Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

ale ładne dziewczynki:) Bubu wygląda jak miniaturka radysowego Strusia <3

Też mam nadzieje, że wkońcu jakieś sensowne domy zaczną się starać o dziewczynki. Podmieniłam główne zdjęcia na olx:)

 

Dzięki wielkie Onaa za tak urocze filmiki i zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, sybil napisał:

Bravo Ciocia! Zdjęcia byłyby super do książeczek zdrowia, tylko nie wiem jak je wydrukować k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig.

kliknij na zdjęcie prawym przyciskiem myszy, wybierz kopiuj grafikę, otwórz na komputerze Painta - wklej, dostosuj  rozmiarowo,  zapisz i drukuj.

Link to comment
Share on other sites

O matko, telefon urywa się o Biankę, niektóre są beznadziejne, ale jest też sporo sensownych, a nawet bardzo zachęcających. Niektórym proponuję Bubu, jestem umówiona na spotkanie z domkami z Krakowa, ale są też z okolic Poznania, Myślenic, Alwernii. Zobaczymy co wyniknie z tych krakowskich. Jakbym miała 5 Bianeczek, to pewnie wszystkie znalazłyby domki (tak myślę, a jak będzie to się okaże)

Panny rozrabiają, Bianka zaczepia potencjalnych amantów, Bubu jest zazdrosna; wymyśliła nową zabawę: z biegu wsadza głowę między tylne nogi Bianki, pod brzuszek, podnosi tył do góry i pcha ją przed sobą jak taczkę.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,36_2J_orig.. Dewastacja mieszkania (w wykonaniu Bubu, bo Bianka to aniołek) postępuje - wczoraj dałam jej karton, taki 60x40x30 - dziś zostały tylko strzępy.

Tyle wiadomości - miłego wieczoru i dobrej nockiZnalezione obrazy dla zapytania emotki ruchome dobranocZnalezione obrazy dla zapytania emotki ruchome dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...