Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

Pisz do Tola.

DEKLARACJE

wiolhelm - 100zł
Tyś(ka) - 10zł
elik - 10zł
Poker - 30zł (przez 5msc)
elficzkowa i siostra elficzkowej - 35zł (jeśli Lika znajdzie dom)  na razie nieaktualne

28 maja 150 zł

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Czy jest tu ktoś z Zamościa kto pomogłby mi wysterylizowac bezdomna suczkę? Obserwuje ja od dłuższego czasu ale nie wiem co robić. Zgłosić do gminy? Pomogę finansowo.

Przecież znasz Tolę. I możesz zadzwonić i zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam osobiście, nie wiem kto to jest w rzeczywistości, więc nie mam numeru telefonu. Jutro zgłaszam do schroniska, mam nadzieję, że zdążę. Założyłam tu wątek o psie alkoholika kiedyś. To właśnie ten pies przyprowadził do mnie ta suczkę. Myślalam ze to kolega ale codziennie grubszy?  A to koleżanka. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, wiolhelm170 napisał:

Nie znam osobiście, nie wiem kto to jest w rzeczywistości, więc nie mam numeru telefonu. Jutro zgłaszam do schroniska, mam nadzieję, że zdążę. Założyłam tu wątek o psie alkoholika kiedyś. To właśnie ten pies przyprowadził do mnie ta suczkę. Myślalam ze to kolega ale codziennie grubszy?  A to koleżanka. 

To napisz pw tu na Dogo. Tola na 100% cos doradzi. A zamojski schron to nie za bardzo jest.

Link to comment
Share on other sites

Napisz do Tola. Jak tylko będzie mogła , to pomoże. My się też nie znamy w rzeczywistości  ani z Tolą, ani z Tobą ,ale  można współpracować.

Jak do schronu ją wezmą ,to kwarantanna trwa 2 tygodnie i w tym czasie pewnie niczego nie zrobią . I znowu będą niechciane maluchy.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, wiolhelm170 napisał:

Skontaktowałam się z Tola na pw. Czyli nawet jak widzą ze jest zaawansowana ciąża to nie sterylizuja?

W schronie taki zabieg, to zawsze większe ryzyko. Lepiej by było normalnie u weta i żeby po zabiegu miała czysto.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Nie znam osobiście, nie wiem kto to jest w rzeczywistości, więc nie mam numeru telefonu. Jutro zgłaszam do schroniska, mam nadzieję, że zdążę. Założyłam tu wątek o psie alkoholika kiedyś. To właśnie ten pies przyprowadził do mnie ta suczkę. Myślalam ze to kolega ale codziennie grubszy?  A to koleżanka. 

Nr tel jest na stronie fundcji, Twoja znajoma Krystyna tez go ma...

2 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Uzyskałam odpowiedz ze fundacja zea nie ma środków na sterylizacje, mam zgłosić do gminy i ewentualnie sama poszukać domu tymczasowego.   Do nikogo nie mam pretensji, piszę tylko jak jest. 

O czym piszesz? O jakiej rozmowie?

Bo ja powiedziałam Ci coś zupełnie odmiennego...

Link to comment
Share on other sites

Czyli trzeba znaleźć dla niej lokum na czas gojenia po sterylce, ?  tak rozumiem. No a potem szukać DS. Kto da radę złapać sunię? A co opłatą za sterylkę?

Czy w schronie wykonują sterylki aborcyjne na kwarantannie ?

Link to comment
Share on other sites

Poker - niestety większość suczek po sterylce w schronie ma duże problemy. Szwy się paprzą.

Sterylka jest robiona w klinice i zaraz po niej suczki  wracają do schroniskowego brudu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Poker - niestety większość suczek po sterylce w schronie ma duże problemy. Szwy się paprzą.

Sterylka jest robiona w klinice i zaraz po niej suczki  wracają do schroniskowego brudu.

FATALNIE. Czyli musi znaleźć DT.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Czyli trzeba znaleźć dla niej lokum na czas gojenia po sterylce, ?  tak rozumiem. No a potem szukać DS. Kto da radę złapać sunię? A co opłatą za sterylkę?

Czy w schronie wykonują sterylki aborcyjne na kwarantannie ?

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

FATALNIE. Czyli musi znaleźć DT.

Po mojej porannej rozmowie z wiolhelm170 przekazałam Jej nr mojemu TZ -owi i już oboje omawiali szczegóły.

Z tego co wiem, to wiolhelm170 może zaopiekować się sunią po sterylizacji - potrzebna pomoc w dowozie do gabinetu no i w opłaceniu zabiegu.

TZ zarezerwował już miejsce u weta i czeka na tel, że malutka  jest i może po nią przyjechać.

TZ rozmawiał już dzisiaj z urzędniczką, odpowiedzialną w UG za bezdomne zwierzęta] i  tak jak pisałam - jeśli UG nie zechce pokryć kosztów , to opłaci je ZEA.

 

Nie wiem, czy na kwarantannie robią sterylki aborcyjne.

Wiem, ze suczki czekają czasami dosyć długo na ten zabieg i  że wożone są w większej grupie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...