Jump to content
Dogomania

Music, muzyka, muzaaa, dla każdego? Pokaż nam czego słuchasz!


TaTina

Recommended Posts

Jeszcze raz dzięki za wątek. Normalnie czytasz mi w myślach kobieto, bo o takim wątku myślałam już od jakiegoś czasu (no i nie oszukujmy się, zapominałam o pomyśle)

Wątek zapisuję-oczywista oczywistość :)

Nie potrafię wybrać jednej kapeli i powiedzieć,że to ta najjj. Wrzucę to, czego ostatnimi czasy słucham. Powrót do przeszłości i smarkatych lat

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Usiata napisał:

Też kiedyś byłam młoda :D a młodość ma swoje prawa, prawda? :D 

 

oj, ma :)

Kocham oglądać swoje stare zdjęcia-na jednych słodkie dziecko w kokardkach (jak mama czesała i ubierała), na innych głowa w warkoczykach, co to koleżanka z pokoju w internacie całą noc plotła, na innych irokez-kolorowy, na jeszcze innych tapir taki,że później godzinami rozczesujesz.

Został styl rockowo-metalowy-włosy długie, glany,spodnie poszarpane. Trochę gotyku...ale wiadomooo-są stuacje, kiedy garsonkę zakładam, princeskę i szpilki...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Hope2 napisał:

oj, ma :)

Kocham oglądać swoje stare zdjęcia-na jednych słodkie dziecko w kokardkach (jak mama czesała i ubierała), na innych głowa w warkoczykach, co to koleżanka z pokoju w internacie całą noc plotła, na innych irokez-kolorowy, na jeszcze innych tapir taki,że później godzinami rozczesujesz.

Został styl rockowo-metalowy-włosy długie, glany,spodnie poszarpane. Trochę gotyku...ale wiadomooo-są stuacje, kiedy garsonkę zakładam, princeskę i szpilki...

Aniu, ja do pracy chodzę w swoim stylu, tam się przebieram bo dress kod, a potem wracam do swojej skóry.

Ale charakter mam jednaki wszędzie - ta sama - bo nie lubię udawać, mierzi mnie to od dzieciństwa; zawsze byłam niepokorna wobec udawania i gierek wszelakich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...