Jump to content
Dogomania

Donia, Joki,Leydy już w DS.Ich pragnienie się spełniło.


Recommended Posts

Rozmawiałam z Hanią i postarają się zrobić psiakom sesję zdjęciową do ogłoszeń.Najtrudniej będzie z Donią bo ma czarną oprawę wokół oczów i zdjęcia wychodzą fatalne,a do tego to jest małe adhd i nie usiedzi sekundy w jednym miejscu :) No nic zobaczymy...A może ktoś coś doradzi oprócz tego,że zrobić je trzymając Donię na rękach? Bez dobrych zdjęć nie ma nawet sensu robić jej ogłoszenia...

Acha,Leydi i Donia zostały wykąpane u szafirków i Leydi  jest wyczesywana ze względu na linienie.Jednak  to potrwa zanim zgubi podszerstek,którego jest jeszcze sporo

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, szafirka napisał:

Joki 125 zł (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie na zakaźne, fryzjer)

Donia 58 zł. (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie na zakaźne)

Leydi 58 zł. (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie na zakaźne)

RAZEM 241 zł

Dziękuję Haniu,pieniążki przelane.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

A na ZEA nie będzie zamawiana karma?

Tola,o ile wiem Hania miała zamówić suchą karmę na Fundację.Nie wiem czy wysłała fakturę.A mokra karma my zamówiłyśmy bo trzeba podtuczyć psiaki.

25 minut temu, Onaa napisał:

To one faktycznie niewielkie psiaczki, a mnie się wydawały ze zdjęć że mają ok.15-20kg.

Widziałam je,nie są maleńkie ale są wszystkie małe.Zdjęcia mylą bardzo.Ogólnie to są małe drobne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Karma sucha jest zakupiona na fundację, na dniach wyślę fakturę. Czekamy na słoneczko, aby zrobić sesję, chociaż na weekend zapowiedziały się już 2 rodziny w odwiedziny do piesków. Jedna Pani chciałaby jednego pieska, najprawdopodobniej Jokiego, druga Pani chciałaby 2 pieski, bo "2 pieski, to żaden problem, a zawsze we dwójkę będzie im przyjemniej" :) trzymajcie kciuki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, szafirka napisał:

Karma sucha jest zakupiona na fundację, na dniach wyślę fakturę. Czekamy na słoneczko, aby zrobić sesję, chociaż na weekend zapowiedziały się już 2 rodziny w odwiedziny do piesków. Jedna Pani chciałaby jednego pieska, najprawdopodobniej Jokiego, druga Pani chciałaby 2 pieski, bo "2 pieski, to żaden problem, a zawsze we dwójkę będzie im przyjemniej" :) trzymajcie kciuki.

Trzymamy kciuki Haniu! :)

Link to comment
Share on other sites

Joki i Donia w 90% mają domek zaledwie 30km od Nowej Soli.Pani Ania była dzisiaj w hoteliku i gdyby to tylko od niej zależało to wzięła by nasze trzy psiaki.Dom z dużym terenem i ze szkółką jazdy na koniach.Psiaki by mieszkały oczywiście w domu.Hania z TZ zawiozą psiaki i zrobią wizytę pa. i od niej będzie zależeć czy Donia i Joki zostaną.Termin mają ustalić już między sobą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A pewnie,że zauroczy bo jest damą,nawet porusza się jak dama,bardzo dostojnie.

Niespodzianka - wpłynęły pieniążki w kwocie 100,00zł dla naszych ślicznotek od Ewa R.(brak nicku) Ślicznie dziękujemy za ogromną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Dzisiaj popołudniu psiaki jadą do domku. Pani miała bardzo duży kłopot, aby wybrać dwójkę z trzech zamojszczaków, podpowiedziałam jej, że Joki i Donia bardziej są za sobą, niż Joki i Leydi i tak też wybrała.

Tak p.Ania miała ogromny dylemat i było jej ciut lżej z decyzją, jak jej powiedziałam o Twoim zdaniu.Psiaki znasz najlepiej i możesz też najwięcej o nich powiedzieć :)

Trzymam kciuki mocno i będziemy czekać na relację!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...