Jump to content
Dogomania

Co w przypadku gdy..


Stefcia

Recommended Posts

Co w przypadku gdy:

Jednym psem w schronisku jest zainteresowane więcej osób?

Pies ma problem z oczami i bedzie mial zabieg jeszcze przer wydaniem do adopcji, to czy jeszcze nie bedac wlascicielka udzielą mi informacji na temat jego stanu zdrowia PO zabiegu?

Czy w przypadku jak sie nie zna rodziców malucha da sie jakoś stwierdzic na jakiego urośnie?

I czy jeśli przed adopcją jeszcze przychodze go odwiedzic to czy moge mu przynieść np karme, czy w schroniskach oni kupują dla psow jakas konkretną? A jesli moge to jaka karma dla szczeniaka bedzie najlepsza?

Chcę zaczac sie nim troszczyć jak najwcześniej bo az mnie serce boli na mysl jak daleko ode mnie on jest i mam taką potrzebe przysluzenia mu sie jak najlepiej

Link to comment
Share on other sites

Stefcia, te wszystkie pytania musisz zadać pracownikom schroniska. Jak nie możesz osobiście, to zadzwoń. U nas o adopcji decyduje osoba, która tym się zajmuje. W razie problemów decyzję podejmuje się po konsultacjach z wetem, panią dyrektor i opiekunami. Osoba zainteresowana i zaakceptowana jest o wszystkim informowana, a pomoc w postaci karmy przyda sie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...