Jump to content
Dogomania

Mój pies jest chory!!!


Dobry człowiek

Recommended Posts

Jestem właścicielem Buldoga francuskiego, ma on około półtorej roku i nigdy nie było z nim żadnych problemów, bo nawet kupę robi w krzakach. xD
jednak od tygodnia pojawiły się małe komplikacje, gdyż tydzień temu zaczął chorować (jednej nocy zaczął  wymiotować i kaszleć).
jednak nie było to takie problematyczne, gdyż zaczęło mu się polepszać po wizycie u weterynarza.
parę dni później ok.5, naglę zaczął panikować kulić się jak kot i robić siku pod siebie, gdzie chciałbym zaznaczyć, że już dawno mu się to nie zdarzało, zabrałem go na spacer po czym zaczął kłaść się na ziemi i ciężko oddychać. Chwilę później juz w domu, zauważyliśmy wraz z mamą, że ma spuchnięte gardło, więc niewiele myśląc wziąłem go na ręce i pobiegłem do najbliższego weterynarza, gdzie dali mu jakieś antybiotyki syrop i jakieś lekarstwa. 
mieszkam w Niemczech od niedawna i nie mówi zbyt dobrze po niemiecku, ale byłem w stanie dogadać się na tyle by pani weterynarz zrozumiała o co mi chodzi, więc wszystko było okey.
Jednak dwa dni później, czyli dzisiaj wychodząc z nim na popołudniowy spacer sprawiał wrażenie zdrowego w 100%, biegał,  szczekał na inne psy, tak jak zawsze..
a w domu kolejny atak, spuchnięte gardło strach w oczach i chęć położenia się gdziekolwiek z braku sił..
coś takiego trwa około 5-10min i zawsze przytrafia się po powrocie do domu.
alergii na jedzenie raczej nie ma bo od roku je praktycznie wszystko, oprócz typowej karmy dla psa kupionej w niemczech heh.. (gardzi nią zwyczajnie). 
Więc muszę jeździć do PL po jedzenie xD
Typowy francuski piesek.
Tak wygląda moja obecna sytuacja z psem, osobiście wykluczam alergie żywieniowe, dlatego boję się teraz wychodzić z nim na dwór bo sąsiedzkie przypuszczenia sugerują, że ktoś musi coś rozrzucać w okolicy bloku, jednak szukam też innych opinii, o tym co może dolegać mojemu psu. 
Z góry, chciałbym podziękować za pomoc i dobre rady w mojej sprawie. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...