Jump to content
Dogomania

KITKA - sunia z łańcucha u nas w BDT


Recommended Posts

10 godzin temu, Aleksandra49 napisał:

Tak sie cieszę że Kitka do Pani trafila, widać że ma jak w raju :)

Jesli chodzi o wiek pani to mysle ze jest kolo 50 ale moze byc i starsza. Mowila że na okres wakacyjny wyjeżdża zawsze na dzialke gdzie ma dom. Jeśli się zdecyduje i zadzwoni to wypytam o wszystko. 

Pani Aleksandro, trzeba by też Panią uprzedzić o poniesieniu kosztów transportu, bo transport kosztował 800zł a skorzystaliśmy na tym, że jechało kilka piesków i koszt transportu rozłożył się proporcjonalnie do ilości piesków.  Przy jednym piesku trzeba będzie wyłożyć znacznie więcej. Nie wszyscy mają tego świadomość i należałoby o tym uprzedzić rozmawiając z potencjalnym domem.

Link to comment
Share on other sites

Biedna Kiteczka, tyle czasu na łańcuchu:(. A ona potrzebuje dużo ruchu, musi biegać . Po schodach też biega jak torpeda. Znalazła sposób i biega bokiem.

Sunia okropnie się drapie, wczoraj wieczorem ,aż wyrywała sobie pędzelki sierści. Kolejny raz oglądałam dokładnie skórę i niczego nie widzę. Zaraz jadę do weta w sprawie wyników Dolara, to się tez spytam o nią.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aleksandra49 napisał:

Tam skąd ja zabralam stala na lancuchu caly czas ( okolo roku). Do tego człowieka trafila już jako dorosla wiec nie wiem jaki byl jej wcześniejszy los.

A odnośnie transportu to nie wiedzialam ze tak to wygląda. Ale jesli pani zadzwoni to ją poinformuje.

sorry, ze sie wcinam, blizej tej pani z Lublina jest Kornik u Murki (hotelik) pod Janowem Lubelskim- spokojny, wdzieczny, dlugi pies (8 lat?)

http://www.dogomania.com/forum/topic/338258-pomocy-tylko-30-deklaracji-malutki-korniczek-z-radys-prosi-o-pomoc-na-nowej-drodze-życia/?page=13#comment-17081449

kornik n3.jpg

http://www.dogomania.com/forum/topic/338258-pomocy-tylko-30-deklaracji-malutki-korniczek-z-radys-prosi-o-pomoc-na-nowej-drodze-życia/?page=12#comment-17068306

Link to comment
Share on other sites

Można pani pokazać Korniczka jak najbardziej. Miałaby blisko ,a Kitka pewnie znajdzie domek tez bliżej Wrocławia.

Kupiłam dziś dla niej psi probiotyk , bo koo trochę lepsze ,ale dalekie do ideału. Na świąd skóry mam zrobić kąpiel z leczniczym szamponem.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, helli napisał:

baaardzo dobry pomysł helli...Korniczek jest blisko, można zorgaznizować spotkanie zapoznawcze, jest pieskiem idealnym i też baaardzo potrzebuje domu:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co ona jadła ostatnio. Zaczęłam od \boscha, ale dziś dałam jej ryż z jagnięciną.Po południu jeszcze szalała,ale teraz leży spokojnie.

Ona bardzo lubi przebywać na ogródku.Żaden pies dotychczas nie zostawał sam ,a ona prosi ,żeby ja wypuścić. Pobiega , a potem leży na trawie.

Jest posłuszna i prawie zawsze na zawołanie przychodzi. Na spacerze jak ją coś zaintryguje, to głuchnie.Zaczęła reagować na swoje imię. Ogólnie jest bardzo posłuszna. Wszystkim się  bardzo podoba. Jest bardzo radosna i pcha się do ludzi.  Ma śmieszny , basowy , bulgoczący głos, chyba pasuje do setera.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Nie wiem co ona jadła ostatnio. Zaczęłam od \boscha, ale dziś dałam jej ryż z jagnięciną.Po południu jeszcze szalała,ale teraz leży spokojnie.

Ona bardzo lubi przebywać na ogródku.Żaden pies dotychczas nie zostawał sam ,a ona prosi ,żeby ja wypuścić. Pobiega , a potem leży na trawie.

Jest posłuszna i prawie zawsze na zawołanie przychodzi. Na spacerze jak ją coś zaintryguje, to głuchnie.Zaczęła reagować na swoje imię. Ogólnie jest bardzo posłuszna. Wszystkim się  bardzo podoba. Jest bardzo radosna i pcha się do ludzi.  Ma śmieszny , basowy , bulgoczący głos, chyba pasuje do setera.

Kitka u tego czlowieka jadla zazwyczaj jakies resztki po nim. Raz miala w misce zupe pomidorowa. Przez kilka dni jak czekala na transport jadla sucha karme, ktora na szybko kupiłam w sklepie tam na wsi- nazwy nie pamiętam bo jakas nieznana ale cos w stylu pedigree czyli bez wartosci ale lepsze od zupy

Link to comment
Share on other sites

U Kitki po staremu z wyjątkiem tego ,że razem z Dolarem robią paskudne koo.  Nawet zrobiła w domu parę razy ,ale ogólnie sygnalizuje, widocznie nie dała rady wytrzymać.

Nagotowałam im dziś ryż z wołowiną i dałam też węgiel, zobaczymy.

Sunia bardzo ruchliwa, gania po ogródku jak perszing , bardzo przyjazna do ludzi. Na naszą kotę poluje , bo nie ma z kim się bawić. Nie robi jej krzywdy absolutnie.Niestety nie zna zabawek .Nie zwraca uwagi na piłeczkę. Za ogonem jakby lata trochę mniej.

Czas robić jej ogłoszenia. Sterylkę będzie miała przypuszczalnie ok. 10 czerwca. Napisze tekst ,a może ktoś się zlituje i machnie ogłoszenia.

Z Dolarkiem nadal sytuacje niewyjaśniona. Wynik był niejednoznaczny i wet miał się konsultować z endokrynologiem .Jutro będę dzwonić.

Jak na ironię losu 2 dni przed badaniem krwi ustąpiły objawy nadmiernego  picia , ziania i siusiania, które występowały od 2 lat z małymi przerwami.

Wypociłam tekst.

KITKA - zjawiskowa sunia na metry.

Jeżeli ktoś chciałby mieć 2 psy ,a nie może, niech adoptuje Kitkę. To dwa psy w jednym - seter w jamniku albo odwrotnie.Jak kto woli.

Sunia jest długa - 68 cm ,krótko łapka - w kłębie ma 28 cm jak na szlachetnego jamnika przystało ,a umaszczona jak rasowy seter.

Jest wesołą, zdrową sunią ,lubi biegać jak torpeda, ale jest posłuszna i zachowuje też czystość. Bardzo przyjazna do ludzi w tym dzieci, psów, akceptuje kota.

Kitka ma ok. 3. lat i waży 8,5 kg, jest wysterylizowana.  Czeka na adopcję tylko  przez wspaniałe osoby .

Informacje pod numerem telefonu  ......

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Onaa napisał:

Mogę zrobić troszkę ogłoszeń Kitce, tylko proszę o nr tel.  i mail  do kontaktu, i które zdjęcia dać do ogłoszeń i które główne :).

właśnie miałam się zgłosić;) to jak będzie trzeba więcej to też jestem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...