to nie są psy zaniedbane, z jakiejś zagrody, musiały mieszkać w domu. Jeśli nie boją się przestrzeni, wychodzą na spacer odważnie, to nie z pseuducha. Skąd się one tam wzięły w tej przechowalni?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, rozi napisał:

Ale jeśli te suczki potrafią załatwiać się na podkłady, to znaczy, że ktoś je tego nauczył, to nie są psy zaniedbane, z jakiejś zagrody, musiały mieszkać w domu. Jeśli nie boją się przestrzeni, wychodzą na spacer odważnie, to nie z pseuducha. Skąd się one tam wzięły w tej przechowalni?

rozi...nie ma szans żeby ustalić skąd się wzięły:( możemy tylko mieć swoje przypuszczenia...

Ta gmina to jedna wieś...naprawde. może ktoś kupił yorczke? niewysterylizował, rozmnożył, coś tam sprzedał a reszte wyrzucił/ oddał pod opiekę gminy?

wątpliwe, żeby ktoś ich szukał...bo nie kojarze żadnych ogłoszeń o zaginięciu, a przeglądam te okoliczne bardzo często. Zresztą sunie  były też na stronie gminy pokazywane (bo to akurat prowadzą)

Wątpie też, by ktoś je uczył załatwiać sie na podkłady...tutaj mentalność ludzi jest na takim poziomie, że jak im mówisz, że sunie warto wysterylizowac, to się pytają, czy z tym trzeba do weterynarza:(  to raczej zbieg okoliczności, ale całe szczęscie, że tak sie nauczyły:)

 

Sądze, że pare dni i przełamią się:) Pamiętaj sybil, żeby jak tylko sunia pierwsza suknie na trawie to pozytywnie wzmocnij pogłaskaniem i dobrym słowem;) tak Gajusie uczłam:)

Link to comment
Share on other sites

Czasem pomaga wyjście na spacer z... podkładem, "lekko" użytym zabranym w reklamówkę. Rozkładałam w zacisznym miejscu odwrotną stroną do góry i trochę udeptywałam. Zapach psa zostawał na podłożu. Później tam wychodziłam na spacery. Wiem, że trochę dziwne, ale działało. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Znalezione obrazy dla zapytania emotki gify i obrazki. - emotki ruchome - bloog.pl no raczej życzymy, bo jest nas trójka.

Bianka zrobiłą na trawce 1-sze sioo, a Nera pierwsze koo. Może coś załapały? Wyjścia i powroty wciąż z pannami pod pachą, boją się schodów. Na razie emotikony na gg najlepsze

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, sybil napisał:

 

Bianka zrobiłą na trawce 1-sze sioo, a Nera pierwsze koo. Może coś załapały? Wyjścia i powroty wciąż z pannami pod pachą, boją się schodów. Na razie emotikony na gg najlepsze

 

wow:) Suuuuper! widzisz jak szybko łapią o co chodzi:) to naprawde postęp!

I imiona jakie ładne im wybrałaś:) pasują:) ciesze się. I miłej soboty Wam życze:)

Link to comment
Share on other sites

Po ciężkim, bardzo spacerowym dniu idziemy spać. Ja padam na nos, ale sunie jeszcze zajęte międleniem i żuciem kosteczek z suszonej skóry, które dostały od znajomej pani. Pracują zawzięcie. Bianka już 3 razy siurała na trawkę. Zobaczymy jak będzie jutro. Filmiku na razie nie będzie, bo ja mam aparat przedpotopowy, a koleżance podobno kamerka fiksuje,  postaram się coś zaradzić później. Schody wciąż są przerażające, ale spacerki bardzo cieszą. Rozrabiają jak pijane zające i wszyscy obserwatorzy twierdzą, że to są jeszcze szczylki. Kiyoshi, czy wiadomo jak długo one były w przechowalni? Może pan pilnujący mógłby coś powiedzieć.

 Znalezione obrazy dla zapytania emotki gify

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...