Jump to content
Dogomania

~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)


Recommended Posts

Dnia 7.08.2017 o 08:41, malagos napisał:

Poprosiłam o pomoc Izadorę od jamników. Ma dużo kontaktów, jest na miejscu w Warszawie, no i Ona zrobiłaby pierwsze sito chętnych :) O ile ktos będzie chętny....

tych ostatnio brakuje...

a niestety "chętny" to nie to samo co "dobry dom" :(

Majeczka taka cudna, że na pewno TEN właściwy domek ją odnajdzie, bo gdzieś jest..... chyba, że ona już go znalazła ;) ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Poczekam na rozwój wydarzeń :)

Na razie mam kłopot a dwiema suczkami w gminnym kojcu. Niby mają dach nad głową, dwie budki, suchą karmę z Lidla, ale... Jedna już dawno powinna być  w domu, jest po sterylizacji - śliczna, szczuplutka czarnulka na długich łapakach, młodziutka. Ale dzikus... A druga, to szczeniak, z którego wyrośnie zwykły szaro-bury pies średniej wielkości...

Link to comment
Share on other sites

Bo mnie się wydaje, że nasza walka z bezdomnością, to wyczerpanie morza łyżeczką :(. Teraz fundacja Karuna rozkręca OGÓLNOPOLSKĄ akcję kastracji i czipowania psów właścicielskich, jako najlepszej metody walki z bezdomnością. Zgłaszajcie swoje gminy, Dziewczyny! Malagosku, Irenasie, Mazowszanko, wywołałam Was na fb :). Ja już się zgłosiłam w imieniu Makowa. Sposób nawiązania kontaktu i współpracy, na fb. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1440820782669076&id=100002235047207

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, konfirm31 napisał:

Malagosku i TZcie malagoskowy! Dzięki za cudowne spotkanie w dogomaniackim gronie :)). Wszystkim którzy tam byli, też ogromnie dziękuję. Jak zwykle, było suuuper, a nawet jeszcze bardziej :))). 

 

31 minut temu, auraa napisał:

Przyłączam sie do podziękowań. Było super !!!! :)

I ja :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2017 o 10:28, konfirm31 napisał:

Malagosku i TZcie malagoskowy! Dzięki za cudowne spotkanie w dogomaniackim gronie :)). Wszystkim którzy tam byli, też ogromnie dziękuję. Jak zwykle, było suuuper, a nawet jeszcze bardziej :))). 

 

Dnia 14.08.2017 o 10:35, auraa napisał:

Przyłączam sie do podziękowań. Było super !!!! :)

 

Dnia 14.08.2017 o 14:35, agat21 napisał:

I ja również dziękuję!! Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera :) Takie spotkania to prawdziwe ładowanie akumulatorów do dalszego działania :)

a ja wzdycham z zazdrością..... i gorąco pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2017 o 10:28, konfirm31 napisał:

Malagosku i TZcie malagoskowy! Dzięki za cudowne spotkanie w dogomaniackim gronie :)). Wszystkim którzy tam byli, też ogromnie dziękuję. Jak zwykle, było suuuper, a nawet jeszcze bardziej :))). 

 

Dnia 14.08.2017 o 10:35, auraa napisał:

Przyłączam sie do podziękowań. Było super !!!! :)

 

Dnia 14.08.2017 o 11:08, UlaFeta napisał:

 

I ja :-)

 

Dnia 14.08.2017 o 14:35, agat21 napisał:

I ja również dziękuję!! Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera :) Takie spotkania to prawdziwe ładowanie akumulatorów do dalszego działania :)

I ja się dołączam z podziekowaniami :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...