Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

1 godzinę temu, anica napisał:

... też zaglądam i z zapartym tchem ,podczytuję co Was? Dziękuję wiolhem170 za to wszystko co zrobiłaś dla sunibuzki.gif

 

Wiolhem już niejednokrotnie pomagała pieskom :)

Czekamy na wieści

Link to comment
Share on other sites

Nic bym nie zrobiła gdyby nie zea która opłaciła zabieg. Poker nie wiem jak będzie ze zdjęciami bo mam mnóstwo pracy w tym tygodniu. Sunia chyba ok.Ja nie rozumiem psów, wiec nie wiem o co jej chodzi. Wczoraj praktycznie przelezala na łóżku cały dzień bo dopadła łóżka i jak nikt nie widział to drapala w niego jakby chciała coś zakopać. Dzisiaj jak weszłam do domu to zastałam podrapane drzwi rozrzucona karmę i buty poprzewracane. Nie wiem co jej w głowie siedzi, wszystkich wita tak samo. Merda ogonem, kuli się i tak jakby na bok przewraca. 

Link to comment
Share on other sites

Jak będziesz miała czas to podeślij chociaż ze 2 zdjęcia.

Może mieć zaburzenie hormonalne po sterylce. Sprawdź czy nie ma  mocno obrzmiałych sutków i pociśnij któryś dolny ,żeby sprawdzić czy nie tryska mleko. Kopanie, drapanie w pościeli może być tego oznaką.Mości sobie gniazdo dla byłych dzieci.

Buty i co cenniejsze przedmioty pochowaj.

To przewracanie na bok , to przypuszczalnie forma uległości.

Jeżeli chcesz znaleźć dla niej domek, to zdjęcia do ogłoszeń są konieczne.

Link to comment
Share on other sites

Ona się bardzo garnie do człowieka, to przylepa.Maz mówi na nią Siwa. Serce mi się kraje jak widzę jej towarzyszą.siedzi pod bramą i nie rozumie czemu go nie wpuszczam. Tęskni za sunia i za nami. On nawet czasem spał u nas. Jest bardzo grzeczny ale niestety i sprytny.gdy spał u nas w domu i rano go wypuszczalam od razu szukał dziury żeby uciec. Trzeba by było na smyczy. Narazie przychodzi za bramę tylko jak sunia jest schowana w domu bo on ją strasznie molestuje. Bo on bez pozwolenia nie wchodzi nawet jak jest brama otwarta. Taki dziwak.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz czytam o piesku. On nie jest dziwakiem tylko pewnie był przepędzany z różnych miejsc i woli  zachować ostrożność. Czy Tola mieszka daleko od Ciebie? Może ona mogłaby porobić obojgu zdjęcia.

Czy piesek jest bezdomny? Jemu tez trzeba pomóc. poradź się ZEA co  z nim zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Niestety towarzysz to włoczega. Martwię się co później będzie. Bo jak puszcze sunie na podwórku bez smyczy on ją nakłoni żeby się przycisnąć przez płot. Tak właśnie było wcześniej. Jak tylko człowiek się nimi nie zajmował, biegły dalej. Głupio tak po swoim podwórku, prowadząc psa na smyczy ciągle. Dlatego muszę szukać domu dla któregoś. Żeby rozdzielić ta szajke włoczegow 

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Poker ja kiedyś założyłam wątek temu psu pt pies alkoholika. 

Faktycznie, pamiętam ten wątek, choć pomóc nie mogłam i nie pisałam. Może tym razem się uda. Proszę postaraj się o zdjęcia, po zrobieniu ogłoszeń będzie łatwiej znaleźć domki dla obojga. Trzymam kciuki za obydwa psiaki ! Super, ze sunia znalazła u Ciebie schronienie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...