Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

U żabki jeszcze muszę rozliczyć koszty utrzymania u anecik.

Zaproponowałam, aby połowę kwoty, która zostanie przekazać na sunieczki.

Na razie nikt z deklarowiczów się nie odniósł do mojej propozycji.

wow...Byłoby Cuuuudownie!! Mam wielką nadzieje, że deklarowicze poprą propozycje bo dziewczynki naprawde potrzebują wsparcia....

Dziekuje Gabrysiu, że o nas pomysłałaś:) Buźka!

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, sybil napisał:

Rozmawiałam z p. Justyną. Będą najwcześniej o 21.30. Podobno sunie są bardzo dzikie i chyba nawet w szelkach nie da się je wyprowadzić. Biedne małe.

?? hmm....dziewczyny mówiły mi całkiem co innego:( mam nadzieje, że są przerażone jazdą tylko.....

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, AgusiaP napisał:

Biedne maluszki...

Izunia wplace jakis grosik na te malenstwa pod koniec nastepnego tygodnia.Wyslij, jak bedziesz miala chwilke numer konta.

Sybil jestes aniolkiem, ze dajesz im dt.

Trzymam mocno kciuki za aklimatyzacje.

To nie ja, to Sybilka z góry nad nimi czuwa i pewnie Ona chciała, żeby do mnie przyjechały.

Najbardziej boję się wyprowadzanie, jeśli to takie dzikuski.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, sybil napisał:

To nie ja, to Sybilka z góry nad nimi czuwa i pewnie Ona chciała, żeby do mnie przyjechały.

Najbardziej boję się wyprowadzanie, jeśli to takie dzikuski.

Sybilka czuwa nad swoja pancia, zyby tak bardzo nie cierpila i Ci je kochana zeslala.

Nie martw sie, maluszki sa w szoku, nie wiedza co sie w ich zyciu dzieje.

Dasz rade kochana, trzymam za to bardzo mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Na wszelki wypadek koniecznie szeleczki,obróżka,adresówka i dwie smycze.Szelki ścisło zapięte.Sądzę,że maluszki są przerażone dzisiejszym dniem bo działo i dzieje się w ich życiu bardzo wiele.Dużo momentów nie znają być może pierwszy raz stykają się z nimi.

U sybil odpoczną,odreagują i będzie dobrze.Trzeba im dać odetchnąć.

Link to comment
Share on other sites

sybil, Ty mieszkasz w bloku?

Tak jak pisze Anula, mocno dopasowane szelki i obróżki oraz po 2. smycze, no i oczywiście adresatki. Tak sobie myślę czy nie lepiej wychodzić z nimi na początku osobno.

Na wszelki wypadek pochowaj co cenniejsze rzeczy z zasięgu ich mordek i zastaw miejsca , w których mogłyby się schować, np. jak wsadzam kartony pod łóżko. nie wiem czy masz balkon . Trzeba popatrzeć i ew. zabezpieczyć przed wyskoczeniem. przez szpary. Uważaj też przy otwieraniu drzwi wejściowych, bo psy potrafią w sekundzie zwiać.

Zostaw każdej w domu po 1. smyczy, w razie czego łatwiej będzie Co nad nimi zapanować.

Link to comment
Share on other sites

Przyjechały, nie chciały dać się wyjąć z kontenerka, pan przyniósł do mieszkania i wysypał sunie na podłogę. Są malusieńkie, czarna odważniejsza, pierwsza wrąbała pół puszki Animondy, biała ma tylko białą głowę, a w ogóle to prawie yorczek, zjadła trochę później. Czarna chciała jej wyjadać z miseczki, ale nie pozwoliłam. Były na trawce, siku niet, ale za to szczekały, bardzo wąchały trawkę, na cmokanie przychodzą, ale do budynku trzeba było wnosić, bo się zapierały. Czarna umościła poduchę w legowisku po swojemu i teraz leżą. Rozłożyłam podkłady, niech leją. Zdjęcia posłałam do kiyoshi. To by było na tyle. Aha, szeleczki zooplusa - rewelacja, nie ma ludzkiej siły, żeby z nich wyszły, zresztą nie mają najmniejszego zamiaru.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Smrodek w miarę, pcheł nie widać, chyba nie mają, szczepione na wściekliznę były dopiero 18 maja, czyli 6 dni temu! Podejrzewam, że wet je zakropił przy okazji. Wiecie jak je nazwali? Wariaty!!! Białka i Pupila. Pupila to chyba yorczka, bo nie odstępuje mnie na krok, tylko by się tuliła.

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia ksiezniczek na podusiach juz mam :) wstawie wieczorem bo musze sciagnac na komputer. 

Pierwsze opisy rzeczywiscie brzmia optymistycznie:) mala yorczka pewnie kupiona za 300 zl u pseuduchow:( eh

Ciekawe jak nocka minela- mam nadzieje ze Ewunia sie wyspala i pannice tez

Bede dzwonic przed poludniem jak tylko ogarne prace

I puerwsze rozliczenie zrobie wieczorkiem

BaBadzcie grzecznie sunie! I szanujcie nasza Ewunie:)

Link to comment
Share on other sites

Sybil wisiala ze mna na telefonie:)

Wszystko dobrze a nawet BARDZO dobrze

Sunie wpatrzone w Ewunie jak w obraz- na spacerki chodza grzecznie, pochlaniaja tony jedzenia, kupkaja i siusiaja poki co tylko w domu

Pchel nie maja ani robali w kale

Ogonkami merdaja, ta jasniejsza ciagle za Ewunia wchodzi na kolana sie laduje i nawet po nogach Ewunie luze:) sa kochane!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, żyjemy, zaraz idziemy znowu na spacerek. Dziewczyny rozdzieliły miejscówki - yorczka śpi w pokoju ze mną (ale nie w łóżku. ma legowisko koło mojego spania), czarna zajęła duże legowisko w p/pokoju. W mieszkaniu yorczka bardzo odważna, czarna ostrożna, ale do jedzenia pierwsza, nawet siostrze  chce wyjadać z miseczki. Na zewnątrz to czarna jest obronna, odgania psy, szczeka - siostra zaraz do niej dołącza. W/g mnie to są siostry, pewnie mama york dała do wiwatu z przygodnym adoratorem i wyszło co wyszło: jedna prawie york, a druga trochę mniej i na dodatek czarna. Może nie sprzedały się i zostały wywalone. Są młodziutkie, nie wiem czy mają roczek. Nie będę dziś siedzieć na dogo, bo przecież mam ważne zajęcia! Wieczorem zajrzę. Buziaczki od panienek dla wszystkich odwiedzających i kibicujących .

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...