Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

Wpadłam tylko na chwilkę (bo dzisiaj mam czasu bardzo mało - 3 wizyty u lekarzy: 2 moje jedna z psiakami) zobaczyć co u sunieczki i powiem Wam, że serce moje zabiło mocniej i szybciej, a to za Waszą sprawą :) 

Ogromnie Wam dziękuję za tak duże zainteresowanie losem maleństwa. KOCHAM WAS   5912b873597e3_serce8.gif.9a6ccdc5db80c3d68f5c7e226d3a12c5.gif

Oczy mi się mocno spociły, a nie powinny z powodu makijażu :)

Zmykam, bo za godzinę mam być jak zwykle na drugim krańcu miasta. To tak jest, gdy się mieszka na obrzeżach miasta. Gdziekolwiek jedziesz, zawsze masz daleko :). Ale nie narzekam, bo cisza, przestrzeń wokoło i zieleń wynagradzają uciążliwości :)

Dziękuję Wam, a u sunieczki będzie coraz lepiej. Jest dzielną Dziewczynką  :)

Link to comment
Share on other sites

Wyjechałam z domu do lekarza o godz. 9-tej, wpadłam po12-tej po psiaki, z psiakami do weta i jako, że już było po godz. mojej drugiej wizyty u lekarza, razem z psami do lekarza i po wizycie byłam w domu o godz. 17:00. Obiad dla nas, obiad dla psiaków i dopiero mogłam usiąść do kompa. Co za dzień !

Ale na bieżąco miałam SMSami wiadomości co dzieje się u sunieczki, a działo się dobrze :)

godz.08:57

Elu Majeczka spokojnie nockę przespała, śniadanko zjedzone, toaleta załatwiona.

godz. 17:09

Jesteśmy po wizycie. Majka dostała jeszcze antybiotyk do domu. Temperatura, ranka, ogólny stan wszystko ok, jak nic nie będzie niepokojącego, to kolejna wizyta za 2 tygodnie.

godz. 19:11

dostałam e-mail zatytułowany DAMULKA z poniższym załącznikiem

5913521d4a27f_Majapooperacji10_05.2017(3).jpg.6fb3e4358c3d0c6c58f15047c9712a0b.jpg

Niunia jest przeurocza 59135273e5671_serce9bijce.gif.6d990c40f8c26d500f5725cf293ac36f.gif

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niunia jest bardzo dzielna i jak na swój wiek i niezbyt lekkie dotychczasowe życie, mocna psychicznie i fizycznie :)

Dostałam na e-mail f-rę na kwotę 265,00 zł ale jest tam ciemna, że nie nadaje się do wklejenia - nieczytelna. Jutro wybieram się w odwiedziny do sunieczki i dostanę oryginał. Zrobię skan i wkleję na wątek.

z tych 265,00 zł

100,00 zł  -  to nasz udział w operacji. 450,00 zł zapłaci właściciel schroniska - zobowiązał się.

140,00 zł - przesłanie wycinka do badania histopatologicznego

20,00 zł to antybiotyki.

Kochana maleńka :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Niunia jest bardzo dzielna i jak na swój wiek i niezbyt lekkie dotychczasowe życie, mocna psychicznie i fizycznie :)

Dostałam na e-mail f-rę na kwotę 265,00 zł ale jest tam ciemna, że nie nadaje się do wklejenia - nieczytelna. Jutro wybieram się w odwiedziny do sunieczki i dostanę oryginał. Zrobię skan i wkleję na wątek.

z tych 265,00 zł

100,00 zł  -  to nasz udział w operacji. 450,00 zł zapłaci właściciel schroniska - zobowiązał się.

140,00 zł - przesłanie wycinka do badania histopatologicznego

20,00 zł to antybiotyki.

Kochana maleńka :)

To ciężkie życie ją tak zahartowało. Bardzo się cieszę, ze Majeczka ma sie dobrze po operacji. Jest naprawdę cudowna !!!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Niunia jest bardzo dzielna i jak na swój wiek i niezbyt lekkie dotychczasowe życie, mocna psychicznie i fizycznie :)

Dostałam na e-mail f-rę na kwotę 265,00 zł ale jest tam ciemna, że nie nadaje się do wklejenia - nieczytelna. Jutro wybieram się w odwiedziny do sunieczki i dostanę oryginał. Zrobię skan i wkleję na wątek.

z tych 265,00 zł

100,00 zł  -  to nasz udział w operacji. 450,00 zł zapłaci właściciel schroniska - zobowiązał się.

140,00 zł - przesłanie wycinka do badania histopatologicznego

20,00 zł to antybiotyki.

Kochana maleńka :)

Kochani, ogromnie jestem Wam wdzięczna za uczucie jakim darzycie maleńką i za Wasza obecność na wątku. Bardzo serdecznie Wam dziękuję.

Ciężko mi o tym mówić, ale Sunia jest z finansami pod kreską :(  Sunia  na dzień dzisiejszy ma na koncie 169,00 zł, a już muszę zwrócić Pani Ewie 265,00 zł, które Pani Ewa zapłaciła w dniu operacji - rozliczenie powyżej.

Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe.  Miesięczny koszt pobytu w DT to kwota 250,00 zł, a sunie nie ma ani jednej deklaracji, nie licząc mojej skromnej kwoty 20,00 zł.

Maja, choć jest niewielką i bardzo łagodną kruszynką, ma w sobie tyle chorób, że mogłaby obdzielić nimi kilka innych psów. Z wielką cierpliwością poddaje się wszelkim zabiegom, jakby wiedziała, że tak trzeba. Majeczka potrzebuje Waszej pomocy. Bez niej nie ma szans, by wyzdrowieć i w końcu poznać lepsze, psie życie.

Zapytacie; dlaczego właśnie Maja a nie inny młody, zdrowy pies? Odpowiem: młody, zdrowy ma większe szanse na dom. Natomiast, te spokojne, ciche, zrezygnowane, z siwymi pyszczkami, przeważnie odchodzą za Tęczowy Most, nigdy nie doświadczając miłości człowieka.

Wspólnymi siłami uratowaliśmy już wiele psich istnień. Pomóżcie uratować też życie Mai...

W jej imieniu i swoim proszę Was o każdą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2017 o 18:57, Poker napisał:

mogę wpłacić 25 zł

Bardzo dziękuję :) Podeślę konto Majeczki na PW.

Dzisiaj zwróciłam Pani Ewie (także ze swojego konta) 85,00 zł za wykonany przed operacja RTG klatki piersiowej. USG wykonane było gratisowo.

59173644e70d6_85Majka.png.2fffc010c1a4908c34f02cbf6eef71b3.png

Przelew

591737af83d54_majkaprzel.png.fcd0ed2e595d9511d5bf83b59c656216.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...