Jump to content
Dogomania

Porzucony 10 miesięczny kundelek szuka domu


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Przygarnąłem do domu w bloku pieska który został porzucony w centrum mojego miasta obok mojego bloku. Przez 3 dni obserwowałem jak siedzi w tym samym miejscu i czeka aż ktoś po niego wróci. Moje serce się ugięło. Zabrałem biedaka do domu. Nazwałem go "Rowerek" ponieważ siedział 3 dni pod sklepem rowerowym. Rowerek ma obcięty ogon (lub z takim się urodził). Boi się mężczyzn, jednak po dłuższym miłym kontakcie przekonuje się co do osoby. Umie aportować chętnie podaje łapkę. Gdy długo mnie nie widzi (pracuje na pełny etat) wita mnie rozkosznym uśmiechem kiedy wracam. Piesek był u lekarza, jest w pełni zdrowy i ma ok. 10 miesięcy. Jest niezwykle wdzięczny za każdą okazaną dobroć.

Rozpaczliwie poszukuję mu ciepłego i kochającego domu. Jestem właścicielem kotka który boi się psów i nie mogą razem ze sobą żyć. W załączniku przesyłam zdjęcia.

Dowiozę pieska w każde miejsce w Polsce przywiozę dodatkowo 20kg karmy aby tylko znalazł dom w którym znajdzie miłość i ciepło.

Bardzo proszę o pomoc. Powiedzcie znajomym, rodzinie. 

 

Dziękuję

Marek

6c4ac2cd-97fc-4f23-b192-933afdec6b61.jpg

8c6e3652-1808-46b7-a31f-c58a1f2bc7cb.jpg

45ec1e5b-ddc4-4f0b-8645-25709de4d677.jpg

b85c95d8-b6b2-4923-9a07-ff8cfe07268f.jpg

Link to comment
Share on other sites

A może jednak spróbować oswoić kota z psem. Tutaj na Dogo to ciężko będzie znaleźć domek, bo wszyscy mają już pełne domy swoich zwierzaków i jeszcze szukają domków dla tych porzuconych, czy ze schronu. Proponowałabym raczej dać ogłoszenie np. na OLX, Gumtree, czy innych tego typu stronach, a najlepiej pokonać przeciwności i nikomu takiego sympatycznego psiaka nie oddawać:).

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia są wszędzie akcja na facebook też uruchomiona. Nie jest to pierwszy pies któremu szukam domu jednak w tym przypadku schodzi się zdecydowanie dłużej. Nawet gdybym bardzo chciał nie jestem w stanie zapewnić komfortowych warunków dla psa. Wychodzę też z założenia że o ile kot jest "domatorem" pies musi się gdzieś wyszaleć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...