Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

niestety. A misia nie ma. Mąż widział go z daleka i mówi że misio chodzi na trzech łapach a jedną ma w górze. Tak się zastanawiam co zrobię, jak on przyjdzie. Mój mąż się raczej nie zgodzi pójść z nim do weta. A Braszka niszczy ogród 

Wykopala doły i wydarla fizeline

Link to comment
Share on other sites

E tam niszczy ogród, udoskonala ;)

Zmartwiłaś mnie Misiem :(. Kurcze, jak przyjadę do lubelskiego to postaram się skołować od kogoś aparat (bo już został zabity przez uroczego psiaka, którym czasem sie opiekuję - po prostu miałam porobić zdjęcia, a on hop! i aparat martwy) to przyjadę i porobię mu zdjęcia... może nowe zdjęcia coś dadzą... Już sama nie wiem, jak działać, by go wypromować. Na fejsbuku go ogłosiłam we wszystkich grupach, w których jestem, ogłoszenia ma... a dla ludzi niewidzialny.

Link to comment
Share on other sites

Tyśka, ale wiolhelm pisze ,że on chodzi na 3 łapach. Musiało coś się stać. Konieczna jest wizyta u weta.

wiolhelm, ja zapłacę do 100 zł za weta . Może ktoś będzie mógł pomóc z dostarczeniem go do lecznicy. Weź tego swojego męża pod włos, na uczucia, cokolwiek.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z tym mężem, raczej się nie uda. I tak jest zły bo pojechaliśmy z Braszka na spacer a tam psiak ewidentnie zagubiony dla mnie. Kiedyś biały spaniel, dzisiaj brudny, zdezorientowany. Zaczął krzyczeć ze całego świata nie zbawie.nie pomagała Braszka ktora ciągnęła smycza we wszystkie strony i się nie słuchala.gorzej ze nawet jak pojedziemy i wet powie żeby coś opatrywac albo co. To on i tak na ulicy mieszka. Liczę na to ze może się sąsiadka zlituje bo u nich też je. Zresztą jego nie ma.. 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na lubelskiej i zamojskiej grupie na fejsbuku w sprawie spanielka...
Spaniel, więc rasowość może da mu większe szanse na zauważenie...

Moi rodzice też na początku awanturowali się o każdego bezdomniaka. Bali się, że wszystkie sobie zostawię i będziemy mieć schronisko... z czasem zauważyli, że jednak znajduję im domy i z każdym bezdomniakiem było łatwiej, a po jakimś czasie sami mocno się angażowali w pomoc, teraz czasem do mnie dzwonią, że jakiś psiak błąka się tu i tam, przestali udawać, że ich nie ma i się przejmują losem futrzaków.

 

Link to comment
Share on other sites

  • wiolhelm170 changed the title to Braszka ma DT/DS.Potrzebna pomoc dla Misia
  • wiolhelm170 changed the title to Proszę pomóżcie mi! Potrzebna pomoc dla Misia i Braszki

Proszę pomóżcie mi, doradźcie ...Jestem na skraju wyczerpania nerwowego, chyba wpadnę w depresję.Byłam sama w domu, właściwie zawsze mieszkam sama i przyszedł do mnie "pan" Braszki.  Wcześniej Braszka uciekła na dwa dni i ludzi mi donieśli, że chodzi z nim.Dzisiaj wróciła i biegała po ogródku z Misiem.Niestety zauważył to jej "pan", akurat szedł moją ulicą.Zaczął szarpać za furtkę i krzyczeć,że ukradłam jego psy.Gdy wyszłam z nim porozmawiać, powiedział a raczej wybełkotał,że Misio jest zdrajcą a Braszka to Irena bo tak miała na imię jego pierwsza dziewczyna, zanim poszedł do kryminału. Spi grzecznie na kocyku w nocy a rano budzi go na siku.Wczoraj była z nim w lesie.Karmi je, ale one nie lubią karmy, kupuje im kiełbasę. Oczywiście to wszystko jest prawda, oprócz tego,że tak jest przez dwa dni w tygodniu.reszty tygodnia kiedy psy tak jak dzisiaj rano szczekały pod naszą furtką on nie widzi.One rano były bardzo głodne,Na przemian jadły i piły. Powiedział żeby mi oddał Braszkę i się zgodził.Co z tego kiedy ona łasiła się do niego i piszczała. wychodzi na to,że byłby to pies na spółę z nim.Ona zawsze będzie do niego uciekać .

Proszę powiedzcie cos. Ja sie teraz boję byc sama w domu. On już teraz wie gdzie są psy i będzie mnie nachodził.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...