Jump to content
Dogomania

Donia, Joki,Leydy już w DS.Ich pragnienie się spełniło.


Recommended Posts

10 godzin temu, Bogusik napisał:

To już wiemy co i jak :)

Życzymy wobec tego szerokiej drogi nieocenionemu szafirkowi! :)

Odpisałam Hani,że zadzwonisz dzisiaj i jeszcze szczegółowo porozmawiacie.

Jak psiaki będą wychudzone to trzeba będzie dodatkowo dokupić dla nich Animondę-puszki.Jak dotrą do hoteliku to się okaże.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Wyjazdu 4 ze schroniska...

 

A no tak,a ze wschodu 5.Tola wszystkie psiaki są nasze jeżeli potrzebują pomocy.Ogromnie się cieszę,że tylu psiakom uda się pomóc.Już jutro będzie nowy dzień i dla nich nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

Anulka, oczywiście, ze nasze i życzę szczęśliwej podróży całej piątce!

Piaty psiak na pewno dojedzie, a dalej to już wszystko będzie dobrze, szafirek to doświadczony kierowca.

Mnie chodziło o trzymanie kciuków za 4 ze schroniska, żeby w ostatniej chwili nie wydarzyło się nic niezaplanowanego, np. coś z raną po sterylkach...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Anulka, oczywiście, ze nasze i życzę szczęśliwej podróży całej piątce!

Piaty psiak na pewno dojedzie, a dalej to już wszystko będzie dobrze, szafirek to doświadczony kierowca.

Mnie chodziło o trzymanie kciuków za 4 ze schroniska, żeby w ostatniej chwili nie wydarzyło się nic niezaplanowanego, np. coś z raną po sterylkach...

No tak,to trzymamy kciuki.Ja już od rana trzymam i jestem myślami z naszym przewoźnikiem.Mam nadzieję,że nic się nie skomplikuje i psiaki jutro wyruszą ze schronu w pełnej liczbie.

Tola,dasz znać nam jutro?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

No tak,to trzymamy kciuki.Ja już od rana trzymam i jestem myślami z naszym przewoźnikiem.Mam nadzieję,że nic się nie skomplikuje i psiaki jutro wyruszą ze schronu w pełnej liczbie.

Tola,dasz znać nam jutro?

Oczywiscie - wyślę Ci sms, jak wyjadą ze schronu. A gdzie ma być przekazany ten 5 piesek?

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tola napisał:

Oczywiscie - wyślę Ci sms, jak wyjadą ze schronu. A gdzie ma być przekazany ten 5 piesek?

Sunia z łańcucha ma być przywieziona przez dziewczynę do Zamościa rano.Tyle wiem.W drodze powrotnej we Wrocławiu przekazana Poker.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Sara będzie przekazana pod schroniskiem w Zamościu

To trzymam kciuki także aby wszystko odbyło się sprawnie i sunia znalazła się w rękach Poker.No i koniecznie czekam na wątek suni.

Dobrze,że ją wypatrzyłaś i uda się jej pomóc.Malutka ma szczęście.Dzięki m.in.Tobie dostała pomoc.A ile takich bid jeszcze tkwi na łańcuchach o których się nie wie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wszystkie są cudowne i już wyruszyły w drogę.Trochę Laydi jest zestresowana ale nie ma się co dziwić i tak ogólnie jest super,że zostały zapakowane sprawnie do kontenerków.Szczęśliwej drogi wszystkim życzę.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Sunia jedzie do mnie. Już rozmawiałam z szafirkiem i wiem gdzie mamy się spotkać. Da znać o której.

Zaczynam zaraz bazarek na sterylkę dla niej.

Jeżeli sunia będzie w BDT, to proszę o namiary na wątek, Klub WB może wesprzeć sterylizację ...

55 minut temu, Poker napisał:

Szerokiej drogi  dla wszystkich.

Szerokiej drogi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...