Jump to content
Dogomania

Funia ma swój wymarzony domek !


AgusiaP

Recommended Posts

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Nie ma za co Aguś, tekst niekompletny, bo jeszcze nie ma info o szczepieniach i sterylizacji, przepraszam, że dopiero dzisiaj napisałam.

Szczepienia miała - są w książeczce informacje. Ze sterylizacją to rzeczywiście zagadka ... I jeszcze Chip..., Czy już wiadomo coś o chip-ie ? Tekst bardzo łdny - taki "od serca" :) - dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mysza2 napisał:

To bardzo prosimy usuń, ja zrobię nowe z opcją odświeżania i poprosimy o udostępnianie od nowa na FB

Elunia- to juz poszło w świat...nie ma jak usunąć, bo sunia jest na wielu grupach.

Ale nie ma się co martwić. Będziemy udostepniać od nowa:) żeby tylko link działał, bo tak nawet jak się ktoś zaintersuje to nie  znajdzie kontaktu itp. wiesz o co chodzi;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Elunia- to juz poszło w świat...nie ma jak usunąć, bo sunia jest na wielu grupach.

Ale nie ma się co martwić. Będziemy udostepniać od nowa:) żeby tylko link działał, bo tak nawet jak się ktoś zaintersuje to nie  znajdzie kontaktu itp. wiesz o co chodzi;)

No wiem Izunia, ale nie miałam na to wpływu

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, AgusiaP napisał:

W książeczce nie ma wpisu o sterylizacji, ale z tego co mowila mi Kasia, pan mówił, ze podobno jest wysterylizowana, wiec sama juz nie wiem...

Ale jest na jednej ze stron wpis o cieczce - nie wiem, czy to wpisała właścicielka, czy weterynarz - na jednej ze stron z prawej strony. Pan żeby pozbyć się suni nie jedno mówił ;). Najlepiej skontaktować się z przychodnią weterynaryjną, gdzie właścicielka ostatnio szczepiła sunię. Na  początku mówił, że jest zaczipowana - ale również nie ma nigdzie w książeczce wpisu o czipie. Tak samo nie ma umowy adopcyjnej ze schroniska, ani adnotacji w książeczce, że sunia była ze schroniska :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

straszna szkoda:( bo sporo osób udostępniało:(

trzeba będzie powtórzyć akcj, jak juz ogarniecie olx;)

Które ogłoszenie mam usunąć? Obecnie mam dwa Funi :

Jedno wyróżnione - ale mogę podstawić zamiast Funi innego pieska na wyróżnienie - https://www.olx.pl/oferta/funia-srednia-hybryda-sznaucera-sredniego-CID103-IDl0JcU.html

Drugie bez wyróżnienia:

https://www.olx.pl/oferta/funieczka-przesliczna-sunieczka-w-typie-sznaucera-sredniego-CID103-IDltXh4.html

I jeszcze jedno na Lento, wszystkie zamieściłam w momencie gdy suczka pojawiła się na profilu schroniska w Chorzowie na FB.

Funia ma jeszcze mnóstwo innych udostępnień na FB.

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Napisałam zaraz po powstaniu wątku - 18.04., że Funia ma ogłoszenia na OLX - można sprawdzić. Pytałam wtedy, czy zmienić nr telefonu.

A ja zaraz pod twoim postem kochana podałam nasze numery telefonów.

 

18 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Dobrze - usuwam wszystkie ogłoszenia Funi i ich udostępnianie na FB.

Super, wielkie dzieki.

Nam  tylko chodzi o to, zeby nie było zamieszania w ogłoszeniach, nie raz nam je usuwali, jak było ich wiecej.

18 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Ale jest na jednej ze stron wpis o cieczce - nie wiem, czy to wpisała właścicielka, czy weterynarz - na jednej ze stron z prawej strony. Pan żeby pozbyć się suni nie jedno mówił ;). Najlepiej skontaktować się z przychodnią weterynaryjną, gdzie właścicielka ostatnio szczepiła sunię. Na  początku mówił, że jest zaczipowana - ale również nie ma nigdzie w książeczce wpisu o czipie. Tak samo nie ma umowy adopcyjnej ze schroniska, ani adnotacji w książeczce, że sunia była ze schroniska :(

To dobry pomysł, z ta lecznica, zadzwonie tam.

Przyszla karma od Ciebie kochana, slicznie dziekujemy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kasia pojechala z Funia do lecznicy.

Wczoraj czuła sie dobrze, tylko nie miała apetytu.

Dzisiaj jest bardzo apatyczna i wymiotuje.

Kasia zauważyła tez krew, wiec to moze  być cieczka.

Po powrocie z lecznicy Kasia napisze nam wszystko na watku.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgusiaP napisał:

Kasia pojechala z Funia do lecznicy.

Wczoraj czuła sie dobrze, tylko nie miała apetytu.

Dzisiaj jest bardzo apatyczna i wymiotuje.

Kasia zauważyła tez krew, wiec to moze  być cieczka.

Po powrocie z lecznicy Kasia napisze nam wszystko na watku.

Niestety przynoszę złe wiadomości;( USG wykazało, że Funia ma ropomacicze, guz w jamie brzusznej - nie związany z żadnym narządem wewnętrznym i guzek na prawej listwie mlecznej. Zrobiliśmy badania krwi, biochemia jest bardzo dobra, morfologia kiepska:-( Gorączka 40 stopni. Dostałą kroplówkę na wzmocnienie.

Sunia w tej chwili jest operowana, nie wiemy czy uda się usunąć guz w jamie brzusznej (w optymistycznej wersji może to być powiększony węzeł chłonny). 

Link to comment
Share on other sites

Jezu:( Funia...  biedna psinka:( najpierw starciła Panią, a teraz sama choruje:( mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze, że uda się wyciąć guzek i sunia szybko wróci do zdrowia.

Tak mi jej szkoda:( może stąd było to jej powarkiwanie? bo coś ja bolało?

Nawet nie chce myśleć co by z nią było jakby trafiła do schroniska:( wątpliwe czy ktoś by zauważył jej choroba...zwłaszcza w taki czas majówkowy:(

oj dziewczyny kochane!! jesteście aniołami....

Link to comment
Share on other sites

Funia jest po operacji.

Okazało się, że miała krwotoczne zapalenie macicy(krwiomacicze) bardzo mocne, nastąpiła perforacja ściany macicy i krew wylała się do otrzewnej. Niestety Funia ma silne zapalenie otrzewnej. Dostaje kroplówki i silne antybiotyki dożylnie - stan suni jest ciężki :-(((

Na macicy były guzki nowotworowe, najprawdopodobniej one były przyczyną zapalenia. Guz w jamie brzusznej na szczęście okazał się powiększonym węzłem chłonnym.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...