Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, elik napisał:

Witaj anica :)

Jak długo trwało to znaczenie ?

 

hello.gif

Elu, trochę to trwało!.. nie pamiętam dokładnie...ale wydaje mi się ,że może było do miesiąca?? na pewno nie każdego dnia, tylko jak się "zdarzyło" to zmienialiśmy całą pościel ,wszystko dokładnie( prałam nawet kołdry) żeby nie było zapachu, ponieważ zawsze tak załatwiła "sprawę"  że nie zauważaliśmy to .. pryskałam chyba "A kyszek" się nazywał ten środek?  albo dezodorant, czy perfumy?  co złapałam, podobno , takie zapachy zniechęcają, chyba tak  ,bo przestała :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

hello.gif

Elu, trochę to trwało!.. nie pamiętam dokładnie...ale wydaje mi się ,że może było do miesiąca?? na pewno nie każdego dnia, tylko jak się "zdarzyło" to zmienialiśmy całą pościel ,wszystko dokładnie( prałam nawet kołdry) żeby nie było zapachu, ponieważ zawsze tak załatwiła "sprawę"  że nie zauważaliśmy to .. pryskałam chyba "A kyszek" się nazywał ten środek?  albo dezodorant, czy perfumy?  co złapałam, podobno , takie zapachy zniechęcają, chyba tak  ,bo przestała :)

Kikunia na szczęście tylko raz nasiusiała do łóżka. Wczoraj zrobiła kałużę na specjalnie do tego położone gazety więc dzisiaj kupiłam 5 podkładów Seni i położyłam w tym samym miejscu. Od rana ani na spacerach, ani na podkład nie siusiała :( Kupeczki i owszem na spacerkach, ale siku dziewczynka zanosi do domku i siusia po kryjomu, tak, żeby nikt tego nie widział :(

Rano zobaczę czy skorzystała z podkładu, czy miała inny gust.

20170426_232137.jpg.2d004a8d8963209ed596522c8578a4c8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dotarły do nas zamówione szeleczki i karma. 2 pary szelek i2 x po 6 puszek a 400 g animondy. Umawiałam się z Randą, że sunie będą na utrzymaniu osób szukających domów dla całej gromady psiaków - organizowane są zbiórki. Po rozmowie ze znajomą uznałyśmy, że skoro sunie są w zasadzie zaopatrzone weterynaryjnie - sterylki i szczepienia, to rezygnujemy ze zwrotu kosztów utrzymania, bo pozostałe psiaki jeszcze będą potrzebowały kasy m.in.na transport.

Postanowiłam przeznaczyć na ten cel finanse pozostałe po mojej poprzedniej tymczasowiczce, która ma już swój DS. Po Kajuni pozostało 330,80 zł.

Wczoraj dotarły zamówione 2 pary szelek i 2 opakowania po 6 puszek animodny a 400 g.

20170425_180712.jpg.a7cbd46bf35e8b362859234e96a3a74e.jpg20170425_180950.jpg.d78fe698b802b9eb04dfcbddcc267d97.jpg  20170425_180856.jpg.16c4e488d4449ffde52df30622d277bb.jpg  

Zakupami Kajunia podzieli się z koleżanką Karinką :)

F-ra za szelki i animondę.

590115cbe5a04_f-razooplus.thumb.png.f13efa8b8f21fd3e6fc2ff24d69a89cc.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcie Karinki siedzącej w pudle, którego jak na razie nie zamierza opuszczać. Na spacer trzeba ją wyciągać z tego lokum :( 

59011754d92dd_koleankaKikuni.thumb.jpg.0a1576967d84a960138da8449d3db46d.jpg

Na pierwszym planie kotek, którego znajoma zgarnęła z działki. Oprócz niego ma jeszcze 2 kotki także przygarnięte z działki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Usiata napisał:

Kikuniu, bądź grzeczna dziewczynka -  siusiu robimy na trawce, wszystkie dziewczynki tak robią, tak, tak :)

(oczywiście, psie dziewczynki, żeby nie było :P)

A już się zaczęłam zastanawiać nad wyborem "mojego" trawniczka.       Ciekawie by to mogło wyglądać   5901909cec98f_miech6.gif.016fd124579e2ae34a46f0f9873d378f.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Z tymi podkładami też jest dobry pomysł!...pamiętam z Taksunią, ktoś mi podpowiedział ,żeby umoczyć troszeczkę podkład, jak  gdzieś zrobi siooo i zadziałało za pierwszym razembiggrin.gif

Niestety przez całą noc nie zrobiła siusiu, rano po wyjściu na pole zrobiła w tyl zwrot, bo paskudnie padał deszcz i jak na razie wszędzie sucho :( Bidusia się męczy.

Skorzystam z Twojej podpowiedzi i jak nasiusia tam, gdzie nie powinna, to nieco nasączę podkład. Mam nadzieje, że to podziała, jak w przypadku Taksuni :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Tom rada ogromnie! :) <3

Ja także i mam nadzieję, że tak już będzie zawsze :)

2 godziny temu, Usiata napisał:

Heh, mądra dziewczynka :) czyli Kikunia wreszcie znalazła "swój" trawniczek? :D

Mądra i kochana dziewusia wyręczyła mnie w szukaniu mojego trawniczka  59024b76b06be_miech7.gif.f74c4ff31fd22427882b69cd542bd907.gif

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

zaglądam do ślicznego, białego maleństwa:) jej koleżanka taka zagubiona:( Dobrze, że Kikunia juz siusiajaca:) :)

Karinka nadal jest mega zagubiona, ale robi postępy. Wyniesiona na spacerek robi sama po kilka kroczków. Biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

No taaaa, jak nie urok, to...

Nie było nas kilka godzin, bo pojechaliśmy na działkę wsadzić sadzonki zakupione na bazarku ona03. Dotychczas niczego nie zniszczyła, choć już kilka razy  zostawała sama z psiakami. No i masz, podgryzła moje najwygodniejsze,  najulubieńsze mokasyny :( Jutro zrobię zdjęcie i wstawię :(

Myślałam, że jest przyzwyczajona do pozostawania w domu bez opiekuna, bo przecież po zabraniu starszej Pani do szpitala, psiaki przez dłuższy czas całe dnie były same, zamknięte w domu.

Link to comment
Share on other sites

Żeby Kikuni nie było żal, że Karinka ma swoją budę, a ona nie, to zrobiłam jej taką niby budę :)

20170429_101323.jpg.890867d4bbe4621fd866a053d66a3e1e.jpg

Bardzo chętnie w niej przebywa, z resztą nie tylko ona. Kto pierwszy, ten zajmuje super miejsce :) Innym pozostają miejscówki nie zadaszone :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...