Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

Dziś miałam dwa pytania o Bezunie z Poznania...

Jedno mailowanie z dość sympatyczną osobą, która jednak się rozmyśliła.

Drugie- rozmowa telefoniczna z młodą dziewczyną...rozmowa miła...Pani byłaby dobrą kandydatką na opiekunkę Bezy, bo z rodzicami przygarnęli wiele lat temu tez mega zalęknioną psinkę po przejściach, która rozkwitła u nich i zaufała...dziewczyna empatyczna, cierpliwa, bez lęków.... jedyne "ale" to mieszkanie w bloku:( musiałam wspomnieć o szczekliwości Bezy...

Podałam Pani numer do Hani- chciała się więcej o suni dowiedzieć. Nie wiem czy dzwoniła? do mnie już się dziś nie odezwała...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie ta Pani i również odniosłam pozytywne wrażenie. O szczekliwości nic nie mówiłam, bo są to krótkie chwilowe szczeknięcia, ale o tym, że Beza nie jest pieskiem, który szczęśliwie ładuje się na kolana, tylko raczej woli święty spokój. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem, ale fizycznego jeszcze się obawia, więc potrzeba cierpliwości, zanim zaufa. Pani mówiła mi, że wie co to znaczy, bo mieli już wycofanego pieska. Problemem dla Pani jest transport i brak sterylizacji, powiedziałam, że jeśli będzie potrzeba, to pomożemy w transporcie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, szafirka napisał:

Dzwoniła do mnie ta Pani i również odniosłam pozytywne wrażenie. O szczekliwości nic nie mówiłam, bo są to krótkie chwilowe szczeknięcia, ale o tym, że Beza nie jest pieskiem, który szczęśliwie ładuje się na kolana, tylko raczej woli święty spokój. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem, ale fizycznego jeszcze się obawia, więc potrzeba cierpliwości, zanim zaufa. Pani mówiła mi, że wie co to znaczy, bo mieli już wycofanego pieska. Problemem dla Pani jest transport i brak sterylizacji, powiedziałam, że jeśli będzie potrzeba, to pomożemy w transporcie.

Kurcze

Rozmawialamz nia o sterylizacji i obiecalam ze pokryjemy koszt zabiegu ktory bedzie musiala wykonac u siebie za ok 3 miesiace bo sunia jest swiezo po cieczce i w tej chwili o sterylizacji nie ma mowy

Mowilam jej tez ze w razie czego istnieje mozliwosc transportu ale przed tym konieczna jest wizyta przedadopcyjna

Haniu czy Pani cos pistanowila w rozmowie z Toba? Czy mowila ze jeszcze sie zastanowi albo ze bedzie sie kontaktowac? Bo do mnie juz nie dzwonila

Moze sama do niej zadzwonie dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Hania- obue odnioslysmy dobre wrazenie do Pani

Sprobuje jakos pociagnac temat i zaproponowac Pani opcje BDT do czasu sterylizacji Bezy

Wtedy koszty transportu, sterylki plus 2- 3 spotkania ze szkoleniowcem- behawiorysta pokryje ze zgromadzonych srodkow

Moze sie uda

Trzymajcie kciuki

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pani bardzo sympatyczna i ciepła. Dziś jeszcze lepsze zrobiła na mnie wrażenie niż wczoraj. Powiedziałam jej, że proponuje umowe na dom tymczasowy na najbliższe 3 miesiące- w tym czasie pokryjemy koszt sterylizacji i ewentualnych spotkań ze szkoleniowcem jesli będa konieczne. Zaproszę tez Panią tutaj do nas na wątek.

W wekend planuje wizyte z nadzieją, że wypadnie pomyślnie, wtedy za 2 tygodnie Beza mogłaby pojechać... Kciuki sa nadal bardzo potrzebne:)

 

Aha- wizytator w Poznaniu na Klonowej- może z dogo ktoś miałby tam blisko?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja na razie podchodze ze spokojem..zobaczymy jak wypadnie wizyta, zobaczymy gdy Bezunia będzie na miejscu...no i potem sądze że 2 miesiące będzie na tymczasie...ale i tu nie mamy pewności jak ona się odnajdzie w nowym miejscu, w bloku...jutro będe jeszcze rozmawiać z Hanią

 

Aha- MAM JUZ WIZYTATORKE

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za kibicowanie :)

Wlasnie jestem po rozmowie z wizytatorka- to osoba doswiadczona pojdzie na wizyte ze swoim psem:) wszystko juz wie prawdopodobnie jeszcze dzis ustali termin

Bardzo sie denerwuje. Ale wiem ze dzieje sie tak jak chcialam- BDT z cierpliwa i ciepla osoba z doswiadczeniem z pieskami po przejsciach, co prawda w bloku ale okolica spokojna i zielona

Dzis bede zamawiac dla Bezy szelki (czekam tylko zeby Hania wymierzyla) i obroze feromonowa- tak czy inaczej ten zestaw bedzie jej bardzo potrzebny

Szagirek dowiezie Bezunie do Poznania no ale teraz i tak musze czekac na wizyte- czy moje odczucia do Pani potwierdza sie w realu

Mam wielka nadzieje

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...