Jump to content
Dogomania

Znaleziony zraniony malutki pies przy drodze! pomocy!


Recommended Posts

Dzień dobry, na wstepie chciałam napisać, że pochodzę z podkarpacia, dokłądniej z Krosna. Jdąc do rodziny znalazłam zranionego psa przy drodze, udzieliłam mu pierwszej pomocy, zawiozłam do weterynarza. Piesek trafił do gminnej przechowalni, został zaczipowany przez weterynarza, łapka ma się goić 3-4 tygodnie i piesek będzie zupełnie zdrowy. Piszę do Państwa, bo ani ja, ani nikt z moich znajomych itd nie może wziąć tego psa. Jest on malutki - 6,5 kg, około 2 lat. Obawiam się, że w przechowalni będzie miał małe szanse na znalezienie domu. Czy ktoś chciałby zgłosić się jako dom tymczasowy dla tego pieska? Płacę za karmę, wizytę u weterynarza (co 3-4 dni zmiana opatrunku). Weterynarz okreslił, że rana będzie goic się max do 4 tygodni. Bardzo staramy się znaleźć mu dom stały a w domu tymczasowym dochodziłby do siebie. Błagam Was o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Tak wygląda piesek, w tym momencie znajduje się w gminnej przechowalni, ale wiadomo że dt byłby najlepszą opcją na ten czas. Piesek jest rozesłany po całym fb. Nie wiem czy są jacyś właściciele, piesek nie miał żadnej obróżki, rana ma conajmniej 4 dni, a tutaj gdzie mieszkam dość często się zdaża, że ludzie wyrzucają psy :/ Wraz z rodzeństwem napisaliśmy ogłoszenie, które dodaje w pdfie

Kto-się-ze-mną-zestarzeje.pdf

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim nie odsyłała mnie do innych, znalazła hotelik, w którym piesek aktualnie przebywa, ostatecznie przejeła Go pod swoje skrzydła, teraz pomoże w szukaniu domu, ale może ktoś na dogomanii Go wypatrzy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...