Jump to content
Dogomania

Wyrzucony z samochodu pies potrzebuje pilnie domu


Recommended Posts

Mamy domek!!!

Wizyta pa idealna, państwo wspaniali odpowiedzialni i madrzy ludzie.

Psina na kwarantannie do 20 maja, ale państwo zdecydowali co drugi dzien jeździć do psa, zeby wiedział, ze ktos juz na niego czeka. Będą jezdzili z Krakowa do zawiercia.

Bardzo dziękuję Baltimoore za pomoc z ogloszeniami na olx, osobiście zgrywajac zdjęcia psa roztrzaskalam laptop i zostalam tylko z telefonem, nową matrycę bede miala za tydzien wiec o tyle by sie pewnie wszystko przesunęło gdyby nie jej pomoc.

Dodam jeszcze, ze pierwszy raz w zyciu miałam taką sytuację i mega zawiodłam sie na urzednikach. Najpierw sie na mnie wypieli bo psa znalazlam w sobotę a oni przecież wolne maja!

Kolejno pomógł mi moj wet bo pies pchal sie pod samochody, i lekko kulal jakby go ktos juz potracił, wet próbował sie dogadać z urzędnikami w mojej gminie, ze zabierze psa na czas weekendu do hoteliku, ale szmata z gminy stwierdziła, ze jeśli wywieziemy psa z terenu gminy to oni już nie będą za niego ponosić zadnej odpowiedzialnosci. Weterynarz, kazał im sie walić i wzielismy psa na jego koszt do hoteliku. W poniedziałek pojechalam do urzedu zeby jakos te sytuacje rozwiązać, bo uznalam, ze to nie fair zeby wet ponosil odpowiedzialnosc i koszty za psa wyrzuconego na terenie ich gminy, jedyne co uslyszalam to, że 

"Po jaką cholere zajmuję się psem, wyrzuconym nie pod moim domem tylko pod zamkiem w pieskowej skale, a ja mieszkam w sułoszowej." szlag mnie na miejscu trafił, więc pieprznęłam drzwiami i wyszlam, ale ponieważ to jest wieś pomyślałam, że taką plote puszcze na ich temat, ze mnie na zawsze zapamietaja. Nie myliłam sie juz w środę zabrali psa z hotelu, tylko szkoda że do schroniska bo myslałam raczej że tylko zaplacą za ten hotelik a nie wpakuja go do schronu. Wiem, że glupio myslałam. Bogu dzięki w schronie zajęła się nim wspaniała wolontariuszka i nie pozwoliła zamknąć go w boksie, bo pies sie boi innych piasków. Dzis juz jestesmy spokojni bo wiemy, ze psinka w ogóle do boksu nie trafi bo skoro znalazł sie domek to juz przetrzymają go w tym pokoiku, do tego zaczął się odstresowywac, wczoraj juz na spacerze szedł z ogonkiem do góry i chciało mu sie pobawić z wolontariuszką, dziś to samo i podobno zaczął zaczepiać wszystkich zeby go glaskali.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali dzieki wam psina znalazła domek.

Odezwę sie jeszcze i dam znać jak piesek juz będzie w swoim domku.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Dopiero wczoraj pies został zabrany ze schroniska.

Cały weekend był w napięciu, bo uczynna Mama jednego z państwa- na wieść o adopcji czym prędzej przywiozła z odległości 85 km małego szczeniaka, niezbyt zdrowego, zdaje się w piątek. I w sobotę była akcja weterynarz  dla szczeniaka i dla nas stres, czy Państwo psa wezmą w poniedziałek - bo tak zadeklarowali telefonicznie.

 

Teraz potrzebne mocne kciuki, żeby obydwa psy, duży i maluch, się dogadały. Zwłaszcza że obydwa są teraz w stresie.

Link to comment
Share on other sites

Na razie wieści są takie:

Cytat

"Nasz" psiak był dziś na dłuższym spacerku, tyle że po musieli znowu wnosić go do mieszkania bo wyszedł na prawie pierwsze piętro i ni cholery dalej,ale rano bez problemu wszedł na 3 piętro.
Z maluchem nie bardzo się lubią tzn. to małe podobno strasznie roztrzepane, drze ryja i ma regularne adhd a nasz spokojny, jeszcze niepewny, przestraszony, ale pieszczoty jak najbardziej mu leżą tyle że młody im cały czas przeszkadza i pcha się bezczelnie jak tylko widzi, ze go glaskają.
Młody ma coś z oczkami, grozi mu ślepota i możliwe, że przez to jest taki "rozjuszony" bo co chwila próbuje te oczy drapać. Nasz narazie "udaje", że okami nie istnieje ale jak to pani mówi, widać że mlody go męczy.

 

Link to comment
Share on other sites

psie serce

 ..sciskam ogromnie

 za zycie dobre dwoch braciszkow

za wielki szacunek dla tego zycia

 za milosc

 zrozumienie

 ukochanie dla lapeczek

 dla oczek

 dla serduszka

 jednego i drugiego

trzeba czasem duzo duzo czasu

 maluteczku maluchinku cudny

bardzo bardzo za zdrowenko za te oczka bidusne

 ech zycie

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...