Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

BOMBA .

Czy sunie są odrobaczone i odpchlone?

Oj nie :( 

Przyjada tylko ze szczepieniem przeciw wsciekliznie

Poker moze bys podpowiedziala jak po kolei z sunkami postepowac? Wpietw odrobaczenie ale czym najlepiej? 

Jak Ty to po kolei robisz?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Najpierw dać coś p. pchłom,że sybil mogła je wykąpać. Najlepiej dziś, bo 3 dni powinny być  niekąpane. Odrobaczy ew. już DT.

kurcze,,,,to niestety nie będzie możliwe:( bo...dopiero w czwartek przed wyjazdem Marlena i Monika zobaczą sunie:(

 

Zajrzałam właśnie na konto a tu wielka niespodzianka <3 <3

- 50 zł od Atulek

- 30 zł od yucca

- 100 od Ewa R. (a to jest na 99% helli)

- 100 zł od Anula i Bogusik (plus cegiełki ale to rozlicze na bazarku Nadziejki:)

 

DZIĘKUJE WAM BARDZO!!! <3 jesteście najkochańsze!

Później uzupełnie post rozliczeniowy:)

Link to comment
Share on other sites

Sunieczki, jeszcze jeden dzień (i pół) wytrzymajcie.  emotikony zwierzeta 

 Sunie nie mają imienia, czy któraś z cioteczek mogłaby zrobić np. bazarek imienny? Nie chcę robić im zamętu w główkach, a jakoś trzeba wołaćemotikony na gg najlepsze

Dziś przyjdą puszki Animondy i szeleczki, mam nadzieję, że będą pasowały rozmiarem, bo zamówiłam "w ciemno".

Sunie chyba jednak wykąpię, a po 2-3 dniach zakropię (albo spryskam)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bazarek imienny to dobry pomysl :)

 

Wlasnie dowiedzialam sie ze 3 sunie z tego przytuliska ktore jutro nie wyjada sa TERAZ sterylizowane! A po zabiegu wracaja prosto do tego syfu:( jedna byla na pewno ciezarna! Ku... Szlag mnie trafi! To niestety prawdziwe informacje bo dziewczyny sa zaprzyjaznione z wetem i maja info z pierwszej reki

Sybil bedziemy musialy nastawic sie na szybka sterylizacje kudlatek! Przyjrzyj sie im jak przyjada

W tym przytulisku to jakis dom wariatow - sami popieprzency! Trzymaja suki z psami- ile juz szczeniat uspili? I jak dlugo jeszcze by to trwalo? Co z tymi co dzis wroca poszyte?,,

Ku!!! Gdzie ten swiat popieprzony zmierza? Wyc mi sie chce i krzyczec!

Link to comment
Share on other sites

Sybil prosze pamietaj tez o zdjeciu rachunku za szeleczki i Animonde. Musimy finansowo wszystko ogarnac:)

Czy moge prosic o zgloszenie jednej kudlatki do Skarpety Stetylkowej? Poker- bedziesz mogla?

Druga zglosze do Klubu Wytrwalych Baloniarek tylko musze poszukac ich watku. Damy rade! Dobrze ze sunie beda bezpieczne i przejda zabiegi w normalny sposob- nie jak te biedaczki dzisiaj :(:(  :(

Link to comment
Share on other sites

Fakturę elektroniczną dostaję na maila. Jeśli możesz to podaj mi Twój e-mail - prześlę fakturę.

Sunie ode mnie dostaną dodatkowo w prezencie 6 puszek Animondy  (oprócz tych zamówionych) i trochę suchej karmy ( Wolf of Wilderness z jagnięciną) oraz różne smaczki. Zaraz zapytam weta czym najlepiej je odrobaczyć, żeby było skuteczne, ale nie za mocne, bo przecież one chyba są w dość słabej kondycji.

O matko, dla mnie to nowość, nigdy nie miałam tak strasznie zaniedbanych psiaczków 690.gif, ale nic to, damy radę emotikony na gg najlepsze

Ten wet od sterylek nie może przynajmniej kilka dni przetrzymać sunie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ten wet od sterylek zamiast serca ma banknot! Dziwnym trafem chyba wszystkie przytuliska w promieniu 30 km jak nie lepiej maja umowy na obsluge swoich przytulisk wlasnie z nim. On ich nie przetrzyma bo dla niego to nie ma znaczenia:( 

Teraz gmina sie przestraszyla bo mysla ze dziewczyny sa z jakiejs Fundacji- Strazy dla Zwierzat i na szybko robia 'porzadki'

 

Sybil- nie martw sie- sadze ze sunie nie beda az tak bardzo zaniedbane. To nie jest co prawda tak jak pieski np z Zamoscia ktore wyjezdzaja juz 'obrobione' ale np z Radys tez psiaki wyjezdzaja tylko ze szczepieniem przeciw wsciekliznie. Nie bedzie zle- odrobaczenie, kapiel, reszta szczepien i sterylki za jakies 2-3 tygodnie o ile nie bedzie podejrzenia ciazy. Czyli 2 max 3 wizyty u weta. I moze fryzjer w miedzy czasie. Zrobimy im fryzurki na sznaucerku- ale beda piekne :)

 

moj mail: [email protected]

 

Link to comment
Share on other sites

Co ich nagle nawiedziło ze sterylkami.UG nie rozumie,że po sterylce trzeba zapewnić psiakom w miarę czyste,osobne pomieszczenie? A wet,który sterylizuje powinien przetrzymać psiaki.Nie ma tam rozgarniętej osoby,która by naświetliła problem?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Anula napisał:

Co ich nagle nawiedziło ze sterylkami.UG nie rozumie,że po sterylce trzeba zapewnić psiakom w miarę czyste,osobne pomieszczenie? A wet,który sterylizuje powinien przetrzymać psiaki.Nie ma tam rozgarniętej osoby,która by naświetliła problem?

dziewczyny się dowiedziały dzisiaj od weta, że te sunie przyjechały na starylke. Gdy mi to napisały tez byłam załamana, od razu pytałam czy wet je przetrzyma....

Anula, powiedz, co my możemy zrobić? Gdzie mamy zabrać kolejne 3 sunie i za co? Pewnie boją się, bo tak jak pisałam jedna sunia już była w ciązy i miała sterylke aborcyjną...gdyby nie to- znów urodziła by w przytulisku i znów uśpiono by slepy miot. Chyba nikt nie da sie nabrać, że wet doświadczony nie wiem co tam się dzieje? Przecież to on osobiście musiał jeździć x razy usypiać szczenięta! I ten człowiek ma serce?

Ja też jestem załamana....w większości schronisk chyba tak to wygląda, że psy po zabiegach idą na boksy (mniejsze, większe, ale jednak) :( W Zamościu chyba też?

to jest jeden wielki absurd...bo czego nie ruszysz tam kolejne schody... :(

Jutro dziewczyny będą na miejscu....

Link to comment
Share on other sites

Zamiast zaczynać od sterylek to najpierw niech zakupią nowe boksy tak aby psy mogły być oddzielone od suk i osobne boksy po zabiegach.

W Zamościu w schronie jest tak,że psy są w osobnym boksie na kwarantannie,następnie jadą na zabieg i są przywożone do boksu drugiego po zabiegu.Po zdjęciu szwów trafiają na boksy już ogólne.Tak tam to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

 niech zakupią nowe boksy tak aby psy mogły być oddzielone od suk

Może trzyma się psy z sukami, bo mniej się żrą. To akurat świadczy "dobrze" o schronie, ponieważ są/były miejsca, gdzie psom rzucano kości dokładnie po to, żeby się gryzły i zagryzały - schron brał kasę jednorazowo za przyjętego zwierzaka. Jeśli więc ktoś stara się nie dopuszczać do bójek, to dla mnie i tak jest gościu z sercem.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, rozi napisał:

Może trzyma się psy z sukami, bo mniej się żrą. To akurat świadczy "dobrze" o schronie, ponieważ są/były miejsca, gdzie psom rzucano kości dokładnie po to, żeby się gryzły i zagryzały - schron brał kasę jednorazowo za przyjętego zwierzaka. Jeśli więc ktoś stara się nie dopuszczać do bójek, to dla mnie i tak jest gościu z sercem.

rozi...to akurat nie jest schron tylko gminna przechowalnia więc nikt nikomu za nic nie płaci- żarcie ze szkoły (co zostanie po dzieciach), Pan dokarmiający pewnie stróżuje na etat na ZK, jedynie weta trzeba opłacać.

Ale masz racje w tym co piszesz- tak powiedziano dziewczynom, że psy sa z sukami bo wtedy się nie gryzą...

 

4 godziny temu, Anula napisał:

Zamiast zaczynać od sterylek to najpierw niech zakupią nowe boksy tak aby psy mogły być oddzielone od suk i osobne boksy po zabiegach.

W Zamościu w schronie jest tak,że psy są w osobnym boksie na kwarantannie,następnie jadą na zabieg i są przywożone do boksu drugiego po zabiegu.Po zdjęciu szwów trafiają na boksy już ogólne.Tak tam to wygląda.

Anulku, taka biedniusia gmina nie wyda pieniędzy na dodatkowe kojce:( te co są ktoś zmontował ze starych blach i kawałków siatki...

Trudno porównywać duże schroniska do takich małych przechowalni:( to są całkiem inne standardy....to trzeba po prostu zobaczyć na własne oczy, żeby uwierzyć:(

Zapraszam- gdyby ktoś chciał podjechać...10 psów nadal tam będzie czekać:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...