Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

Odwiozłam Bubu do domu k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_u3_orig.i tak mi jakoś smutno i byle jak. Bianka też tęskni, w drodze powrotnej rozglądała się, szukała, w mieszkaniu obleciała wszystkie kąty, jak dostała kolację - to zjadła, ale starym zwyczajem poszła sprawdzić miskę Bubu, a tam nic, pustka, nawet zapachu żarełka nie było. Popatrzyła ze smutkiem i poszła się położyć.

Przed chwilą dzwoniła Pani Bubu - po naszym wyjściu Bubu trochę popłakała, ale przypomniała sobie, że ma kolegę (koleżankę?) w lustrze i poszła okładać go łapą, poszczekiwać i zachęcać do zabawy, nawet próbuje dać mu buzi. Zjadła kolację, była na spacerze, podobno ożywiona, grzeczna, poznała kilka piesków. W domu wywala się na łóżko, domaga pieszczot, ale jak sobie coś przypomni  to delikatnie wyje. Mam nadzieję, że noc obydwie prześpią spokojnie. A mnie wciąż czegoś brakuje b671bd1000b9_sM_orig.gif, nie ma diabołka psotnego...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

Pierwsze dni ciezkie i dla Was i dla malej ale Pani blisko zawsze xa kilka dni bedzie mozna sie spotkac

Bubu powinna szybko dojsc do siebie

Czy sa juz jakies wiesci- po nocy?

Znalezione obrazy dla zapytania emotki dzień dobry (dla kogo dobry, dla tego dobry!)  Pierwsze dni to chyba najcięższe dla mniek,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,46_OS_orig., Bianka spokojna, może trochę posmutniała, ale ogólnie ok, dzwoniłam do Pani - Bubu spała od północy do 5-ej, potem łaziła, popiskiwała, wytrzymała do 7-ej, poszła na siku, zjadła (miska jej nie pasuje - u mnie miała ceramiczną, ciężką, a Pani kupiła metalową i jeździ miska po płytkach i Bubu trochę to niepokoi. Poradziłam, żeby podłożyć grubsze serwetki papierowe, to nie będzie jeździć, Pani kupi miskę ceramiczną). Były na długim spacerze nad Wisłą i teraz Bubu zmęczona odpoczywa na materacyku (w nocy spała w łóżku). Na razie w mieszkaniu czyściutko, Bubu dobrze się sprawuje.                                                  Jak się spotkamy i Pani Maria będzie miała fotki, to wyślemy do kiyoshi.                                     

 

Wygląda na to, że najbardziej to chyba ja tęsknię...

Znalezione obrazy dla zapytania emotki dzień dobry

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj, ciężko jest być DT. Byłam krótko i bardzo awaryjnie, a i tak do tej pory czuję gulę w gardle, jak przypomnę sobie rozstanie z niektórymi tymczaskami. Dobrze, że jeszcze masz Bianeczkę. Jak ona przeżywa - nadal jej brakuje Bubu?

Ściskam mocno!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj sybil

Ja cie naprawde rozumiem:( 3 razy probowalam byc tymczasem i wszystkie 3 psy zostaly w mojej rodziny

Gaja na stale u moich rodzicow

Zosia do mnie wrocila po pobycie w hoteliku i u mnie umarla

A Perelka miala naprawde byc awaryjnie a serce bolalo tak potwornie ze zostaje na zawsze- zreszta sama wiesz

Wspolczuje Ci i podziwiam bardzo i przytulam najmocniej jak potrafie

Teraz juz sie nie dziwie ze szukalas im z takim uporem domow jak najblizej Ciebie

I udalo sie

Trzymaj sie kochana ! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się Ewo!!! Wiem, co czujesz - u mnie też już tylko połowa dwupaku została, bo Alfika zawiozłam do domku.

Jeśli chodzi o wspólne spotkanie to nie wiem czy to dobry pomysł, ja znam i trzymam się teorii , że dt nie powinien mieć kontaktu z pieskiem , który pojechał do swojego nowego domu do 2, 3 miesięcy, żeby nie mieszać psu w głowie, żeby psiak mógł się przyzwyczaić do swoich nowych Państwa, i poczuć że to u nich jest jego domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki na wieczór i dobranocU nas upalnie, żyć się nie da. Pierwszy raz od ponad dwóch lat, tzn. od wypadku Sybilki poszłam z Bianką ulubioną trasą moich sznaucerek i... ryczałam jak bóbr (chociaż nie wiem, czy bobry płaczą). Wstrętny los, który zabrał mi moje skarbeczki.

Bubu wiedzie ożywione życie towarzyskie, wczoraj była z panią na rodzinnej działce kawałek za Krakowem, przez siatkę wymieniała poglądy z pieskiem z sąsiedniej działki, podróżowała autem, autobusem i tramwajem bez strachu, nie brudzi w domu, gryzie tylko swoje zabawki, czasem troszkę popłacze, ale ogólnie jest bez stresu. Koo raz ładna, raz rzadsza, ale dziś stwierdzono cieczkę, więc to też może mieć wpływ. Dziś też była z wizytą u znajomych pani, jest grzeczna i bardzo podoba się wszystkim, oby tak dalej. Psy na razie nie wykazują specjalnego zainteresowania, ale pani bardzo pilnuje. Będziemy się spotykać, ale później, jak na dobre zadomowi się.

Bianka dobrze przeżyła rozstanie, ma zajęcie, bo namiętnie ściga ptaki, a wieczorem chce polować na jeże, jest na smyczy, więc wydziera się okropnie jak widzi jeże zasuwające truchcikiem z jednego trawnika na drugi. Musi jeszcze zostać ze mną, bo wielki brat czyli berneńczyk właśnie walczy z boreliozą (zainfekował go kleszcz pomimo najlepszych zabezpieczeń). Na dłuższe spacery chodzimy o 6.30 (wtedy może wybiegać się z pieskami, ma niesamowite przyspieszenie i nie daje się nawet sporo większym psom) i o 18.30, a w ciągu dnia tylko na siku i szukamy cienia. Je mięsko gotowane, ryż i warzywa i ma się dobrze.              A mnie jest smutno...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2017 o 14:43, Bogusik napisał:

Bubu aklimatyzuje się w nowym domku,a chyba i Bianeczka za niedługo opuści dt.Trzymam mocno kciuki,a Ciebie sybil przytulam,bo to nie takie proste rozstawać się z już zadomowionym psiakiem...

 

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za zdrowie przyszłego brata Bianeczki.

Wieści naprawdę są dobre :)

 

21 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

Trzymaj się kochana....Głaski dla Bianeczki...a Bubu pewnie coraz lepiej...

 

7 godzin temu, AnkaG napisał:

Fajne wieści oby tak dalej :)

 

20 godzin temu, Poker napisał:

Dobre wieści o Diabełku.

Nie dziwię się ,że jest Ci smutno.Dobrze że obie dziewczynki nie poszły jednocześnie, bo dopiero by było....

 

Dnia 28.07.2017 o 16:37, Onaa napisał:

Trzymaj się Ewo!!! Wiem, co czujesz - u mnie też już tylko połowa dwupaku została, bo Alfika zawiozłam do domku.

 

Dzięki za dobre słowo Znalezione obrazy dla zapytania emotki kwiaty 

Jednak bycie DT jest do d...!Znalezione obrazy dla zapytania emotki smutne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...