Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

Chipowanie kosztowało 25 zł. Bezie ciężko idzie nauka chodzenia na smyczy, jest tak obrażona, że nie chce nawet smaczków, którymi chciałam ją nagradzać. Ostatnio wyszła z szelek, ale założyłam jej takie zwykle cieniutkie i przestała kombinować. Zazwyczaj jest tak, że po spacerze na smyczy wychodzimy jeszcze raz luzem, aby mogła się załatwić, ponieważ jest tak skupiona na tej uwięzi, że nic nie robi. Chyba jednak dom z ogrodem jest konieczny :(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, szafirka napisał:

Chipowanie kosztowało 25 zł. Bezie ciężko idzie nauka chodzenia na smyczy, jest tak obrażona, że nie chce nawet smaczków, którymi chciałam ją nagradzać. Ostatnio wyszła z szelek, ale założyłam jej takie zwykle cieniutkie i przestała kombinować. Zazwyczaj jest tak, że po spacerze na smyczy wychodzimy jeszcze raz luzem, aby mogła się załatwić, ponieważ jest tak skupiona na tej uwięzi, że nic nie robi. Chyba jednak dom z ogrodem jest konieczny :(

Dzięki Haniu za informacje. Zaraz przeleje za chip...

Tak- dom z ogrodem konieczny i najlepiej z drugim psem. Już we wszystkich ogłoszeniach to dopisałam...

Było ostatnio kilka telefonów o Beze- jeden w miare sensowny, ale blok i małe dzieci (podałam Pani numer do Hani i powiedziałam, że Hania z pewnością pomoże jej dobrać odpowiedniego psa- niestety Pani już nie zadzwoniła), a drugi makabra:(

Trzeba cierpliwie czekać...ale nauka na smyczy tez wskazana. Sądze że dla Bezy taka forma współpracy z człowiekiem też może być istotna by przełamywać lęki.

Dziękuje Haniu:)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Sara2011 napisał:

Bezunia ma sylwetkę nienaganną. Prawdziwa modelka. Teraz Pralina musi schudnąć bo brzuch jej się prawie po ziemi ciągnie :).

Tak, Bezunia wygląda zjawiskowo...piękna sierść, figura nienaganna, i te uszy obłędne...tak wydoroślała.

Poprosiłam Hanie o jeszcze kilka nowych zdjęć do ogłoszeń.. te 'kokardkowe' chyba przyciągają nie najciekawszych ludzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...