Jump to content
Dogomania

Music, muzyka, muzaaa, dla każdego? Pokaż nam czego słuchasz!


TaTina

Recommended Posts

Dzień dobry :) Jesień nastała, a tu tak głucha cisza?
Wkleić chcę coś do posłuchania. Zresztą OSTATNI raz. Żegnam sie już na stałe z Dogomanią. Tak, tak.
Znudziły mi się słowne przepychanki z ciasnymi rozumkami pozbawionymi wyobraźni ( wy wiecie, prawda? ), poza tym moja tu bytność straciła załozony wcześniej sens. Co miało zostać napisane, zostało napisane i to z dobrym, ośmielam się twierdzić, skutkiem. Wynikł z tego wniosek, iż czas i energie spożytkować mogę  gdzie indziej, na coś pożyteczniejszego, a i przyjemniejszego zapewne.
Zatem - ostatnia moja propozycja na poprawę nastroju, kawałek dobrej muzyki, o tu:

No to...milutkiego i pa pa pa pa

PS.Nie znaczy to, że nie będę czasami podczytywać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A TU co? TaTinoooo, gdzie żeś polazła, hę?

Wraaaaacaaaajjjjjj! ino myk, bo niebawem będzie cie-ka-wie...

Zapędzonam okrutnie i w niedostatku czasu, dlatego temat czeka na lepsze chwile choć noszę się z nim już kilka dobrych miesięcy. Otóż, zamierzam zrobić sondę pt. "Działalność prozwierzęca, a postawa wobec przeciwników uboju rytualnego zwierząt w Polsce" - myślę, że Dogo to najlepszy portal ku temu.

Tak więc, tylko troszkę czasu trza znaleźć, a jakieś wolne się zbliża więc będzie okazja :)

Ale, żebyś mnie nie ganiła, że nie tematycznie wątkowo, to zapodaję taki jeden z moich ulubionych :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Działalność prozwierzęca, a postawa wobec przeciwników uboju rytualnego zwierząt w Polsce" ?

No, no...na takie dictum skłonna będę wrócić. Mam nadzieję, że to przyjmie postać nowego wątku?

Bardzo ciekawy temat, na czasie. Tak, tak...Tym bardziej, że ja sama pewne informacje posiadam, z wiarygodnego źródła pochodzące, a dotyczące pewnej, hmm...Dobra, poczekam na nowy wątek :)

A tymczasem wrzucę coś tematycznie związanego, no i w niezłym wykonaniu. O:

 

Tymczasem pa pa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak sobie przychodzę się pokazać, żeby nie było, żem umarta tudzież pokonana...skonana?

Urlopuję się już tydzień-jeszcze dwa dni tego nic-nie-robienia. Później trochę pracy i znów dwa dni urlopu. A później...później najprawdopodobniej "szczesliwej drogi,już czas" (kto to śpiewał???)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Hope2 napisał:

Tak sobie przychodzę się pokazać, żeby nie było, żem umarta tudzież pokonana...skonana?

Urlopuję się już tydzień-jeszcze dwa dni tego nic-nie-robienia. Później trochę pracy i znów dwa dni urlopu. A później...później najprawdopodobniej "szczesliwej drogi,już czas" (kto to śpiewał???)

a gdzie Ty się wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

Taka jesienna paskuda...że pogoda, oczywiście. No to pomyślałam, że umilić trzeba dzionek i przy kawusi posłuchać, o tu:

Dla dzieci, ale fajniutkie :) No i temat na czasie, bo popatrzcie co w internetach znalazłam, o:

http://charytatywni.allegro.pl/slynny-atlas-kotow-prezesa-jaroslawa-kaczynskiego-i5444413#descriptionPanel

To niespodzianka, prawda? A i cel szczytny, tak, tak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...