Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Iza,jestem bardzo Tobie i Sybil wdzięczna za te maluchy! One nam z Anulą nie dawały spokoju i miałyśmy je zabrać do szafirki jak by tylko choć jeden z trzech zamojszczaków znalazł domek.Skąd dokąd dokładnie potrzebny jest transport? Wspomogę kudłaczki finansowo na pewno!

dziękuje Bogusiu:) na pewno pomoc bardzo się przyda. To sybil należą sie podziękowania, sama nic bym nie zdziałała....ale razem, gdy jest miejsce- to już inna sprawa:)

 

3 godziny temu, Janka@ napisał:

Ja też coś wpłacę, ale dopiero w czerwcu. Alaska znalazła dom i nie wiem jeszcze jak będą wyglądać finanse, czy  będę mogła przenieść już deklarację, jeśli nie to wpłacę coś

jednorazowo, a sprawę przytuliska, jego funkcjonowania - to tutaj trzeba zacząć od pracy u podstaw z urzędnikami, jeśli urzędnicy nie wiedzą co robić i jak to po prostu ręce opadają.

dziękuje :)

 

26 minut temu, agat21 napisał:

Kurczę, następne dwa tygodnie mam wyjazdowe, ale trochę w inne rejony i nie jadę sama :( 

Ile psinki mogą zaczekać na ewentualny transport? czy niedziela na przykład też wchodzi w grę?

 

Agatko kochana...potrzebujemy transportu dla 4 suniek!! <3 dwie kudłatki jadą do sybil a 2 inne malizny do Fundacji Człowiek dla Zwierzat tez w Krakowie.

Sunie chciałybyśmy zabrać jak najszybciej, ale...zobaczymy co los przyniesie. Na razie pytamy, prosimy...niedziela jak najbardziej wchodzi w gre. Umówimy sie z Panem albo w sobote je gdzies tu do nas na nocke ulokujemy...do ogarnięcia jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sybil napisał:

Zobaczyłam te biedne główki z noskami przy kracie i nie mogłam przestać o nich myśleć. Moja Sybilka umarła 7 kwietnia i myślę, że zamiast wylewanego morza łez wolałaby żebym pomogła tym maluchom - robię to dla Niej  emotikony miłosne

 

Bardzo, bardzo mi przykro z powodu Twojej suni:(  uważam, że to co robisz- decydując sie teraz na pomoc innym biedaczkom w potrzebie to naprawde wspaniała postawa.... wypełniasz "testament swojej suni"...ona by nie chciała byś płakała....mam nadzieje, że kudłatki podarują Ci coś czego potrzeba....chociaż Twojej najdroższej przyjaciółki pewnie nie zastąpią:(

Wiem jak mocno tęsknisz:(  Przykro mi bardzo....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

 

Bardzo, bardzo mi przykro z powodu Twojej suni:(  uważam, że to co robisz- decydując sie teraz na pomoc innym biedaczkom w potrzebie to naprawde wspaniała postawa.... wypełniasz "testament swojej suni"...ona by nie chciała byś płakała....mam nadzieje, że kudłatki podarują Ci coś czego potrzeba....chociaż Twojej najdroższej przyjaciółki pewnie nie zastąpią:(

Wiem jak mocno tęsknisz:(  Przykro mi bardzo....

Sybilki nic nie jest w stanie zastąpić, ale mam nadzieję, że praca z kudłatkami pozwoli mi oderwać się od rozpaczliwych myśli i da choć trochę radości z poprawy ich losu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Jestem u malutkich.Nie deklarowałam DT , bo mam zajęty. Otworzę dla nich bazarek.Jak trzeba będzie , to zgłoszę jedną do sterylkowej skarpety.

A gminę tak czy siak trzeba pogonić .Na początek w sposób pokojowy. Opowiedzieć jak się zmieniły niektóre przytuliska np. w G. I że na pewno panie też maja dobre serce tylko nie wiedzą jak je okazać .Itp, itd ,  a my możemy pomóc. Powiedzieć co i jak zrobić. Często pozytywna motywacja lepiej działa niż hałas i żądania.

dziękuje Poker, że jesteś. I za przyszły bazarek tez dziękuje.

Co do gminy też 100% się z Tobą zgadzam...tu akurat nie ma mowy by to tak dalej funkcjonowało:( my nie możemy zabierać psów w nieskończoność....nie wiem na razie dokładnie ani ile tam jest kojców, ani nic....Jutro sie dowiem. Najlepiej byłoby pokojowo to rozwiązywać. Koniecznie musi tam powstać więcej boksów i rozdział psiaków pod względem płci. Na sterylki nie licze, bo przecież po zabiegu psiaki musiałyby wrócić do boksów- do brudu i samotności...a to już całkiem wzbudza we mnie zgroze. Widać na zdjęciach że boksy są czyste....więc chyba tak całkiem tych psiaków nie olewają....zwyczajnie 'nazbierali' za dużo :( :(

Zobaczymy co się będzie działo. dziewczyny proszą jeszcze o tymczasy dla innych suń stamtąd...no i 2 czarne szczeniaczki są w pilnej potrzebie (tez sunie).....póki nie zdziczeją jak Beza:( :( Będe tu informowac na bierząco co sie dzieje.

 

40 minut temu, agat21 napisał:

Kurczę, następne dwa tygodnie mam wyjazdowe, ale trochę w inne rejony i nie jadę sama :( 

Ile psinki mogą zaczekać na ewentualny transport? czy niedziela na przykład też wchodzi w grę?

 

dziękuje Agatko! Jesteś kochana<3 będę pamiętać o Twojej propozycji w razie 'w' :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, sybil napisał:

Sybilki nic nie jest w stanie zastąpić, ale mam nadzieję, że praca z kudłatkami pozwoli mi oderwać się od rozpaczliwych myśli i da choć trochę radości z poprawy ich losu.

Ewuniu,cieszę się,że zrobiłaś pierwszy krok.Będzie dobrze!

Żaden psiak Ci nie zastąpi Sybisi,ale pomoc innemu biedakowi  zajmie Ci trochę myśli i pozwoli ukoić ból.

Pamiętam jak strasznie rozpaczałam po stracie Lakusia [*].Słuchać nie chciałam o innym psie,bo Lakuś zajął szczególne miejsce w moim sercu i pogodzić się z jego stratą nie mogłam zupełnie pół roku.Zapewne przez tę swoją rozpacz nie dałam mu spokojnie odejść na Tęczowe łąki i pewnego dnia podesłał nam małego Amiczka.I wtedy jak ręką odjął , nastał we mnie wewnętrzny spokój w tym samym dniu. A Moris...to też "sprawka" Lakusia [*],...wiem to...może to dziwne,ale  czuję jak  cały czas jest ze mną mój Lakuś.

Trzymam kciuki za transport i będę zaglądać do Was.

Link to comment
Share on other sites

Jedyne co udalo nam sie znalesc na szybko to transport na czwartek platny- 450 zl na pol czyli 225 zl wyjdzie na kudlatki

No i Ewunia mysialaby kawalek po nie wyjechac- Ewunia zadzwonie wieczorem bo teraz mam urwanie glowy

Czy ktos moze dorzucic jakis grosik do sunkowej skarbonki? Standardowo dziewczyny maja tylko szczepienie p, wsciekliznie wiec znow wszystko inne trzeba bedzie zrobic:(odrobaczenie, reszte szczepien potem sterylki:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Jedyne co udalo nam sie znalesc na szybko to transport na czwartek platny- 450 zl na pol czyli 225 zl wyjdzie na kudlatki

No i Ewunia mysialaby kawalek po nie wyjechac- Ewunia zadzwonie wieczorem bo teraz mam urwanie glowy

Czy ktos moze dorzucic jakis grosik do sunkowej skarbonki? Standardowo dziewczyny maja tylko szczepienie p, wsciekliznie wiec znow wszystko inne trzeba bedzie zrobic:(odrobaczenie, reszte szczepien potem sterylki:(

 

 

To i tak dobra suma za transport bo nie 600zł.Ode mnie pójdzie wpłata 30zł za cegiełki i 50zł jednorazowa.Ujmę też sunie w bazarku,z którym lada dzień ruszę

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.To co Bogusik napisała jest prawdą,miałyśmy suniom pomóc jak tylko nasze by poszły do domku.Cieszę się ogromnie,że sybil zaoferowała dla nich DT.To jest ogromna pomoc i szansa dla nich.Do transportu oczywiście się dołożę,nie może być inaczej,nawet w dowód wdzięczności i pomocy dla naszych psiaków w postaci ogłoszeń ze strony kiyoshi,dzięki którym psiaki znajdują domki.

Przelew pójdzie jeden z Bogusik. Wyszczególnię cegiełki i transport 100,00zł(Bogusik i ja) dla kudłatek.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

To i tak dobra suma za transport bo nie 600zł.Ode mnie pójdzie wpłata 30zł za cegiełki i 50zł jednorazowa.Ujmę też sunie w bazarku,z którym lada dzień ruszę

dzieuje Bogusiu!! <3

 

2 godziny temu, yucca napisał:

Zaglądam z zaproszenia, poproszę nr konta to dorzucę się troszkę.

dziękuje, zaraz pośle:)

 

20 minut temu, Anula napisał:

Jestem na zaproszenie.To co Bogusik napisała jest prawdą,miałyśmy suniom pomóc jak tylko nasze by poszły do domku.Cieszę się ogromnie,że sybil zaoferowała dla nich DT.To jest ogromna pomoc i szansa dla nich.Do transportu oczywiście się dołożę,nie może być inaczej,nawet w dowód wdzięczności i pomocy dla naszych psiaków w postaci ogłoszeń ze strony kiyoshi,dzięki którym psiaki znajdują domki.

Przelew pójdzie jeden z Bogusik. Wyszczególnię cegiełki i transport 100,00zł(Bogusik i ja) dla kudłatek.

dziękuje Anulku baaaardzo bardzo! Jesteście kochane:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny

Kudlatki w czwartek wyjada z przytuliska. Razem z nimi 2 malizny i jeszcze taka biala srednia sunia tez na DT

Wiec zostanie 10 psiakow

Transport zorganizuje dla nas hotelik Bonifacy- cena ciut sie zmodyfikuje ale nie duzo- sunie zostana dowiezione do sybil (pod dom) ok 21-22

Mam nadzieje ze taki uklad bedzie naszej Ewuni pasowal

Moze ktos chcialby jakas lepsza karme kupic dziewczynkom? 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...