Jump to content
Dogomania

~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)


Recommended Posts

o kurcze to dobrze że sobie przypomniała bo co by było jakby zapomniała ? i dobrze że nie w dniu operacji...

a tak na poważnie to ŻE NU AAAA

do mnie dzwoniła pani w sprawie Koko ( tricolor na DT u mnie ) i mówi że chce kota dla babci....pytam ile lat ma babcia ?

 

 

 

 

 

 

 

 

90 :))))))))

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Poker napisał:

A może starsza pani mieszka z rodziną i chce mieć kotka ,a rodzina zamierza spełnić jej życzenie. Zależy na kogo byłaby adopcja.

Pani mieszka sama niestety  :( a pani która dzwoniła mówiła że jest u niej raz w tygodniu.

Babcia miała kota z fundacji z białaczką przez pół roku i był problem z leczeniem i wizytami u weta :( kotek odszedł w ubiegłą niedzielę :( i Pani chciałą kolejnego dla Babci...

Link to comment
Share on other sites

Na weekend przyjechała Ania z Kenią i mój starszy syn z Marzenką. Bardzo lubię tę dziewczynę, bo spokojna, inteligentna i lubi zwierzęta. Nie mogła się oderwać od Majusi, z wzajemnością...ale też Dinka do nie lgnęła, nawet Czarusia. Na razie młodzi wynajmując małe mieszkanko, w grudniu odbierają mieszkanie w Ząbkach. To moze?........

Skoro Paweł, młodszy syn, ten uczuleniowiec na zwierzęta, ma od dwóch tygodni znaleziona koteczkę?.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pogoda okropna, jak tu wyjść ze zwierzyną na dwór?.... Ale rano grzecznie wymaszerowały za mną, choć siusiu było na pierwszym trawniczku i do domu.

Suszę grzyby z wczorajszego zbioru, kilka słoiczków mam marynowanych i trochę zamrożonych. Mimo zwolnienie nie nudzę się w domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2017 o 13:52, Tyś(ka) napisał:

Szukacie? No chyba żartujesz ;) Toż Ty nie widzisz, że wszystkie znaki na niebie wskazują, że Wam pisana? ;)

Popieram !!! :) i pozdrawiam serdecznie !!!

zdjątko prześliczne, a rwa kulszowa niech sobie idzie precz !!!! Zdrowia życzę ! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Kochani, myślę, ze Majusia znajdzie swoich ludzi :) Ostateczna decyzja jeszcze nie podjęta, ale wszystko wskazuje na to, ze Majuś zostanie w rodzinie, czyli adoptują ją Michał i Marzenka :)

Suuuuper, cieszę się i trzymam kciuki za pozytywną decyzję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2017 o 09:37, malagos napisał:

Kochani, myślę, ze Majusia znajdzie swoich ludzi :) Ostateczna decyzja jeszcze nie podjęta, ale wszystko wskazuje na to, ze Majuś zostanie w rodzinie, czyli adoptują ją Michał i Marzenka :)

Micha mi się uśmiechnęła       59c627d56f576_kciukiok8.jpg.d3bb8d0f9700a5326982011978c6b9ad.jpg     hurra.gif.62f96e6d7a0a6cc23b6b3eb727c734e4.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...