Jump to content
Dogomania

KITKA - sunia z łańcucha u nas w BDT


Recommended Posts

Przed chwilą, Aleksandra49 napisał:

Ale się cieszę ze Kitka trafiła do dobrego domku:) Jak sobie przypomnę miejsce skąd ją zabrałam...

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc! Dzięki Pani Kitka poznała szczęśliwe życie i trafiła do cudownego domku.

Dziękuję !!! :)

Nie ma za co dziękować.Cała przyjemność po naszej stronie ( z wyjątkiem ciągnięcia jak parowóz na spacerach ).

My też się bardzo cieszymy ze wspaniałego domku dla suńki.

Rozmawiałam z panią wczoraj.Kitka je , siusia, koopka normalnie i jest bardzo zazdrosna o Lili. Na szczęście nie ma  agresji.Obie leżą na kanapie przytulone do pani.

Synowie próbują zachęcić Kitkę do zabawy piłeczką i dziewczynka zaczyna łapać o co chodzi.

Juto zadzwonię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Kitki. Wszystko super. Bawią się już z Lili na całego. Sunia okazała się być psem stróżującym z czego właściciele są bardzo zadowoleni.

Kitka przesypia noc na legowisku ,ale rano, gdy pan wstaje o 4.30 , wskakuje do pani do łóżka i śpią we 3 z Lili.

Jedyna wada Kitki, to szczekanie na każdego napotkanego psa i ciągnięcie na smyczy o czym uprzedzałam państwo.

Wszyscy są zakochani w Kitulcu i pani powiedziała ,że nie ma mowy , by ją oddali.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Sara2011 napisał:

Ja również bardzo się cieszę. Czekamy jeszcze na jakieś fotki z domku :)

Mam obiecane.

A jutro przybywa do nas sunia z Wrocławia, której alkoholowy pan nagle zmarł a, jego 90. letnia matka nie może się nią opiekować ze względu na stan zdrowia. Jest mała i podobno bardzo pro ludzka.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Mam obiecane.

A jutro przybywa do nas sunia z Wrocławia, której alkoholowy pan nagle zmarł a, jego 90. letnia matka nie może się nią opiekować ze względu na stan zdrowia. Jest mała i podobno bardzo pro ludzka.

To super że będą zdjęcia.

No i czekamy na nowy wątek kolejnej tymczaski :). Ciekawa jestem jaka to sunia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 6.07.2017 o 13:11, Poker napisał:

Dzwoniłam do Kitki. Wszystko super. Bawią się już z Lili na całego. Sunia okazała się być psem stróżującym z czego właściciele są bardzo zadowoleni.

Kitka przesypia noc na legowisku ,ale rano, gdy pan wstaje o 4.30 , wskakuje do pani do łóżka i śpią we 3 z Lili.

Jedyna wada Kitki, to szczekanie na każdego napotkanego psa i ciągnięcie na smyczy o czym uprzedzałam państwo.

Wszyscy są zakochani w Kitulcu i pani powiedziała ,że nie ma mowy , by ją oddali.

zanim dotarłam do Kitki, ona już w domku :) Bardzo się cieszę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...