Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

5 minut temu, malagos napisał:

A tak przez ciekawość, co z resztą psów z tego stada?...

Większość trafiła do dobrych DS, część do DT, jak Kikunia. Niestety spora część tych p[siaków ma duże problemy socjalizacyjne. Nie wiem czy nadal, ale było kilka psów, które pomimo  kilkumiesięcznego pobytu w domowych warunkach nie szukało kontaktu z człowiekiem, chowały się w pudłach, szafkach, pod łóżkami i wychodziło tylko na posiłek i spacer :(

To link do wydarzenia na fb. Może będzie tam więcej szczegółów

https://www.facebook.com/events/636082593268091/permalink/636087863267564/?notif_t=event_mall_reply&notif_id=1490218037696242

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Przed chwilą, ania75 napisał:

To ja potrzymam kciuki 

Dzięki wielkie :)

To musiałoby być niesamowite szczęście, żeby trafił się ktoś odpowiedni dla Kikuni. To dziewczynka szczególnej troski i nie każdemu mogę ją adoptować.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ania75 napisał:

To suczka dla konesera... Miejmy nadzieję, że trafi swój na swego 

Dla konesera z wyjątkowym podejściem i cierpliwością. Ale warto jej poświęcić czas. Ona to wszystko wspaniale wynagrodzi. Kiklunia to wspaniała, bardzo czuła sunia o wielkiej wrażliwości.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Sunia ma sporo wyświetleń na olx i pobrań telefonu... nikt nie dzwoni? :(

U mnie też ma wszystkiego sporo, a obserwatorów aż 18, choć wyczyściłam statystykę 21.01. i nic z tego :(  Telefony są, ale nie od  tych, co trzeba!

Kika.png.61d1b3f4aa30b50c39d2e88ad7520037.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Przyleciałam odwiedzić pięknistego krasnala małego *)

20171220_113437.jpg.110e325d94e63e3e847c00ae5dda4b8d.jpg

Nieustannie trzymam kciuki, że Kikunia trafiła do NAJlepszego domku!

Witaj Małgoś :) Zaraz pokażę krasnalka, jak zawojował TZ-ta ;/ Dosłownie włazi mu na głowę   5a744419a0254_miech6.gif.ee7d8a3ccd2fcfd060459e4ea2e5a9e0.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2018 o 13:22, Nesiowata napisał:

A cóż w tym dziwnego - pies na właściwym miejscu. I tak dobrze, że tylko jeden.

Osobiście też nie widzę w tym nic dziwnego :)

Tylko jeden, bo na poduszce więcej ich się nie mieści. Pozostałe dwa zalegają zazwyczaj w nogach :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kikunia jest tak słodka, że zawojuje każdego, byle tylko pozwolił się jej powolutku rozwinąć. Do obcych ludzi, nowych sytuacji, nowych miejsc, tras spacerowych jest bardzo ostrożna, wręcz bojaźliwa.

Żeby tak znalazł się Ludź, który chciałby cierpliwie poczekać, aż niunia otworzy się przed nim.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...