Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

Kocia najczęściej wysiaduje przy drzwiach tarasowych i czatuje na kogoś kto będzie wchodził, żeby czmychnąć mu między nogami :) Bidulka nie wie, że jest widoczna od zewnątrz i wchodzący jest przygotowany na jej ruch. Gdy specjalnie rozsunę drzwi i pozwolę jej wybiec na podwórko, pewnie myśli, że udało się jej przechytrzyć mnie :) Najczęściej biegnie wtedy nad oczko i przygląda się rybkom. Chętnie złowiłaby sobie niejedną, ale mąż zabezpieczył miejsca, w których by się to jej lub naszym dzikuskom udało.

20180528_134701.thumb.jpg.941f11f9a9cb04ead445b3542015f83f.jpg   20180528_134824.thumb.jpg.e1c099ea1f6d40d715206ccd3258e6b2.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, anica napisał:

Ale dokładnie to samo ,pomyślałamiconwink.gif

Eluniu jakie piekne oczko wodne :)

O koci napisałam przez pomyłkę na wątku Kikuni, zamiast na wątku Beni. Właśnie skasowałam poprzedni post o koci na poprzedniej stronie i chciałam skasować i ten na tej stronie, ale już nie skasuję, bo Twój post o oczku odnosiłby się nie wiadomo do jakiego oczka :)

Miło mi, że oczko podoba Ci się :) Bardzo lubię usiąść nad brzegiem i przyglądać się rybkom. Niestety niezwykle rzadko mam na to czas.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2018 o 05:53, Nesiowata napisał:

Dalszego szczęścia |Kikuniu. Jesteś bardzo, bardzo dzielna.

Jestem zaskoczona jej odwagą. Taki strachuś, nikt nie mógł się zbliżyć, czy to człowiek, czy pies. A tu dyrygować się jej zachciewa :?) Brawo Kikunia :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2018 o 11:28, anica napisał:

Z Kikunią miło zacząć Nowy tydzień :)  bravo Kika0057.gif

Ja tu przychodzę, jak mi źle i napawam się widokiem odważnej Kikuni :)

Nic nie piszę, tylko paczam, paczam, pa...  :)

Link to comment
Share on other sites

Elik, przepraszam, że dopiero teraz, ale nie wiem jak Ci podziękować za Kikunię 2764.png2764.png2764.png bardzo, bardzo sie cieszę i wiem, że włozyłaś mnóstwo starań i serca, zeby zapewnić maleńkiej bezpieczną przystań. Kikunia dzięki Tobie ma kochajacy domek 2764.png2764.png2764.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2018 o 20:47, Randa napisał:

Elik, przepraszam, że dopiero teraz, ale nie wiem jak Ci podziękować za Kikunię 2764.png2764.png2764.png bardzo, bardzo sie cieszę i wiem, że włozyłaś mnóstwo starań i serca, zeby zapewnić maleńkiej bezpieczną przystań. Kikunia dzięki Tobie ma kochajacy domek 2764.png2764.png2764.png

Nie przepraszaj :) Ja też ciągle nie mam czasu więc wiem jak to jest :)   Widok szczęśliwej, odważnej Kikuni jest dla mnie największą nagrodą za wszelkie uciążliwości :)

Jeśli możesz, zamieść proszę na wydarzeniu na FB  kilka zdjęć Kikuni z jej kochającego domu.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich i zaglądamy czy przypadkiem bnie ma wieści o Kice.

Nowych zdjęć nie mam, ale P. Agnieszka dzwoniła i mówiła, że Kikunia jest już całkowicie zaaklimatyzowana. Początkowo była zazdrosna o nowego kolegę, a ten ciągle zaczepiał ją do zabawy. Warczała na niego i uciekała, ale teraz jest już dobrze, pięknie bawią się na ogrodzie :)

Foteczki będą na pewno :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2018 o 06:40, Nesiowata napisał:

To czekamy na zdjęcia Kiki.

 

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Zaglądam i zaglądam, ale  na razie  zdjęć brak...

Kochana Nesiowata ja też tęsknię za malutką słodką Kikunią i czekam, czekam, czekam... Jak do poniedziałku nie dostanę MMSika z Kikunią, to zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

Doba dla mnie za krótka  :(

Z fantami na pocztę, adopcja koteczki, wątek nowej malizny, dom, moje psiaki, moje dzikie koteczki, że o sobie i mężu nie wspomnę :(

Może jutro uda mi sie znaleźć chwilkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...