Jump to content
Dogomania

TROPEK W SWOIM DOMKU!! ZAMIESZKAŁ W KRAKOWIE!! BĄDŹ JUŻ NA ZAWSZE SZCZĘŚLIWY MALUSZKU!!Malutki Tropek już u anecik!!!Jestem malutki, grzeczny, nie zajmę dużo miejsca!! Zabierzcie mnie stąd!!


Recommended Posts

Powodzenia Malutki! Teraz dla Ciebie są trudne chwile, obyś jak najszybciej poczuł się pewnie i bezpiecznie w swoim nowym domku, i był kochany i szczęśliwy.

Ciekawa jestem w której części Krakowa zamieszkał Tropek ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ma ogrodek? Bo bez smyczy widze ze jest

Powidzenia Tropeczku .:)

Tropek ma ogródeczek przydomowy którym byłam mile zaskoczona. Trawka, drzewo dające cień i wyjście wprost z domu.

Widzę że się martwicie o szelki. Nie ma o co Sama osobiście zakładałam mu szelki i przepinałam adresatkę z moim nr telefonu - dopóki Pani nie zakupi mu nowej. Po prostu Tropek wyszedł sobie na sioo do swojego ogródka (dokładnie sprawdziłam ogrodzenie).

Młodzi ludzie bardzo mili. Pan jak już pisałam wcześniej niewiele mówi i rozumie po polsku żeby nie powiedzieć że nic :) więc Pani Karolina "robiła" za tłumacza :D Ale mowa ciała mówi więcej niż słowa więc bez żadnych wątpliwości Tropcio mógł tam zostać. A teraz musi się uczyć języków obcych żeby się dogadał z Panem :D

Pani dała 70 zł na transport.

 

Jeszcze u mnie zapomniane z matą z bazarku i Tyćką

P1130566.jpg.2dbcc01295bf5ec7c78fd0d59bda9125.jpg

 

 

Wyjeżdżamy

P1130569.jpg.f52f16383fbb59616b5bd0756c3a4fcf.jpg

 

Ze swoją Panią - jeszcze bardzo wystraszony, niepewny co to się dzieje....

P1130570.jpg.9037d8990c7ea7a8422ffb9bdb57a143.jpg

 

Tropkowe miejsce kolo Pani

P1130574.jpg.8b5fa0c44a1e19f6f936e1be5fbe1485.jpg

 

I Tropkowe miejsce między Pańcioństwem

P1130576.jpg.1c0fabc82555def9d27ef32ac52ec339.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I domowy Tropkowy ogródeczek - może nie angielski :D - ale za to swój.

P1130577.jpg.e86802672e28e3acc14e90e0f09268b6.jpg

 

P1130578.jpg.bb14bff5eda8a7376e18a109e978941c.jpg

 

2 godziny temu, Onaa napisał:

 

Ciekawa jestem w której części Krakowa zamieszkał Tropek ?

Nie znam niestety Krakowa ale okolice ul. Rolnej:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jaka ładna fotorelacja.
Jestem dziwnie spokojna o losy Tropka, ale kciuków nie puszczam - życzę szybkiej aklimatyzacji :)

Ojjj, anecik, gdyby jeszcze tylko Szronik znalazł dom.

Moją deklarację (w sensie sierpniową) można albo na transport do DS przeznaczyć (jesli jeszcze trzeba coś dorzucić do transportu), albo na poczet Suzi i Hany :)

Link to comment
Share on other sites

Gwoli wyjaśnienia - adresówka na szeleczkach jest jeszcze od nas z domu ale - dla uważnych obserwatorów - jest widoczna adresatka przy obroży w której (jak radziłam Pani Karolinie) Tropek maszeruje po domu. Fajnie że dom słucha co się mówi.

 

Widać że Tropek szczęśliwy :)

 

Powodzenia kruszynko:)

Link to comment
Share on other sites

wow:) naprawde SUPER, że Pani założyła obroże i adresatkę....ja też sie zmartwiłam, same wiecie jak trudne są te pierwsze dni po adopcji dla psa (pamiętam sytuacje z Lenką i moje wielogodzinne nerwy, a gdyby miała adresatkę, nie byłoby sprawy!)

Rzadko sie zdarza, że ktoś tak uwaznie słucha tego co inni doradzają:) Brawo Pani:)

Tropciu rzeczywiście wygląda na mega wyluzowanego! Nie do wiary :) :) super!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...