Jump to content
Dogomania

Kiedy najlepiej usg?


SirTrenton

Recommended Posts

Dla pewności ja bym poczekała jeszcze chociaż tydzień ale może wete powie. Ja nigdy nie robiłam USG, dawniej to nawet nie było takie proste, i zawsze miałam pełne mioty. Nie badałam też suki na hormony przed kryciem i też jakoś krycia miałam udane. Polegałam na wiedzy suki i psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Dla pewności ja bym poczekała jeszcze chociaż tydzień ale może wete powie. Ja nigdy nie robiłam USG, dawniej to nawet nie było takie proste, i zawsze miałam pełne mioty. Nie badałam też suki na hormony przed kryciem i też jakoś krycia miałam udane. Polegałam na wiedzy suki i psa.

Ja przed kryciem robiłam wymazy z pochwy i wyszło ze pierwsze krycie powinno byc w niedziele ale suka nie dała sie wtedy pokryć tylko dała w poniedziałek czyli 17.04. Wet powiedział zeby zrobić usg dla pewności jutro ale pójdę w piątek chyba czyli to bedzie 26 dzień. Wolałabym zrobić to usg dlatego ze wkoncu suke ciężarna trzeba inaczej karmić. Myśle ze to bedzie odpowiedni dzień? 

Wszędzie na internecie piszą ze robi sie w 24 dniu wiec jezeli pójdę w 26 to chyba bedzie jeszcze lepiej ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...