Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

Kolejne dwa zapytania o Beze

Malzenstwo z Zielonej Gory Pani dosc rozsadnie brzmiala poza faktem ze jej poprzedni piesek zagina:( i sie nie odnalazl ( ale niestety blok wiec nawet nie bylo co drazyc

Drugi dom z duzym ogrodem ale 3 letnie dziecko i piesek najlepiej zeby do dziecka byl.towarzyski :(

Eh i znow nie to

 

 

Link to comment
Share on other sites

dziś dwa telefony o Beze- jeden do bloku do Wrocławia ale niestety Państwo nigdy nie mieli psa

Drugi telefon baaaaardzo dobrze brzmiący, właściwie idealny dla Bezy, ale...Pani poprosiła o numer do Hani dodając, że jeszcze musi przemyśleć. Dom z ogródkiem, drugim psem, dwoma kotami w Poznaniu... tu by się przydały kciuki, tylko nie wiadomo co z tego myślenia Pani wyjdzie :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

dziś dwa telefony o Beze- jeden do bloku do Wrocławia ale niestety Państwo nigdy nie mieli psa

Drugi telefon baaaaardzo dobrze brzmiący, właściwie idealny dla Bezy, ale...Pani poprosiła o numer do Hani dodając, że jeszcze musi przemyśleć. Dom z ogródkiem, drugim psem, dwoma kotami w Poznaniu... tu by się przydały kciuki, tylko nie wiadomo co z tego myślenia Pani wyjdzie :(

Ten drugi dom brzmi interesująco.A nóż ,a widelec.

Może pierwszemu domkowi zaproponować innego pieska?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Ten drugi dom brzmi interesująco.A nóż ,a widelec.

Może pierwszemu domkowi zaproponować innego pieska?

Pierwszemu domkowi zaproponowalam naszego Karmelka z przytuliska. Ten piesek idealnie nadawalby sie na pierwszego psa dla kogos- Pan powiedzial ze poszuka go na olx i zastanowi sie

A Pani z Poznania chyba troche sie przestraszyla tym ze Beza nie umie chodzic na smyczy. Mowila mi ze ze swoja sunia chodzi na duzy wybieg gdzies pod las ale musi podprowadzic tam psy na smyczy. Ogolnie dlugo rozmawialysmy i ja zapewnialam ze Beza to madra sunia i nauczy sie tylko trzeba troche czasu i powoli malymi kroczkami ja przyuczac

Zadzwonie dzis do Hani i zobacze czy Pani sie odezwala. Mowila mi ze jej maz bedzie w piatek w okolicach Nowej Soli i moglby pojechac Beze zapoznac tylko teraz kiedy sie zamierza odezwac? 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Ciekawe czy Bezunia będzie miała dziś odwiedziny i jaki będzie ich efekt.

Chyba nie bedzie tych odwiedzin- Hania nic nie napisala by Pan sue umawial konkretnie

Hania w rozmowie z Pania wywnioskowala ze maja kilku kandydatow i tylko sie orientuja by podjac najlepsza decyzje dla calej rodziny

Takze

:(

Link to comment
Share on other sites

Sunia na razie jest w szoku. Obiegła cały dom jak rakieta ,weszła na piętro po schodach.Wyprowadziłam ją na ogródek w szelkach , z których bardzo szybko się uwolniła. Biegała po ogródku jak torpeda. Na szczęście sama weszła do domu. Dałam jej jeść ,ale zaszyła się w kącik w pralni i siedzi. Daje jej spokój, niech się oswoi z sytuacją.

Nasze psy jak zwykle kochane, powąchały ją i tyle.Kotka zresztą też. Ona też do nich spokojna.

Zastawiam w domu kąciki ,żeby nie mogła się w nich zaszyć na amen.

Dopasowałam szelki Loczki , z których nie powinna wyjść. Na razie i tak będzie wychodzić tylko na ogródek.

Jest bardzo chudziutka, waży tylko 6,4 kg.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poker ogromnie Ci dziekuje za wszystko

I za pierwsza relacje- zagladalam co chwilke na watek.

No coz- wiesci tragiczne ale chyba zaliczam od jakiegos czasu czarna serie

Pozostaje mi modlic sie zeby to byl szok i zeby z kazdym dniem bylo lepiej

Jesli bedzie potrzebna jakas pomoc to pisz smialo- mozemy zorganizowac behawioryste czy szkoleniowca ale jeszcze na pewno na to za wczesnie

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...