Jump to content
Dogomania

Funia ma swój wymarzony domek !


AgusiaP

Recommended Posts

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

to straszna szkoda:( a co Ci ludzie wygadują? myślą że Funia jest szczeniakiem? czy coś takiego? może coś w tekście źle napisałam? Pamiętajcie że zawsze mogę poprawić, bo ja Funi aż tak nie znam....

Izunia, Ci co dzwonili ostatnio, to tekstu wcale nie czytają, Funia podoba im się ze zdjęcia, ale to ludzie kompletnie nie z tej bajki niestety.

Funia jest aktywnym psiakiem, potrzebującym ruchu i spacerów, gdybyś to tylko mogła zmienić:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Mysza2 napisał:

Izunia, Ci co dzwonili ostatnio, to tekstu wcale nie czytają, Funia podoba im się ze zdjęcia, ale to ludzie kompletnie nie z tej bajki niestety.

Funia jest aktywnym psiakiem, potrzebującym ruchu i spacerów, gdybyś to tylko mogła zmienić:)

Oczywiscie Elunia zmienie to jak bede w domu popoludniu

Szkoda ze ludzie tekstu nie czytaja:( ja mam to samo z Beza

Link to comment
Share on other sites

Mialam telefon o Funie.

Młode małżeństwo z dwójka dzieci w wieku Kasi dzieci.

Maja kotka ze schroniska i świnkę morska.

Pani odeszła pięć lat temu sunia i w tej chwili dopiero jest gotowa adoptować nowego pieska.

Umówiłam się z nia, że w srode będzie dzwonic do Kasi, żeby Kasia opowiedziala jej o Funi.

Państwu się nie spieszy bo w drugiej połowie sierpnia jada na urlop i nie chca wczesniej adoptować psiaka, żeby później zostawiac go z mama.

Pani brzmiała bardzo fajnie, ale zobaczymy.

Sa gotowi podjechac cała rodzina do Kasi, zeby poznac Funie, zobaczyc, jak reaguje na dzieci i czy miedzy nimi zaiskrzy.

Jeśli nie moze wybiora inna bide, ktora jest u Kasi.

 

Dostalam wczoraj jeszcze sms, w jakim wieku jest Funia, odpisalam i cisza.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AgusiaP napisał:

Mialam telefon o Funie.

Młode małżeństwo z dwójka dzieci w wieku Kasi dzieci.

Maja kotka ze schroniska i świnkę morska.

Pani odeszła pięć lat temu sunia i w tej chwili dopiero jest gotowa adoptować nowego pieska.

Umówiłam się z nia, że w srode będzie dzwonic do Kasi, żeby Kasia opowiedziala jej o Funi.

Państwu się nie spieszy bo w drugiej połowie sierpnia jada na urlop i nie chca wczesniej adoptować psiaka, żeby później zostawiac go z mama.

Pani brzmiała bardzo fajnie, ale zobaczymy.

Sa gotowi podjechac cała rodzina do Kasi, zeby poznac Funie, zobaczyc, jak reaguje na dzieci i czy miedzy nimi zaiskrzy.

Jeśli nie moze wybiora inna bide, ktora jest u Kasi.

 

Dostalam wczoraj jeszcze sms, w jakim wieku jest Funia, odpisalam i cisza.

brzmi bardzo dobrze.

Trzymam kciuki z całych sił:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

brzmi bardzo dobrze.

Trzymam kciuki z całych sił:)

Trzymaj Izunia, ja sie tylko boje, jak Funia sie zachowa, jak Panstwo przyjada ja poznac, jesli zadzwonia do Kasi, no i ten kotek...

Pani mowila tez o Twojej Bezuni chyba Izunia, ze zwrocila na nia uwage, ale  chca pieska z ktorym mogliby chodzic po gorach a tamta sunia mowila, że jest strachliwa i wycofana, wiec to chyba o Twoja Bezunie chodzilo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2017 o 08:21, AgusiaP napisał:

Trzymaj Izunia, ja sie tylko boje, jak Funia sie zachowa, jak Panstwo przyjada ja poznac, jesli zadzwonia do Kasi, no i ten kotek...

Pani mowila tez o Twojej Bezuni chyba Izunia, ze zwrocila na nia uwage, ale  chca pieska z ktorym mogliby chodzic po gorach a tamta sunia mowila, że jest strachliwa i wycofana, wiec to chyba o Twoja Bezunie chodzilo.

Bezunią jest spore zainteresowanie. 

Jednak mocno wierze, że to będzie szansa dla Funi! mam nadzieje, że Państwo dadzą jej szanse...a jeśli nie jej to innej bidzie od Kasi.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izunia, od czasu do czasu ktoś dzwoni, ostatnio pan z Mysłowic.

Brzmiał dość dobrze, miał dzwonić do Kasi, żeby się umówić i zobaczyć Funię na żywo i zamilkł.

Poprzednie telefony bardzo słabiutkie, np.:

"ile Funia ma lat?"

"8"

"Oooo, to już staruszka jest. A nie ma pani podobnego młodego"

No to o czym mamy pisać:(

Mam nadzieję, że we wrześniu będzie lepiej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, skąd w ludziach przekonanie że pies 8-9letni to staruszek... tak samo z kotami... czy szynszylami... jak mówię, że te zwierzaki żyją po 20lat i marze, by moje (bo akurat i moje szyszka i pies mają 9lat) jeszcze żyły drugie tyle... to wszyscy robią wielkie oczy i pytają mnie się, czy do reszty zgłupiałam... że na co mi stare zwierzaki... a przecież one nie są stare :( Ja wiem, że szczeniaczki są słodkie, ale każdy starszy pies był kiedyś małą, słodką kulką...

Za Funię zaciskam kciuki, fajna panna z niej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiem, skąd w ludziach przekonanie że pies 8-9letni to staruszek... tak samo z kotami... czy szynszylami... jak mówię, że te zwierzaki żyją po 20lat i marze, by moje (bo akurat i moje szyszka i pies mają 9lat) jeszcze żyły drugie tyle... to wszyscy robią wielkie oczy i pytają mnie się, czy do reszty zgłupiałam... że na co mi stare zwierzaki... a przecież one nie są stare :( Ja wiem, że szczeniaczki są słodkie, ale każdy starszy pies był kiedyś małą, słodką kulką...

Za Funię zaciskam kciuki, fajna panna z niej :)

Nie dziękujemy kochana za trzymanie kciukasów.

Oby domek szybko się znalazł.

Miałam dzisiaj telefon o Funię, ale coś mi się wydaje, że Pani nie zadzwoni do Kasi.

pytała czy za darmo ta sunia, i czy jest rasowa.

Funia to bylby ich pierwszy pies w życiu.

Maja na poczatku września byc w Bielsku u rodziny i wtedy chcieli poznać Funię ale nie wiem czy coś z tego będzie jak Funia nie jest rasowa.

I parę smsów od Pani z Katowic, ale to totalna masakra.

Pani nie wiedziała  o jakiego psa pyta, na końcu się okazało, że chyba o sunię o imieniu Suzi.

Kurcze co z tymi ludźmi.

Ja chyba przestanę odpowiadać na smsy, nigdy jeszcze nic z tego nie wyszło.

 

 

Link to comment
Share on other sites

odpowiadaj Agusia i na smsy i na maile...naprawde odpowiadaj, chyba że są pisane nieskładną polszczyzną...i bez ładu, wtedy nie, ale inaczej- zawsze warto. Ja raz znalazła fajny domek po pierwszym kontakcie smsem...a może dwa razy nawet. Często też dobre domy zaczynają się od maili!

NIE PODDAWAJ SIĘ!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiem, skąd w ludziach przekonanie że pies 8-9letni to staruszek... tak samo z kotami... czy szynszylami... jak mówię, że te zwierzaki żyją po 20lat i marze, by moje (bo akurat i moje szyszka i pies mają 9lat) jeszcze żyły drugie tyle... to wszyscy robią wielkie oczy i pytają mnie się, czy do reszty zgłupiałam... że na co mi stare zwierzaki... a przecież one nie są stare :( Ja wiem, że szczeniaczki są słodkie, ale każdy starszy pies był kiedyś małą, słodką kulką...

Za Funię zaciskam kciuki, fajna panna z niej :)

No właśnie nie wiem skąd to przekonanie że 8 czy 10 lat to staruszek.

Ale ludzi nie przekonasz. Trudno też mieć pretensję do ludzi, którzy stracili przyjaciela, że chcą młodszego, żeby jak najpóźniej się znów żegnać.

A tacy naprawdę empatyczni reagują tam gdzie jest zagrożenie, pies w Dt jest już bezpieczny.

Nie poddajemy się i Funia na pewno znajdzie dom. bo telefony o nią są i były.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

odpowiadaj Agusia i na smsy i na maile...naprawde odpowiadaj, chyba że są pisane nieskładną polszczyzną...i bez ładu, wtedy nie, ale inaczej- zawsze warto. Ja raz znalazła fajny domek po pierwszym kontakcie smsem...a może dwa razy nawet. Często też dobre domy zaczynają się od maili!

NIE PODDAWAJ SIĘ!

Te smsy właśnie taka nieskładna polszczyzna byly pisane, ale odpowiadam Izunia.

My się absolutnie nie poddajemy !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12 sierpnia 2017 o 08:01, AgusiaP napisał:

Mialam telefon o Funie.

Młode małżeństwo z dwójka dzieci w wieku Kasi dzieci.

Maja kotka ze schroniska i świnkę morska.

Pani odeszła pięć lat temu sunia i w tej chwili dopiero jest gotowa adoptować nowego pieska.

Umówiłam się z nia, że w srode będzie dzwonic do Kasi, żeby Kasia opowiedziala jej o Funi.

Państwu się nie spieszy bo w drugiej połowie sierpnia jada na urlop i nie chca wczesniej adoptować psiaka, żeby później zostawiac go z mama.

Pani brzmiała bardzo fajnie, ale zobaczymy.

Sa gotowi podjechac cała rodzina do Kasi, zeby poznac Funie, zobaczyc, jak reaguje na dzieci i czy miedzy nimi zaiskrzy.

Jeśli nie moze wybiora inna bide, ktora jest u Kasi.

 

Dostalam wczoraj jeszcze sms, w jakim wieku jest Funia, odpisalam i cisza.

Pani się odezwała, rozmawiała też z Kasia.

Sa jeszcze na urlopie, jak wróca przyjada do Kasi poznać Funię.

To będzie w następna sobote.

Trzymajcie kciuki kochani.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny czy te odwiedziny u Funi mają być dzisiaj?

Bo do mnie dziś dzwoniło przemiłe małżeństwo z BAWARII...w sprawie Jadwini, która już na dom, ale oni szukają suni starszej....chcą adoptować. Na śląsku mają rodzine, więc chcieliby sami przyjechać, zapoznać i potem adoptować... Pomyślałam o Funi...mogę Panu podesłać?

Państwo po głosie wiek 60+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...