Jump to content
Dogomania

Donia, Joki,Leydy już w DS.Ich pragnienie się spełniło.


Recommended Posts

8 minut temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj już późno, jutro zadzwonię do szafirki w sprawie transportu. Nawet nie chcę myśleć , że sunia może się nie zmieścić do auta :(

Sara jest mała musi się zmieścić nawet pod siedzenie.

Sara PILNIE potrzebuje nowego domu!!! Lublin - image 2

Link to comment
Share on other sites

Ja też ogromnie się cieszę,że Sara pojedzie do Pokerów :) Wielkie podziękowania za taką decyzję,a tym samym pomoc suni z koszmarnego łańcucha... Od wczoraj nie dawała mi spokoju jak jej pomóc a jednak się udało :) Dogrywajcie tylko teraz transport!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, szafirka napisał:

Cieszę się, że 4 psiaki będą cieszyć się wolnością, oczywiście z transportem nie będzie problemu.

Czułam,że odpowiedź będzie na tak.DZIĘKUJĘ.

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Przefantastyczna wiadomość :) Trzymam kciuki za całokształt.

Ja też teraz będę myślami aby wszystko przebiegło pomyślnie.A Hania i P.Piotr są wspaniałymi ludźmi.Bardzo kochają zwierzęta i pomagają im.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciociu Anulo

 a moze slac troszke fantuskow

 ku Tobie ?

na bazareczki dla lapeczek

Ewuniu kochana pięknie dziękujemy,że chcesz pomóc naszej trójeczce :) W poniedziałek kurier odbierze paczkę z fantami i lada dzień ruszę z bazarkiem.Trochę tez już jest fantów u Anuli więc może wspomóż inną bidulkę,która będzie tego bardziej potrzebowała?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Poker napisał:

Dostałam informację ,że sunia która ma do nas przyjechać została odpchlona i odrobaczona.

A sunia ma wątek,czy będzie miała założony?

Jeszcze trzy dni i psiaki czeka długa podróż.Wciąż jestem myślami z nimi.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Sunia nie ma założonego wątku. Jak trafi do nas, to jej założę. Cały czas myślę nad imieniem ,ale coś nie mam weny. Może jak ją zobaczymy na żywo, to spontanicznie coś wpadnie nam do głowy.

Jeśli sunia reaguje na imię Sara, to nie wiem czy jest sens jej zmieniać. A Sara to przecież piękne imię :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Jeśli sunia reaguje na imię Sara, to nie wiem czy jest sens jej zmieniać. A Sara to przecież piękne imię :)

No właśnie też tak pomyślałam,że jeżeli ma to swoje imię i będzie na nie reagować, to nie ma sensu robić jej mętlik w głowie...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

No właśnie też tak pomyślałam,że jeżeli ma to swoje imię i będzie na nie reagować, to nie ma sensu robić jej mętlik w głowie...

No właśnie. A za chwilę być może nowi właściciele  będą chcieli nadać nowe imię i to już będzie prawdziwy mętlik.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Sunia nie ma imienia. Sara to imię nadane tylko do ogłoszeń.  A poza tym moja wnusia ma tak na imię.

To nawet ci ludzie u których była nie dość,że przytwierdzili do łańcucha to nawet nie dali jej imienia....:( 

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Sunia nie ma imienia. Sara to imię nadane tylko do ogłoszeń.  A poza tym moja wnusia ma tak na imię.

Śliczna malutka. Super, że się nią zaopiekujecie. Dla mnie to ona na Zuzię wygląda:)

Link to comment
Share on other sites

Karmy po Pusi i Teri już nie ma szafirka.Ostatnie dwa kg dała do domku z Terim.Jutro Hania zamówi karmę.SPA będzie zamówione.Joki raczej będzie obcięty.

TZ szafirki już przygotowuje samochód do drogi,wyjeżdża jutro.

Transport to koszt 800,00zł.TZ szafirki zajedzie do mnie i ja przekażę tę kwotę.Jak psiaki już będą na miejscu to na spokojnie rozliczymy transport 5 psiaków.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Anula napisał:

Karmy po Pusi i Teri już nie ma szafirka.Ostatnie dwa kg dała do domku z Terim.Jutro Hania zamówi karmę.SPA będzie zamówione.Joki raczej będzie obcięty.

TZ szafirki już przygotowuje samochód do drogi,wyjeżdża jutro.

Transport to koszt 800,00zł.TZ szafirki zajedzie do mnie i ja przekażę tę kwotę.Jak psiaki już będą na miejscu to na spokojnie rozliczymy transport 5 psiaków.

To już wiemy co i jak :)

Życzymy wobec tego szerokiej drogi nieocenionemu szafirkowi! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...