Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

Wczoraj (8.05.) na konto suni wpłynęły jeszcze dwie wpłaty od znajomych Usiata. W sumie dzięki Usiata, na konto sunieczki wpłynęło wczoraj 150,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękuję Małgosiu

59117beedbb3c_buziaczki3.jpg.b340aea7aba985fbeb0b59a1cf875c3c.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przez te nerwy całkiem zapomniałam, że dzisiaj  na 13-tą miałam termin wizyty u okulisty. Już po terminie wybiegłam z domu i tramwajem na drugi kraj miasta. Oczywiście przyjechałam sporo po 13-tej w dodatku wybiegłam zapominając o telefonie. Denerwowałam się, bo byłam umówiona z Panią Ewą, że będzie dzwonić w sprawie płatności. Na szczęście nie musiała dzwonić :)  Zadzwoniłam do Pani Ewy jak tylko dopadłam telefonu. Myślałam, że jest już po operacji, ale nie.  Pani Ewa ma przyjechać po sunie o 16-tej. Już pewnie jest w drodze do domu. Mam nadzieję.

A ja mam jaskrę, ale nic to, byle z sunią było ok.

Link to comment
Share on other sites

Sunia się wybudziła. Pan doktor powiedział, że operacja przebiegła pomyślnie  5911e644b3471_gifpodskakuje.gif.9a5d64f523e974a2eea260342a7355bd.gif

Przed operacja zrobił jeszcze gratisowo USG.

Sunię będzie można zabrać po całkowitym wybudzeniu około godz. 19-tej.

Dzięki za kciuki :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Usiata napisał:

Cieszę się, cieszę, ale kciuki dalej trzymam.

Majeczko zdrowiej, maleńka kruszyno :)

Racja Małgosiu :)  To jeszcze nie koniec walki suni o zdrowie. Jeśli dobrze zrozumiałam, wet stwierdził początek ropomacicza.  Stwierdził, że anemia może być spowodowana burzą hormonów wywołaną przez stany zapalne w organiźmie.

Maleńka była bardzo grzeczna, spokojnie znosiła wszystko co jej robiono. Nawet golenie brzuszka przyjęła ze stoickim spokojem. Najwyraźniej, pomimo doznanych krzywd, nadal ufa człowiekowi.

19-ta już za pasem. Za chwilę Pani Ewa zabierze sunię do domu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonię do Pani Ewy czy już są w domu.

EDIT

Tak sunia maniunia już w domeczku :) Dupeńka się jej zaplata, ale co chwilkę chce wychodzić z posłanka :)

Siusiu zrobiła już u pana doktora, zostawiła mu pamiątkę  59120583c1185_miech6.gif.ab9338dbd4017e9e25c0fb280ec4c967.gif

Jutro do kontroli :)

Acha w trakcie operacji wet zauważył przepuklinę pachwinową i ciachnął ją gratisowo:) Dzięki super Doktorze   591205e3564ab_serce3.gif.23ef22fe0b790b373094f2ba296fee47.gif

Dokumentacja tzn. karta choroby i faktury będą jutro.

Uffffff

A to nasza sisinka już w domku

59120756205f0_Majapooperacji10_05.2017(1).JPG.fc3a9d1fa04dfda54d10e13462119202.JPG

591207566a65f_Majapooperacji10_05.2017(2).JPG.37c00f65b89a52ce7019eed12502224f.JPG

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Majeczko, Majuchna, MajuMaju jestem w raju, że poszło tak dobrze, że Pan Doktor Kochany jest i kropka :)
Trzymam kciuki za ciąg dalszy Kruszynko w drodze ku zdrowiu, jesteś bardzo dzielna, a wszystkim Twoim Aniołom(cały zastęp!!!) moc serdeczności zostawiam  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

A ja mam jaskrę, ale nic to, byle z sunią było ok.

eliczko nie zapominaj o sobie, mocne kciuki za Ciebie i Twoje sokole oczęta, które wypatrzyły tyyyle psiaków i wypatrzą jeszcze ... drugie tyle. 

Sunia szybko wydobrzeje, jest pod troskliwą opieką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...