• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Gusiaczek

kandydatki na chrześnice
Bazarek Ovo i tyle w tym temacie ;) do 30.04. godz. 20.00

155 posts in this topic

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Witajcie kochani! Wpadłam podziękować w imieniu sunieczek za taką troskę o nie:) Bardzo dziękujemy, że jesteście i zapraszamy:)

S106.jpg.9abe61f355edfdb54d60796306eb5f6f.jpg

1 godzinę temu, Radek napisał:

Ależ one są śliczne. 

Cudne! serce się do nich rwie :)

42 minuty temu, inka33 napisał:

B O=7 M B A też by ciała takie, ło! :)

Nie wiem, czy tracą, bo Ty wpłacasz :), ale że to może zniechęcać innych to wg mnie owszem... :/

Nie bez znaczenia jest to, że miała w sumie trzy imiona
1. DUSZKA = 5
2. OWCA = 8
3. BOMBA = 5
zobacz - ma dwie piątki (Guś jest numerologiczną piątką, ale nie tylko z imienia ;) 

OSIEM to liczba związana z władzą, potęgą, mocą, a także silną potrzebą dążenia do tych wartości. Numerologiczna ÓSEMKA zazwyczaj więc pragnie zdobyć władzę, pieniądze i osiągać życiowe sukcesy. ÓSEMKI z natury bardzo lubią osiągać sukcesy życiowe. W najbardziej skrajnych przypadkach są gotowe na najbardziej zaciętą walkę, aby w końcu osiągnąć swój cel. Numerologiczna ÓSEMKA jest uparta, doskonale wie, czego chce i jest bardzo wymagająca wobec siebie. Jeśli pragnie coś osiągnąć, jest w stanie bardzo się poświęcać. Potrafi ciężko pracować. Wieloletnia ciężka praca ÓSEMEK zazwyczaj przynosi im upragnione sukcesy. Kiedy w życiu ÓSEMEK pojawia się porażka, bardzo szybko potrafią się „otrząsnąć” i zacząć wszystko od początku.

Liczba PIĘĆ symbolizuje namiętność, zmysłowe rozkosze, szaleństwo oraz skrajności. Numerologiczna PIĄTKA jest więc zazwyczaj osobą, która może niejeden raz zaskoczyć – zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie. 

Jakie są PIĄTKI? Zazwyczaj bardzo energiczne, niekiedy nadmiernie pobudzone i nerwowe. To osoby wiecznie zabiegane i nienasycone, a równocześnie najwięksi przeciwnicy rutyny i stabilizacji. Wiodą życie wypełnione licznymi, mniejszymi i większymi przygodami. Lubią niecodzienne i zaskakujące wydarzenia, oczekują mocnych wrażeń. Niestety przez to właśnie bardzo często ocierają się o różne niebezpieczeństwa, a jednocześnie bardzo trudno im osiągnąć szczęście, do którego usilnie dążą.

Numerologiczna PIĄTKA bardzo chętnie będzie próbować w życiu różnych nowych rzeczy. Niestety mają też swoje wady. Przede wszystkim są bardzo porywcze, kapryśne i zmienne. To bardzo trudni życiowi partnerzy, którzy niekiedy mogą być przez swoją zmienność niestali w uczuciach.

cool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gifcool_grin.gif

A co do zniechęcania - nie bardzo ja z kolei rozumiem - to wszak ma być zabawa i jeśli ktoś chce przeznaczyć grosz, to i tak to zrobi, co  na Ovczynym bazarku ma miejsce ;)
- najważniejsze, że Ogonki dostaną grosz, a Opiekunowie nie są pozostawieni sami sobie 

Dnia 22.04.2017 o 17:37, Gusiaczek napisał:

I my też :)

Ewuś, niestety nie wygląda to wszystko różowo :( Dyżurowałam z Koleżanką, której to miejsce jest bardzo bliskie, sama powiedziała "to moje życie"  .... serce Jej pęka, że Czytelnia umiera, a dlaczego? ano dlatego, że teraz rolę mentora przejął wujek goo i coraz mniej wizyt zainteresowanych wiedzą, napisanie pracy się zleca (obrażono się na mnie, gdy skomentowałam pisanie prac za kasę dla tumanów twierdząc, że to jest nieetyczne!) :(
Księgozbiór najlepszy w Polsce (gromadzony właśnie przez wspomnianą), po książki przyjeżdżają chętni np. z Pomorza (byłam świadkiem) ....
Wiele by pisać, ale masz rację Ewuniu, liczymy zawsze na tych, którym jednak się chce (coraz ich mniej, ale są!) i tych, którym się zachce :)

Właśnie dzisiaj słyszałam statystyki odnośnie czytelnictwa w Polsce. Ręce mi opadły, bo ponad 60% Polaków nie przeczytało ani jednej książki w ostatnim roku. Mało tego, nie przeczytało większego artykułu w prasie. Ponad 40 % Polaków nie ma w domu książek, poza podręcznikami. Toż to analfabetyzm nam grozi!!!

1 godzinę temu, EVA2406 napisał:

Właśnie dzisiaj słyszałam statystyki odnośnie czytelnictwa w Polsce. Ręce mi opadły, bo ponad 60% Polaków nie przeczytało ani jednej książki w ostatnim roku. Mało tego, nie przeczytało większego artykułu w prasie. Ponad 40 % Polaków nie ma w domu książek, poza podręcznikami. Toż to analfabetyzm nam grozi!!!

Statystyki są bezlitosne, ale nie informują nas, kto i co je zaniża. Na szczęście widzę codziennie np. w komunikacji miejskiej bardzo dużo czytających ...
Znalezione obrazy dla zapytania ustąp miejsca czytajacemu
No, ale z tego wniosek, że nadal jesteśmy w mniejszości skoro wyniki są jakie są ... :(
Zrobiłam sobie dwa dni relaksu z Bobem, przed chwilą skończyłam ostatnią książkę, ciekawe na co teraz przyjdzie mi ochota? trochę czekających na bazarek przeczytałam i być może sięgnę po kolejną, a może parę dni bez książki? - też tak miewam.

22 minuty temu, Gusiaczek napisał:

Statystyki są bezlitosne, ale nie informują nas, kto i co je zaniża. Na szczęście widzę codziennie np. w komunikacji miejskiej bardzo dużo czytających ...
Znalezione obrazy dla zapytania ustąp miejsca czytajacemu
No, ale z tego wniosek, że nadal jesteśmy w mniejszości skoro wyniki są jakie są ... :(
Zrobiłam sobie dwa dni relaksu z Bobem, przed chwilą skończyłam ostatnią książkę, ciekawe na co teraz przyjdzie mi ochota? trochę czekających na bazarek przeczytałam i być może sięgnę po kolejną, a może parę dni bez książki? - też tak miewam.

Kiedyś czytalam jedną książkę i dopiero po zakończeniu rozpoczynslam kolejną. Teraz czytam 2-3 ksiązki równocześnie, a zaczęło się to z wygodnictwa, a właściwie z trudności w poruszaniu się. Zdarzało mi się zostawić książkę w kuchni, a sama poszłam na górę, więc żeby nie schodzić po tę która została na dole, biorę z biblioteczki kolejną i zaczynam czytać.