Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

Boże, przydałby się chociaż awaryjny tymczas :(
Nie wyobrażam sobie ją w z. schronisku...

Nie ma szans, by jakoś zagrodzić wszelkie dziury? Albo wyprowadzać ją na smyczy i obroży na podwórku, tak by nie miała okazji do ucieczek. Przynajmniej byłoby to jakies rozwiązanie aż coś się innego dla niej nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

A niech to. Tyśka, sunia w domu niszczy. Z wpisu wiolhelm170 wynika ,że dopiero co maja nowy dom, więc tym bardziej serce boli jak cos jest zniszczone.

Co tu robić? może do Murki ją dać? Tylko skąd brac kasę?

wiolhelm , mogłabyś jakąś kwotę zadeklarować?  Może uda się zebrać deklaracje na nią. Szkoda jej do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Ten drugi ciągle czeka przy bramie a ona go traktuje jak brata chyba i nieważne gdzie on.ludzie mi mówią ze siedzą razem z alkoholikiem pod sklepem. Serce mi się kraje przecież ma kupione gryzaki, karmę. Dlaczego ucieka? Nie zostawiam jej na długo samej ale ona nawet przy mnie chyba siatkę zębami bo widzi tego drugiego. 

Link to comment
Share on other sites

Strasznie patowa sytuacja :(
Sunia ma już 600wyświetleń na olx, a przecież dopiero od 7h jest ogłoszenie. Może uda się coś jej znaleźć, może ktoś się zgłosi :(.

Ew. faktycznie Murka, bo przecież w zamojskim schronie... no sami wiecie... :(
Kiedy ma mieć zdejmowane szwy?

Link to comment
Share on other sites

Z jakiego kojca wyszła? Z klatki w domu?

Pytasz dlaczego ona uciekła? Bo jest przyzwyczajona do " wolności", to było jej normalne życie. Do innego musi się przyzwyczaić.Często trzeba więcej czasu, nie dni , tygodni ,ale miesięcy.

Może ktoś  z dogo ma szansę do Was podejść i coś na miejscu doradzić?  Widzę ,że chęci masz duże ,ale faktycznie doświadczenia na razie brakuje. I potrzeba dużo cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Z kojca na podwórku. Zamknęłam na czas pracy ale wyszła. Wiesz poker nie mam cierpliwości ale i chęci juz bo każdy z którym rozmawiam mówi ze ich pan jest nieobliczalny jak się napije i żebym nie narobiła sobie biedy. On bije te psy, kilka osób mówiło.teraz na pewno jest zły jak widzi szew po sterylce a on się skarży ze ktoś mu ukradł szczenna suke a on chciał sprzedawać szczeniaki 

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że sunię trzeba zabrać, bo na "swoim terenie", nic z jej socjalizacji nie będzie. Ona zawsze będzie pamiętać, co było kiedyś. W dodatku, pan nieciekawy i wcale się nie dziwię Wiolhelm, że ma obawy. Tak musiałam kiedyś wyprowadzić z Makowa Aresa do Murki i Rudzika do MarysiO. Tu jest podobna sytuacja. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, wiolhelm170 napisał:

Miesiąc mogę opłacić. Od września tracę cześć pracy, zresztą mój mąż się nie zgadza na całkowite finansowanie.

A może mogłabyś zadeklarować jakąś kwotę do comiesięcznego wpłacania na konto suni do czasu aż sunia trafi do DT lub DS.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Au8tor ogłoszenia na OLX ma możliwość zamieszczenia swojego ogłoszenia na FB. Skorzystałaś Tysiu z tego ?

Udostępniłam na psich grupach na fejsbuku. Napisałam też do paru organizacji z lubelskiego, może akurat...

1 godzinę temu, wiolhelm170 napisał:

Mogę 100 zl 

To jest już coś. Ja deklaruję 10zł miesięcznie - niestety więcej nie zdziałam, bo jestem osobą niepracującą, a mam kilku deklaracji i na dogomanii.

Poogłaszam ją jeszcze na innych portalach, ale dobrze by było już zadzwonić do Murki i dopytać o miejsce, bo mogą być kolejki. Wiolhelm, zadzwonisz?
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2017 o 11:43, wiolhelm170 napisał:

Już dzwoniłam. Pod koniec czerwca albo w lipcu. 

Obok nas jest jeszcze hotelik w Grabowcu. Nie wiem, jak wypada cenowo, ale wiem, że kilka moich znajomych ma tam bezdomniaki. Osoba, która prowadzi hotelik prowadzi też domową hodowlę lagotto romangolo, wszystkie psiaki są bardzo zadbane i szczęśliwe. Hotelik niedawno ruszył, więc niewiele osób jeszcze o nim słyszało. https://www.facebook.com/Hotel-dla-psów-Brutus-1732083253786869/?pnref=lhc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...